Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na bocsesz még1* nekifutok mert most jutott eszembe nálam is volt egy kis szívás amit úgy lehetett megoldani hogy letiltottam a com1/2-t és a 2.ide channelt biosban
próbáld kia miket írtam sokat nem veszíthetsz
érdekes hogy a nem jól terminált láncra winfos nagyobb hajlandósággal telepszik
na hija meg ugyebár gondolom ezt nem kell mondanom de ha vki telepít és new user a tiszta gép úgy kezdõdik hogy com1-t és com2-t kinyírni stb…feltéve hogy nincs soros eszköze és nem fogja soha használni meg ilyesmi-és ímhol így a telepítés elején sem lesz ez akad ezzel üzenet
hali
mivel nekem is volt csontig scsi rendszerem és mivel nekem is sikerült a telepítés stb így én is az tmondhatom hogy próba ki non-turno 🙂 p4. Nálam adaptech 2940 vezérlõ volt uw quantum vinyóval és egy teac cdrommal.
m9boot: ha az elsõ lemezrõl nem tusz indulni akkor nem jó az az elsõ lemez
ha az ide vezérlõ akad vmivel akkor a kártya biosában nézd meg hogy a vezérlõ erõforrásait tudod-e máshova „küldeni”, vmint a vinyó és cdrom logikai azonosítóin és sorrendjén is lehetne totózni + nézd meg hogy a scsi lánc mindkét végén terminálva van-é mivel nem mindegyik kártya zár automatikusan. Több ötletem így hirtelen nincs de majd megpróbálok utánajárni
üdv
kovina…szal ha a grafikus felületen grafikus html szerkesztõt szeretnél akkor quanta, vagy bluefish…az egyik kde-s a másik gnome-os de használhatod bármelyiket bármelyik graf felület alatt…
elõnézet a quanta-ban van és vmivel többet is tud mint a bluefish…
a dreamweaverhez képest szint mindent tud kivéve a design szerkesztõ módot…
ellenben a frontpage-el ami teliszemeteli a html kódot itt csak az lesz benne ami szükséges…idáig oké
jah és ne halgass a sok nagyokos-ra hogy mc meg ilyesmi…õk már hozzászoktak ahhoz hogy távolról szerkesztik a dolgokat és nekik már mindegy csak gyors legyen…. 🙂
ez viszont mia sz@r, fõleg a sok nagyokos
hali Vendég
Megnéztem Neked a k3b setupját és jól is emlékeztem meg nem is. A lényeg: k3bsetup (mittudomén melyik k3b menübõl) – ráálsz a cdíróra és a cdrdao drivert átírod auto-ról teac55 – re . Más 5letem nincs viszont ha nem jön be akkor prósza másik cdírómag és frontend. Milyen progival próbáltad még?
üdv
kovikwrite + néha pár oldal html tankönyv puskának
ez is tuti – sõt részemrõl ez a tutiannyit azért árulj el hogy milyen formátumban szerezted a winex-t ebbõl talán lehet következtetni vmire
sztem ez a scsi protokoll hibája ahogy mondtam . Nem lehet vmi spéci teac-os protokollt állítani?Nézdcsakmeg a k3bsetupban láttam ilyet asszem.
Egyébként hozzáadtad magad a cdrecordra jogosult felhasználók közé?
továbbá nem értem mi az a reference speed:6. milyen lemezre írtál ami ez mondta magáról?a vmw nem fog segíteni mivel a dx setupját ha meglátja szörnyet hal… szal játszani nem lesz jó
milyen játékokat kentek, hátha tudok help to your winex-wrapper’s configurationmellékesen ha vmw-re nyomjátok a wirust attól még lopott marad…= pofon a sz@rnak
ha a win világából jöttél (ms frontpage expressre gondoltál) akkor ajánlom figyelmedbe amit írtak : a mozilla editorát
ill ha mondjuk a winfos alatt tetszett akkor vmi namo editor v namoweb editor v mi fut wine alatt, kipróbáltam: a ‘seggedkinyalom’ stílusú htmleditor.
de ha a bluefish nem jött be akkor már ötletem sincs
üdv -
SzerzőBejegyzés