Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
miskusz wrote:Köszönöm mindenkinek,hogy segített.Hogyan tudnám meghálálni?
Ja,és kisbetu nem fogok felrakni Windowst,mert pár játék nem megy.
Inkább nem játszom.off
ehhez képest nagyon úgy tûnt, hogy ezen dõl meg a világ… egyébként szerintem szokj hozzá, hogy a linuxfórumon nem kell hálálkodni. vagyis de, mindenkinek jössz egy üveg Várdával, meg két profi nõvel. hát nem megérte?
/offPusztito wrote:miskusz wrote:Még mindig nem látja a CD-met.Lehet,hogy könyebb lenne a mountokat kikapcsolni,és majd valamikor,mikor vissza akarom kapcsolni,elmondod hogyan.Sajnálom,a zaklatásokat. :unsure:Szerintem probáld meg az /etc/fstab -ban, a cdrom-hoz írd oda hogy noauto.
pl:
/dev/cdrom /media/cdrom iso9660 noauto,users,ro 0 0
Nálam így nézz ki.és ezzel be is zárult a kör, mivel a noauto nem a supermount kikapcsolására szolgál, tehát
miskusz wrote:Nagyon köszi,mostmár minden mûködik 😀
Ezer hála!az itt írtak szerint nem oldhatta meg a problémát. legfõképpen úgy, hogy nem tudni még mindig, hogy mi volt az optikai tár eszközneve, meg az sem tuti, hogy meg volt a media úton a cdrom mappa. sõt a noauto kissé meg is borítja a supermountot, mivel indításkor nem fûzi be a lemezeket, miközben kellene… ooopsz. ezt a szivacsot talán még Jáksómajom is megirigyelhetné.
igen, viszont pl operával megy – így nem igazán hiba, hanem valami specifikus dolog
fogadjunk, hogy Mozilla származékot használsz 🙂a szócserés moderáció (ismét) hibázik
a.r.c.h.í.v.o.k.
most cseréli
archívok
Pityuka198 wrote:Bár ez sem ide tartozik, de van vhol a heten magyarnyelvû linuxos játékoldal?
Mert akár van akár nincs akkor is csinálok egyet.
Ami sztem nemárt, mert kell vmi info a linuxos játékokról is, nehogy az angol oldalakra korlátozódjunk ebben a kategóriában.igen tényleg nem ide tartozik és elég off. de válaszolok.
aláírásom, avagy http://games.blackpanther.hu
ui: sok sikert és sikerélményt, bár nekem speciel már két saját oldalba beletört a fogam :icon_neutral: a hosszabbik is max 2 évig volt elérhetõ. linuxosok között sajnos nincs kereslet ilyen oldalra – a napi 300 fõs látogatottság hamar leesik 30 alá, tehát linuxos körökben úgy látszik nem kell ilyesmi.:icon_neutral: step by step
a cdrom jelenlegi elérési utját az /mnt/cdrom útra, miután utóbbit létrhoztad és ‘chmod a+rx’ – el adtál rá mindenkinek olvasási / belépési jogot. az fstab állományt pedig természetesen az /etc úton találod.
biztos hibás vagyok én is, de ennél egyszerûbben már nem tudom elmondani.
onnan hiába tölti, a linked ebben az állapotában 404
suse alatt hogyan bontja ki a fw csomagokat egy kezdõ felhasználó?azok a bináris sem verziók, amiket kettõvel ezelõtt írtam?
más: tehát linkelted, és mégis azt mondja, hogy hiányzik? mert akkor érdemes lehet mondjuk belinkelni az /usr/lib – be is, mivel sajnos azt nem tudom mi a SuSE szokása…
nno látom nem nagyon akarsz fordítani:
bináris verzió tarballban: http://www.linux-software.cz/redirect.php?id_download=10598
i386 bináris rpm: http://www.linux-software.cz/redirect.php?id_download=105951., te figyelj már Miki miért olyan bonyolult meglinkelni ezeket az állományokat? lépésrõl lépésre leírtam a szimlinkelés menetét…
hidd el, ez semmivel nem rosszabb elgondolás, mint a „bemásolom a régit”… „nem hatotta meg”: ezek szerint nem jól szimlinkeltél?2., mint mondtam, biztosan fordítható minden a rendszereden – ha problémás lenne a dolog, akkor a hibaüzenet alapján lehet segíteni, viszont megint nem hoztál logot…
-
SzerzőBejegyzés