kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030153
    kovi
    Felhasználó
      miskusz wrote:
      Köszönöm mindenkinek,hogy segített.Hogyan tudnám meghálálni?
      Ja,és kisbetu nem fogok felrakni Windowst,mert pár játék nem megy.
      Inkább nem játszom.

      off
      ehhez képest nagyon úgy tûnt, hogy ezen dõl meg a világ… egyébként szerintem szokj hozzá, hogy a linuxfórumon nem kell hálálkodni. vagyis de, mindenkinek jössz egy üveg Várdával, meg két profi nõvel. hát nem megérte?
      /off

      Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030152
      kovi
      Felhasználó
        Pusztito wrote:
        miskusz wrote:
        Még mindig nem látja a CD-met.Lehet,hogy könyebb lenne a mountokat kikapcsolni,és majd valamikor,mikor vissza akarom kapcsolni,elmondod hogyan.Sajnálom,a zaklatásokat. :unsure:

        Szerintem probáld meg az /etc/fstab  -ban, a cdrom-hoz írd oda hogy noauto.
        pl:
        /dev/cdrom /media/cdrom iso9660 noauto,users,ro 0 0
        Nálam így nézz ki.

        és ezzel be is zárult a kör, mivel a noauto nem a supermount kikapcsolására szolgál, tehát

        miskusz wrote:
        Nagyon köszi,mostmár minden mûködik 😀
        Ezer hála!

        az itt írtak szerint nem oldhatta meg a problémát. legfõképpen úgy, hogy nem tudni még mindig, hogy mi volt az optikai tár eszközneve, meg az sem tuti, hogy meg volt a media úton a cdrom mappa. sõt a noauto kissé meg is borítja a supermountot, mivel indításkor nem fûzi be a lemezeket, miközben kellene… ooopsz. ezt a szivacsot talán még Jáksómajom is megirigyelhetné.

        Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006897
        kovi
        Felhasználó

          igen, viszont pl operával megy – így nem igazán hiba, hanem valami specifikus dolog
          fogadjunk, hogy Mozilla származékot használsz 🙂

          Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006895
          kovi
          Felhasználó

            a szócserés moderáció (ismét) hibázik

            a.r.c.h.í.v.o.k.

            most cseréli

            archívok

            Hozzászólás: SuSe 10, telepítés után nem indul #2052672
            kovi
            Felhasználó
              Pityuka198 wrote:
              Bár ez sem ide tartozik, de van vhol a heten magyarnyelvû linuxos játékoldal?
              Mert akár van akár nincs akkor is csinálok egyet.
              Ami sztem nemárt, mert kell vmi info a linuxos játékokról is, nehogy az angol oldalakra korlátozódjunk ebben a kategóriában.

              igen tényleg nem ide tartozik és elég off. de válaszolok.
              aláírásom, avagy http://games.blackpanther.hu
              ui: sok sikert és sikerélményt, bár nekem speciel már két saját oldalba beletört a fogam  :icon_neutral: a hosszabbik is max 2 évig volt elérhetõ. linuxosok között sajnos nincs kereslet ilyen oldalra – a napi 300 fõs látogatottság hamar leesik 30 alá, tehát linuxos körökben úgy látszik nem kell ilyesmi.

              Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030142
              kovi
              Felhasználó

                :icon_neutral: step by step

                a cdrom jelenlegi elérési utját az /mnt/cdrom útra, miután utóbbit létrhoztad és ‘chmod a+rx’ – el adtál rá mindenkinek olvasási / belépési jogot. az fstab állományt pedig természetesen az /etc úton találod.

                biztos hibás vagyok én is, de ennél egyszerûbben már nem tudom elmondani.

                Hozzászólás: ZX és C64 emulátorok #2053783
                kovi
                Felhasználó

                  onnan hiába tölti, a linked ebben az állapotában 404
                  suse alatt hogyan bontja ki a fw csomagokat egy kezdõ felhasználó?

                  Hozzászólás: ZX és C64 emulátorok #2053778
                  kovi
                  Felhasználó

                    azok a bináris sem verziók, amiket kettõvel ezelõtt írtam?

                    más: tehát linkelted, és mégis azt mondja, hogy hiányzik? mert akkor érdemes lehet mondjuk belinkelni az /usr/lib – be is, mivel sajnos azt nem tudom mi a SuSE szokása…

                    Hozzászólás: ZX és C64 emulátorok #2053775
                    kovi
                    Felhasználó

                      nno látom nem nagyon akarsz fordítani:
                      bináris verzió tarballban: http://www.linux-software.cz/redirect.php?id_download=10598
                      i386 bináris rpm: http://www.linux-software.cz/redirect.php?id_download=10595

                      Hozzászólás: ZX és C64 emulátorok #2053774
                      kovi
                      Felhasználó

                        1., te figyelj már Miki miért olyan bonyolult meglinkelni ezeket az állományokat? lépésrõl lépésre leírtam a szimlinkelés menetét…
                        hidd el, ez semmivel nem rosszabb elgondolás, mint a „bemásolom a régit”… „nem hatotta meg”: ezek szerint nem jól szimlinkeltél?

                        2., mint mondtam, biztosan fordítható minden a rendszereden – ha problémás lenne a dolog, akkor a hibaüzenet alapján lehet segíteni, viszont megint nem hoztál logot…

                      10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 3,700