kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,161-3,170 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ez van!! #1900164
    kovi
    Felhasználó

      ha a hírek hozzászólásaira gondolsz akkor a konkrét válasznál a hozzászólás jelzésénél nem jelennek meg az oda beírt dolgok az ok, legalább is nálam eddig soha nem jelentek meg
      a válasz gombot kerested ha nem mûködik akkor passz mert mennie kéne semmi vezércsel nincs mögötte.Már ha nem értettem félre a nyûgödet.
      üdv

      Hozzászólás: Milyen hálókártyát érdemes nenniM #1900001
      kovi
      Felhasználó

        Mindig mondom a népnek hogy ha kicsit mélyebben nyúl a zsebébe akkor kisebb eséllyel fog szívni mindazonáltal én sem vonom kétségbe hogy az olcsócsippes ill noname kártyák hibátlanul mûködnek és a drágával is lehet szívni
        Szal ha adsl-t húzatnék be beleszámítva hogy kegyetlen sok órát ülnék elõtte nem vennék nem márkás ill túl átlagos darabot-bár ez csak én vagyok
        na hali
        kovi

        Hozzászólás: Ez van!! #1900162
        kovi
        Felhasználó

          Gabaman: ha tényleg megnéznéd amit írtam a tuxpuck gameról akkor figyu ide:
          [url]]http://freshmeat.net/projects/tuxpuck/?top…pic_id=80
          marha jó progi!!!

          Hozzászólás: Ez van!! #1900161
          kovi
          Felhasználó

            [url]]http://linux.vv.hu/common/konyv_dl.shtml
            [url]]http://www.linuxbazis.hu/?oldal=link.php&k…kat=doksi
            ha nekem kell vmi akkor a szabilinux.hu-n és a fórumon kívül ide szoktam ellátogatni ezt a két címet is a kedvencekbõl rántottam elõ.
            nem hiszem hogy a redhat könyvet kiadnák elektronik formában, úgyhogy nyálazd át ezeket az oldalakat a semminél jobb és ha nem is vennéd meg a dobozos redhatot akkor urambocsá’ fénymásold le vki könyvét.Nézz szét haverok suli stb.
            ne b@szogassátok egymást : a marhatápszeres sz@rt én is mellre szívtam volna szal csenedesen . Ja ha keresõt indtítotok akkor ne google.com-ot hanem
            http://www.google.com/linux– ot indítsatok. csak linuxos oldalakat kaptok és nem kell a keresõmotornak egy szûkítõparaméter megadni stb…
            tiszteltetek mindenkit+tartalmas idõtöltést
            kovi

            Hozzászólás: Milyen hálókártyát érdemes nenniM #1899997
            kovi
            Felhasználó

              ja meg most nézem hogy elég sok mindent írtak csak azt nem hogy lehetõleg akármilyen f@szát v gagyit veszel arra figyelj hogy lehetõleg tudja a 100 mbps – t kitugggya….amit írtam az sztem ilyen nekem sokáig volt ilyenem. Aztán lett egy hiperszuper smc(10/100) combo(utp+bajonett) + aui port + optotransceiver . Ezzel meg szívok..

              Hozzászólás: Milyen hálókártyát érdemes nenniM #1899996
              kovi
              Felhasználó

                etherlik=ez jó, 🙂 basszus
                etherlik=etherlink

                Hozzászólás: Milyen hálókártyát érdemes nenniM #1899995
                kovi
                Felhasználó

                  3com etherlikIII

                  Hozzászólás: K3b #1900104
                  kovi
                  Felhasználó

                    1.azt nem írtad milyen az író
                    2.meg bár elég rég láttam uhut cd-t írni de ha jól tudom a beállítópanelén a k3b-nek meg lehet adni milyen scsi protokollt használjon. Alapból autodetecten van – nem lehet hogy az xy íródhoz rosszul detektál?
                    Bár ezt a funkciót lehet hogy összekeverem a cdbakoven setupjával de mindenképp érdemes megnézni
                    szal k3b setup f@sztuggya milyen menüben van.(még1* ha nem keverem)
                    üdv

                    Hozzászólás: Nem lehet letölteni az iso-t! #1900081
                    kovi
                    Felhasználó

                      honnan próbáltad leszedni? ezt nem írtad

                      Hozzászólás: Van grafikus leállítás? #1896939
                      kovi
                      Felhasználó

                        ?

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,161-3,170 / 3,700