kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,191-3,200 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ATI FOREVER #1898437
    kovi
    Felhasználó

      „”””””””””””””””””””””kissé”””””””””””””””””””””
      😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡

      Hozzászólás: ATI FOREVER #1898436
      kovi
      Felhasználó

        szakadna egy mázsa sz@r az ati nyakába hogy nem képes egy nvidiahoz hasonló programozógárdát összehozni
        ezekhez a nyehedékes gf kártyákhoz szinte hetente van új driver mi meg csak szopunk
        egyik disztró megy a másik nem-egyik x jó a másik nem-egyik kártya jó másik nem 😡
        jobb lenne ha az ati driverek is minden tekintetben zártak lennének nem adnák ki senkinek nem lenne egyik disztróban sem de ha letöltöd akkor 2 installszkript után menne.
        akárhogy is szeretem az ati csippeket ez azért kissé felháborító

        Hozzászólás: ATI FOREVER #1898435
        kovi
        Felhasználó

          ati 9100 nem egyenlõ 8500
          teljesítményben nagyjából egykalap de áttervezett magra épül, ezért nem megy
          úgyhogy Neked is marad az x43 🙁

          Hozzászólás: ATI FOREVER #1898433
          kovi
          Felhasználó

            csakpróbálgatom már és igazad lehet:
            bazzeg egyszer beenged egyszer nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( 🙁 🙁
            anonymousként!!!!!! hol kéri az azonosítót hol nem……..
            próbálkozz bõszen
            ha nem hiszed ott vagyok akkor teszek ide screenshotot. de komolyan…
            üdv
            kovi

            Hozzászólás: ATI FOREVER #1898432
            kovi
            Felhasználó

              Tegnapelõtt én is be tudtam menni
              sztem megy most is csak tele van
              hozzáteszem munkahelyrõl nézem itt meg winfows&wcommanderrel megyek – too many connec………….szal sokan vannak
              explorerbõl simán bemegy!!!!! most is ebben a pillanatban egy másik ablakban nézem….

              Hozzászólás: TELEP #1899573
              kovi
              Felhasználó

                Igazán nem akarok beleszólni, amúgy meg hello

                a creative ha jól tudom 2-3 3dfx-es kártyát gyártott :
                banshee ill voodoo1/2-utóbbiaknál mindegy mert a gui-t az eredeti kártya viszi a voodoo csak társkártya!
                a banshee az érdekesebb fõleg ha telepítéskor nem áll be a horizontális és vertikális szinkronjel-mivel ezt ugyebár a monitorbeállító panelen a profi fülön megadhatod
                csak egy példa egy régi monitorhoz:
                szinkronjel 25-40 khz
                frissítés 60-72 hz
                na innen el lehet indulni – a tesztgombot használva szépen ki lehet totózni mi az a minimum szinkron majd a frissítés ahol a kívánt felbontás elérhetõ. Innen felfelé állítva lépésenként és – megint teszt-megint fentebb megint teszt – ha kitartó vagy akkor megtalálod azt az értéket amivel még elbír a moncsi és nem is esik ki tõle a szemed. Ezek a régi ketyerék leginkább az 1024X768-as felbontástól esnek hanyatt: a felbontáshoz kell pl minimum 45-khz és ha nem akarod kiveretni a szemed akkor a frissítést felhúzod min 70- re : a jelenség az eredmény amit leírtál.
                üdv
                kovi

                Hozzászólás: Video, DVD, azaz multimédia #1892003
                kovi
                Felhasználó

                  szasz Kesigomu
                  ha lesz idõm este megnézem én is csakhát Ha lesz idõm…
                  a dvdripnél azt szerettem hogy megadtad hogy 2 cd-re kell vbr-ben és olyan pontosan kikalkulálta a 2. menet elõtt a bitrátát hogy az elsõ körben felvett quantizerekkel pontosan 2 cd-re adta ki az anyagot!!!Pontosan 2cd!! Kbyte-ra!!
                  Ez amit írtál szted tud ilyet? mert a screenshotok közt nem látok hasonlót. Valamint (lehet csak én vagyok vak) nem írják mely kodekeket szereti. Remélem megy az ffmpeg/mp4-el
                  üdv
                  kovi

                  Hozzászólás: suse 8.1 kellene #1896727
                  kovi
                  Felhasználó

                    várj még vele egy-két napot aztán postán rendezzük el /te-én/
                    tehát ha nem kell neki akkor postán nekem kéne…

                    Hozzászólás: Egy balul elsült kernel forgatás #1899699
                    kovi
                    Felhasználó

                      még annyit
                      az ‘újrarakom’ címû fejezetet el lehet kerülni ha forgatás elõtt csináltok a lilo-ban egy menüt ami a régi kernelakármi.bz-t indítja…biztos ami biztos itt még be tudsz login még akkor is ha az új kernelt az ördög fordította….
                      engem személy szerint kb 5* mentett meg ilyen kis ‘apróságoktól’
                      a régi kernel beállításaira alapoztad a fordítást? Mert nagyon könnyû vmit kifelejteni stb…
                      legközelebb ezekre figylej. Szal új lilo menü és lehet próbálkozni az új kernellel…
                      üdv
                      kovi

                      Hozzászólás: Elszállnak a Root-desktop beálltások #1899735
                      kovi
                      Felhasználó

                        Amikor a zsuzsi8 indult a beállításvarázslóval nem csontoztad le véletlenül teljesen? – nincs háttér stb…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,191-3,200 / 3,700