kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,151-3,160 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux Telepítési Probléma #1899921
    kovi
    Felhasználó

      na bocsesz még1* nekifutok mert most jutott eszembe nálam is volt egy kis szívás amit úgy lehetett megoldani hogy letiltottam a com1/2-t és a 2.ide channelt biosban
      próbáld kia miket írtam sokat nem veszíthetsz
      érdekes hogy a nem jól terminált láncra winfos nagyobb hajlandósággal telepszik
      na hi

      Hozzászólás: Linux Telepítési Probléma #1899920
      kovi
      Felhasználó

        ja meg ugyebár gondolom ezt nem kell mondanom de ha vki telepít és new user a tiszta gép úgy kezdõdik hogy com1-t és com2-t kinyírni stb…feltéve hogy nincs soros eszköze és nem fogja soha használni meg ilyesmi-és ímhol így a telepítés elején sem lesz ez akad ezzel üzenet

        Hozzászólás: Linux Telepítési Probléma #1899919
        kovi
        Felhasználó

          hali
          mivel nekem is volt csontig scsi rendszerem és mivel nekem is sikerült a telepítés stb így én is az tmondhatom hogy próba ki non-turno 🙂 p4. Nálam adaptech 2940 vezérlõ volt uw quantum vinyóval és egy teac cdrommal.
          m9boot: ha az elsõ lemezrõl nem tusz indulni akkor nem jó az az elsõ lemez
          ha az ide vezérlõ akad vmivel akkor a kártya biosában nézd meg hogy a vezérlõ erõforrásait tudod-e máshova „küldeni”, vmint a vinyó és cdrom logikai azonosítóin és sorrendjén is lehetne totózni + nézd meg hogy a scsi lánc mindkét végén terminálva van-é mivel nem mindegyik kártya zár automatikusan. Több ötletem így hirtelen nincs de majd megpróbálok utánajárni
          üdv
          kovi

          Hozzászólás: HTML editort, de milyet? #1900195
          kovi
          Felhasználó

            na…szal ha a grafikus felületen grafikus html szerkesztõt szeretnél akkor quanta, vagy bluefish…az egyik kde-s a másik gnome-os de használhatod bármelyiket bármelyik graf felület alatt…  
            elõnézet a quanta-ban van és vmivel többet is tud mint a bluefish…  
            a dreamweaverhez képest szint mindent tud kivéve a design szerkesztõ módot…  
            ellenben a frontpage-el ami teliszemeteli a html kódot itt csak az lesz benne ami szükséges…  

            idáig oké

            jah és ne halgass a sok nagyokos-ra hogy mc meg ilyesmi…õk már hozzászoktak ahhoz hogy távolról szerkesztik a dolgokat és nekik már mindegy csak gyors legyen…. 🙂

            ez viszont mia sz@r, fõleg a sok nagyokos

            Hozzászólás: K3b #1900107
            kovi
            Felhasználó

              hali Vendég
              Megnéztem Neked a k3b setupját és jól is emlékeztem meg nem is. A lényeg: k3bsetup (mittudomén melyik k3b menübõl) – ráálsz a cdíróra és a cdrdao drivert átírod auto-ról teac55 – re . Más 5letem nincs viszont ha nem jön be akkor prósza másik cdírómag és frontend. Milyen progival próbáltad még?
              üdv
              kovi

              Hozzászólás: HTML editort, de milyet? #1900184
              kovi
              Felhasználó

                kwrite + néha pár oldal html tankönyv puskának
                ez is tuti – sõt részemrõl ez a tuti

                Hozzászólás: Merre tartasz UHU ? #1899863
                kovi
                Felhasználó

                  annyit azért árulj el hogy milyen formátumban szerezted a winex-t ebbõl talán lehet következtetni vmire

                  Hozzászólás: K3b #1900106
                  kovi
                  Felhasználó

                    sztem ez a scsi protokoll hibája ahogy mondtam . Nem lehet vmi spéci teac-os protokollt állítani?Nézdcsakmeg a k3bsetupban láttam ilyet asszem.
                    Egyébként hozzáadtad magad a cdrecordra jogosult felhasználók közé?
                    továbbá nem értem mi az a reference speed:6. milyen lemezre írtál ami ez mondta magáról?

                    Hozzászólás: Merre tartasz UHU ? #1899860
                    kovi
                    Felhasználó

                      a vmw nem fog segíteni mivel a dx setupját ha meglátja szörnyet hal… szal játszani nem lesz jó
                      milyen játékokat kentek, hátha tudok help to your winex-wrapper’s configuration

                      mellékesen ha vmw-re nyomjátok a wirust attól még lopott marad…= pofon a sz@rnak

                      Hozzászólás: HTML editort, de milyet? #1900181
                      kovi
                      Felhasználó

                        ha a win világából jöttél (ms frontpage expressre gondoltál) akkor ajánlom figyelmedbe amit írtak : a mozilla editorát
                        ill ha mondjuk a winfos alatt tetszett akkor vmi namo editor v namoweb editor v mi fut wine alatt, kipróbáltam: a ‘seggedkinyalom’ stílusú htmleditor.
                        de ha a bluefish nem jött be akkor már ötletem sincs
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,151-3,160 / 3,700