Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na meg ha már itt tartunk- rc2-ben már mûködik a transcode&dvdrip páros de ha ezt mondjuk vhogy beimádkoznám mandrake9-be akkor a subtitle2vobsub forrást hogyan lehetne életre bírni vele/mivel hogy ezt kezelné a feliratok kezeléséhez/??? Lehet hogy az uhu-ból nem véletlenül maradt ki a feliratbedolgozó modul??
üdvhalihó Mindenkinek
Ivanhoe: mandrake alá tényleg be tudtad fordítani??? nekem nem ment -ua:transcode sz@rozik-mandrake9 – úgyhogy ha leírnád hogy csináltad akkor az nagyon f@sza lenne. Ha kell akkor holnapra írok hibaüzeneteket- bár a felén sztem nem lehet segíteni….
üdv
koviJuhéj még egy debreceni
melyik sarki boltba? meg lehet tudni?
sarki boltokat tudok pl materiál, tower stb, – vagy a Kassain a héliker 🙂
ha tényleg kell a cuccos akkor írj [email protected]van még egy adag linuxdisztró ha kell – csak a cserecd-ket ne feledd
üdv
kovitöltsd ahonnan mondtam : tuti hely
ha debrecen környékérõl vagy akkor lemásolom neked a m9-trészleteznéd? most már nagyon érdekel ….
hali
mivel nem vitted túlzásba a „cdírás” leírását és mivel így kevés úgyhogy javaslom a
http://ftp.kando.hu – ról letölteni a 3 mandrake9 isot-t.Már kérdeztem ilyesmit és vagy a suse vagy a vegyes rovatban találod a választ memorykey címszó alatt.
üdv
kovihúzd le a konzolt és írd be hogy ‘iddqd’ 🙂
Egyébként miért akarsz tolvajlani?halihó
NFS2SE – úgy tûnik ez is megy csak egy kicsit szaggat a képe és nem erõforráshiány miatt… Szoftverrenderben néztem néztem mivel a gépemben nincs voodoo ez meg csak ezzel menne igazi 3d-t :(. Ha vkinél van voodoo akkor megnézhetné hogy glide alatt mit mûvel…
üdv
kovi -
SzerzőBejegyzés