Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
figyu mumorec
egy qrva nagy hibára lettem most figyelmes
a ram árát úgy értsd hogy ft amit írtam / 10 mega
bocsesz hogy elírtam de mentségemre legyen mondva délelõtt kishíján kirúgtak úgyhogy nézd el nekem.
szal helyesen:10 mega / 1000 ft
16 mega felett(32 ill 64mb): 10mega/ 800-900 Ft
ergo 16 mb edo=1600 ft
32 mb sacc 2900 ft
ugyebár párosával kell pakolni ez ugyebár tudoda xine-hez mit szólsz? nem nézted még?
x11 ill xv driver jól értem egyik sem megy?
biztos jól fordítottad az mplayert?
az a genya felirat meg olyan amilyen..pl egy gyenge gépen csak direct renderinggel tudjuk nézni(hozzá teszem nem kritika mert a gép az olyan hogy winfos alatt max 20 fps jön le róla és elmászik a hangszinkron…itt meg legalább megy) ott meg a feliratot a dekódoló algoritmus a képpel együtt mozgatja elmossa stb. Elég érdekes. Ez még a villogásotoknál is sz@rabb.
De nálam otthon legalább van gl megy az x11 és az xv driver ha kell dupla pufferrel.
Egyelõre nem fogok venni 9x atit asszem és azt kell mondjam nem irigyellek…pedig marha f@sza kártya az sztem is…..
kitartásMumorec:
ha debreceni vagy akkor tudok használt edo-t szerezni asszem megánként 1000 ft de 16 megától kb 800-900 ft/mega az attólfügg.
természetesen tesztelve
de ha nem idevaló vagy akkor is hozzájuthatsz mondjuk akármelyik bontóban csak vigyázz mert tudják hogy ritka és megkérhetik az árát. De mondjuk suliszinten mindegy(szerencsés esetben közbeszerzés stb)
de vigyázatok ne b@sszanak átui tudok olyanról hogy újonnan is lehetne venni:
32mb 32 bit simm(nincs paritás) = 10000 ft(no comment)
üdvDe ez az 50 hz miatt van.
erre akartam kilyukadni….. 🙂 de inkább 🙁
a vidix nem megy de vszínû a hw a bûnös mert a ramdacja ‘meghülyül’ és egy jó nagy rózsaszínû foltot látok ami néha elkezd feketülni stb
elvittem egy helyre ahol winfowsra téve az atikataliszt driverrel az eszközkezelõben lévõ ati-bugkeresõ,teszter a ramtesztet nem tudja lefuttatni….(lehet mert ddr de mennie kék’ sztem…)
a tv-t a bemeneten (mivel vivo-s a kártya) a composit videóin-en nem üzemelem be mert a gatos driverei sztem ütik a gl modult és az manapság nagy kincs ilyen karddal- majd szerzek vhonnan megint egy tvkardot – az gyorsabb és elegánsabb mint a lézer 🙂
mivel a hwbootképernyõ is sz@r így nem negyon tudtam mit lépni, ez maradt. Mikor tv-re küldöd nyomd le a monitort. 🙂marha érdekes nálam a 7500 is ilyesmit csinál…
de mikor indul a gép nálam a gép biosképernyõje is ‘érdekesen’ néz ki.. tehát nálam vszínû hw-bõl nyomja így….. 🙁
Nálad nem ?vagy az UHU, ami egy cd-s és ezekre a feladatokra több progit is tartalmaz.
viszont tényleg bõvíteni kéne a ram-ot, mert 32 mega tutira kevés…tehetsz bele 2173162872356169514873238947293 megát is mert nagyon vszínû hogy az uhu nem fog egy ilyen p1 gépre felmenni. Nem beszélve arról -mivel p1 vszínû no agp- hogy az s3 legjobb esetben is csak egy virge 4 mb – így hát ne álmodj normális x-rõl. Egy ilyen gépre maradnak a mini-linuxok mini-graf interfésszel.
de asszem andrey tanácsán elgondolkodnék kiegészítve azzal hogy azt a debiant csontozd ki…
csak azt a nyehedékes s3-t hajítsd ki meg legalább +32 megát pakolj a gépbe(2*16 edo -2*1500 ft vagy esetleg ha már ilyen van/lenne akkor 1* 32 sd -1500ft)sztem a régi kernelekkel is megoldható a védelem. Beállítanak egy shadowfilet azt keresheted hogyan férhetsz hozzá a rendszerhez… ha jól gondolom…
de egyébként a szabilinuxon elég jó anyag van erre az ‘elfeledett jelszó’ problémára
üdv
koviHali
a gyenge hw-t inkább ne firtassuk, nem is akarok vitatkozni : errõl csak annyi a véleményem hogy önámítás. Az még okés hogy prezentációhoz stb jó talán még webszervernek is de próba ki mégegyszer mondom :
720*512 divx5 & mondjuk közepes postprocessing & ac3 & felirat & vidix idevagyoda és ffmpeg idevagyoda: MAX 10 fps..nálam többek közt ezért sem lenne nyerõ ráadásul via. .Kicsi meg szép ennyi. Ismétlem : a saját véleményem
ue: egy cerka 850-en betonstabil 25 fps és kb ennyiért kijön egy ilyen + egy flexes lap.na de már megint sokat jár a szám, itt a lényeg amiért írtam:
ezt nézzétek meg
http://www.advantech.com/products/Model_Detail.asp?model_id=1-A375L&bu=#
na milyen_? magyarországon beszerezhetõ (http://www.advantech.hu)
a ficsörlistát kéretik figyelni!!!elég kemény dolgokat tud…
ha vki tudna árat akkor ideírhatná(ezért nem regisztrálok az advantech.hu – n), bár nem hiszem hogy 80e alatt lenne
ja vhol láttam az itxcsodátokhoz ez E.T. alakú házat. Na az viszont tényleg nagyon karaj volt.
üdv
koviaalibbel is fagy? mert ahhoz nem nagyon kell grafikus cuccos!
próbáld ki még poénnak sem utolsó
meg ha nem fagy akkor az nvidia driveeeeeer a ludas
de xv- vagy x11 -el menni kéne -
SzerzőBejegyzés