Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„”””””””””””””””””””””kissé”””””””””””””””””””””
😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡szakadna egy mázsa sz@r az ati nyakába hogy nem képes egy nvidiahoz hasonló programozógárdát összehozni
ezekhez a nyehedékes gf kártyákhoz szinte hetente van új driver mi meg csak szopunk
egyik disztró megy a másik nem-egyik x jó a másik nem-egyik kártya jó másik nem 😡
jobb lenne ha az ati driverek is minden tekintetben zártak lennének nem adnák ki senkinek nem lenne egyik disztróban sem de ha letöltöd akkor 2 installszkript után menne.
akárhogy is szeretem az ati csippeket ez azért kissé felháborítóati 9100 nem egyenlõ 8500
teljesítményben nagyjából egykalap de áttervezett magra épül, ezért nem megy
úgyhogy Neked is marad az x43 🙁csakpróbálgatom már és igazad lehet:
bazzeg egyszer beenged egyszer nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( 🙁 🙁
anonymousként!!!!!! hol kéri az azonosítót hol nem……..
próbálkozz bõszen
ha nem hiszed ott vagyok akkor teszek ide screenshotot. de komolyan…
üdv
koviTegnapelõtt én is be tudtam menni
sztem megy most is csak tele van
hozzáteszem munkahelyrõl nézem itt meg winfows&wcommanderrel megyek – too many connec………….szal sokan vannak
explorerbõl simán bemegy!!!!! most is ebben a pillanatban egy másik ablakban nézem….Igazán nem akarok beleszólni, amúgy meg hello
a creative ha jól tudom 2-3 3dfx-es kártyát gyártott :
banshee ill voodoo1/2-utóbbiaknál mindegy mert a gui-t az eredeti kártya viszi a voodoo csak társkártya!
a banshee az érdekesebb fõleg ha telepítéskor nem áll be a horizontális és vertikális szinkronjel-mivel ezt ugyebár a monitorbeállító panelen a profi fülön megadhatod
csak egy példa egy régi monitorhoz:
szinkronjel 25-40 khz
frissítés 60-72 hz
na innen el lehet indulni – a tesztgombot használva szépen ki lehet totózni mi az a minimum szinkron majd a frissítés ahol a kívánt felbontás elérhetõ. Innen felfelé állítva lépésenként és – megint teszt-megint fentebb megint teszt – ha kitartó vagy akkor megtalálod azt az értéket amivel még elbír a moncsi és nem is esik ki tõle a szemed. Ezek a régi ketyerék leginkább az 1024X768-as felbontástól esnek hanyatt: a felbontáshoz kell pl minimum 45-khz és ha nem akarod kiveretni a szemed akkor a frissítést felhúzod min 70- re : a jelenség az eredmény amit leírtál.
üdv
koviszasz Kesigomu
ha lesz idõm este megnézem én is csakhát Ha lesz idõm…
a dvdripnél azt szerettem hogy megadtad hogy 2 cd-re kell vbr-ben és olyan pontosan kikalkulálta a 2. menet elõtt a bitrátát hogy az elsõ körben felvett quantizerekkel pontosan 2 cd-re adta ki az anyagot!!!Pontosan 2cd!! Kbyte-ra!!
Ez amit írtál szted tud ilyet? mert a screenshotok közt nem látok hasonlót. Valamint (lehet csak én vagyok vak) nem írják mely kodekeket szereti. Remélem megy az ffmpeg/mp4-el
üdv
kovivárj még vele egy-két napot aztán postán rendezzük el /te-én/
tehát ha nem kell neki akkor postán nekem kéne…még annyit
az ‘újrarakom’ címû fejezetet el lehet kerülni ha forgatás elõtt csináltok a lilo-ban egy menüt ami a régi kernelakármi.bz-t indítja…biztos ami biztos itt még be tudsz login még akkor is ha az új kernelt az ördög fordította….
engem személy szerint kb 5* mentett meg ilyen kis ‘apróságoktól’
a régi kernel beállításaira alapoztad a fordítást? Mert nagyon könnyû vmit kifelejteni stb…
legközelebb ezekre figylej. Szal új lilo menü és lehet próbálkozni az új kernellel…
üdv
koviAmikor a zsuzsi8 indult a beállításvarázslóval nem csontoztad le véletlenül teljesen? – nincs háttér stb…
-
SzerzőBejegyzés