kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,201-3,210 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Video, DVD, azaz multimédia #1892001
    kovi
    Felhasználó

      na meg ha már itt tartunk- rc2-ben már mûködik a transcode&dvdrip páros de ha ezt mondjuk vhogy beimádkoznám mandrake9-be akkor a subtitle2vobsub forrást hogyan lehetne életre bírni vele/mivel hogy ezt kezelné a feliratok kezeléséhez/??? Lehet hogy az uhu-ból nem véletlenül maradt ki a feliratbedolgozó modul??
      üdv

      Hozzászólás: Video, DVD, azaz multimédia #1892000
      kovi
      Felhasználó

        halihó Mindenkinek
        Ivanhoe: mandrake alá tényleg be tudtad fordítani??? nekem nem ment -ua:transcode sz@rozik-mandrake9 – úgyhogy ha leírnád hogy csináltad akkor az nagyon f@sza lenne. Ha kell akkor holnapra írok hibaüzeneteket- bár a felén sztem nem lehet segíteni….
        üdv
        kovi

        Hozzászólás: install plzzz #1899718
        kovi
        Felhasználó

          Juhéj még egy debreceni

          melyik sarki boltba? meg lehet tudni?
          sarki boltokat tudok pl materiál, tower stb, – vagy a Kassain a héliker 🙂
          ha tényleg kell a cuccos akkor írj [email protected]

          van még egy adag linuxdisztró ha kell – csak a cserecd-ket ne feledd
          üdv
          kovi

          Hozzászólás: install plzzz #1899714
          kovi
          Felhasználó

            töltsd ahonnan mondtam : tuti hely
            ha debrecen környékérõl vagy akkor lemásolom neked a m9-t

            Hozzászólás: install plzzz #1899711
            kovi
            Felhasználó

              részleteznéd? most már nagyon érdekel ….

              Hozzászólás: install plzzz #1899709
              kovi
              Felhasználó

                hali
                mivel nem vitted túlzásba a „cdírás” leírását és mivel így kevés úgyhogy javaslom a
                http://ftp.kando.hu – ról letölteni a 3 mandrake9 isot-t.

                Hozzászólás: USB Pendrive UHU alatt #1899552
                kovi
                Felhasználó

                  Már kérdeztem ilyesmit és vagy a suse vagy a vegyes rovatban találod a választ memorykey címszó alatt.
                  üdv
                  kovi

                  Hozzászólás: Mandrake 9 gondok – K #1898601
                  kovi
                  Felhasználó

                    húzd le a konzolt és írd be hogy ‘iddqd’ 🙂
                    Egyébként miért akarsz tolvajlani?

                    Hozzászólás: wine(x) #1894919
                    kovi
                    Felhasználó

                      halihó
                      NFS2SE – úgy tûnik ez is megy csak egy kicsit szaggat a képe és nem erõforráshiány miatt… Szoftverrenderben néztem néztem mivel a gépemben nincs voodoo ez meg csak ezzel menne igazi 3d-t :(. Ha vkinél van voodoo akkor megnézhetné hogy glide alatt mit mûvel…
                      üdv
                      kovi

                      Hozzászólás: Az új ikonokat láttátok? #1899291
                      kovi
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 3,201-3,210 / 3,700