Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha a hírek hozzászólásaira gondolsz akkor a konkrét válasznál a hozzászólás jelzésénél nem jelennek meg az oda beírt dolgok az ok, legalább is nálam eddig soha nem jelentek meg
a válasz gombot kerested ha nem mûködik akkor passz mert mennie kéne semmi vezércsel nincs mögötte.Már ha nem értettem félre a nyûgödet.
üdvMindig mondom a népnek hogy ha kicsit mélyebben nyúl a zsebébe akkor kisebb eséllyel fog szívni mindazonáltal én sem vonom kétségbe hogy az olcsócsippes ill noname kártyák hibátlanul mûködnek és a drágával is lehet szívni
Szal ha adsl-t húzatnék be beleszámítva hogy kegyetlen sok órát ülnék elõtte nem vennék nem márkás ill túl átlagos darabot-bár ez csak én vagyok
na hali
koviGabaman: ha tényleg megnéznéd amit írtam a tuxpuck gameról akkor figyu ide:
[url]]http://freshmeat.net/projects/tuxpuck/?top…pic_id=80
marha jó progi!!![url]]http://linux.vv.hu/common/konyv_dl.shtml
[url]]http://www.linuxbazis.hu/?oldal=link.php&k…kat=doksi
ha nekem kell vmi akkor a szabilinux.hu-n és a fórumon kívül ide szoktam ellátogatni ezt a két címet is a kedvencekbõl rántottam elõ.
nem hiszem hogy a redhat könyvet kiadnák elektronik formában, úgyhogy nyálazd át ezeket az oldalakat a semminél jobb és ha nem is vennéd meg a dobozos redhatot akkor urambocsá’ fénymásold le vki könyvét.Nézz szét haverok suli stb.
ne b@szogassátok egymást : a marhatápszeres sz@rt én is mellre szívtam volna szal csenedesen . Ja ha keresõt indtítotok akkor ne google.com-ot hanem
http://www.google.com/linux– ot indítsatok. csak linuxos oldalakat kaptok és nem kell a keresõmotornak egy szûkítõparaméter megadni stb…
tiszteltetek mindenkit+tartalmas idõtöltést
kovija meg most nézem hogy elég sok mindent írtak csak azt nem hogy lehetõleg akármilyen f@szát v gagyit veszel arra figyelj hogy lehetõleg tudja a 100 mbps – t kitugggya….amit írtam az sztem ilyen nekem sokáig volt ilyenem. Aztán lett egy hiperszuper smc(10/100) combo(utp+bajonett) + aui port + optotransceiver . Ezzel meg szívok..
etherlik=ez jó, 🙂 basszus
etherlik=etherlink3com etherlikIII
1.azt nem írtad milyen az író
2.meg bár elég rég láttam uhut cd-t írni de ha jól tudom a beállítópanelén a k3b-nek meg lehet adni milyen scsi protokollt használjon. Alapból autodetecten van – nem lehet hogy az xy íródhoz rosszul detektál?
Bár ezt a funkciót lehet hogy összekeverem a cdbakoven setupjával de mindenképp érdemes megnézni
szal k3b setup f@sztuggya milyen menüben van.(még1* ha nem keverem)
üdvhonnan próbáltad leszedni? ezt nem írtad
?
-
SzerzőBejegyzés