Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
próbaképp ki fogom lõni az initekbõl az egész „firewall” – t, aztán meglátom. de ha mondjuk emiatt rámfognak bármi hibát is akkor komolyan fel fognak akasztani.
jajj ettõl féltem. akkor mostmár gõzöm sincs mi okozhatja a problémát, és asszem seggbe leszek rúgva emiatt :icon_neutral:.
bár a te géped elõtt nincs tûzfal, igaz?szvsz értelmezni kellene a futási szintek jelentését, és akkor már ott járnál, hogy nem kell ssh – zni a saját gépedre. :icon_neutral:
ezzel nincs gond, http://www.blackpanther.hu/modules/magazine/article.php?articleid=38 (én is azt mondom, h mennie kell)
az, hogy nem talál lemezt, arra enged következtetni, hogy a lemez nem gyári – mivel az originál securomos lemez, tudtommal.
bár a configban meg lehet adni a lemez címkéjét, és az optikai tár raw eszköznevét is – de ez gondolom nem jelent problémát a srácnak, mivel mondja h más alatt megy„Ja és a 8.18.8-as driver telepítése után vmi grafikai hibát (talán vmilyen shader problémát) írt ki, mikor Cedegával akartam indítani!”
-a configban a pixel shader, vertex shader verziókat meg lehet határozni – illetve ki és bakapcsolni is.
„A másik „megoldásom az volt, hogy feltelepítettem a Cedegával, de akkor meg olyan baja volt, hogy nem találja a CD-t, pedig arról raktam fel!!!!”
-nekem orig gyári lemezem van, és ilyet még soha nem láttam. de komolyan.
akkor meg init3
/dev/mouse
-egyébként meg a logot (alt+ctrl+f1-6 – ig) valamely terminálon simán megnézheted a /var/log úton
-vagy már eleve csak init3 – ig bootolod a gépedet, és ott nézed meg a fõ terminálon az említett utat, pl egy mc-bõl, hogy gyors legyen.én az utóbbit erõltetném. ott esélye nincs a xorg-nak bekavarni.
nightwalker wrote:Sziasztok!
Ubuntu 5.10-nvidia VGA.Elindítom a glxgears-t,és szép lasan forognak a fogaskerekek.Nem ír közben semmi fps-t.Majd bezárom a fogaskerekes ablakot,és csak ennyit ír:X connection to :0.0 broken (explicit kill or server shutdown)
UHU-ban ilyenkor írta az fps értékeket,és pörgött a fogaskerék mint állat.
Akkor ez most így nem jó?
Nvidia driver fent van rendesen,A Load „dri”,Load „Glcore” sorok kiszedve,Load „glx” beszúrva.
Köszi!!glxgears -iacknowledgethatthistoolisnotabenchmark
nem bántásból mondom de .. na mindegy nem is mondom. szóval így próbáld
nanobit wrote:Már úgy felfõtt az agyvizem ettõl a karambától, hogy már káronkodni sincsen kedvem. Sikerült pár napja beizzítanom a karambán a liquid weather-t hosszas kínlódások árán. Nem akarta az igazat. De sikerült. Erre ma bekapcsolom a gépet és kijön egy hibaüzi:There is no translation for the sky conditions for your language. Please email the developer at [email protected] with the language and a translation.
A többi kütyü bejön a karambás cuccok közül, értem itt a rendszerdiagnosztizálót , noteszt, de a liquid nem.
Valaki tudna segítni, hogy mit tegyek?
megfogod a leíró ini-t és átnézed, mivel gyakran csak egy nyerstémát kapsz kidolgozott karambatéma helyett, valamint szerintem ki tudod kerülni az auto nyelvválasztást is, mivel szerintem az is egy leíróban kerül meghatározásra.. kicsit toekölni kell vele, de ha van egy icipici rálátásod, akkor simán meg tudod csinálni
ja bocs a „szerkesztve blablabla” miatt, elõször véletlenül a szerkesztésre nyomtam 🙁
toccata wrote: -
SzerzőBejegyzés