Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ZooZo küldte:
„Szabadalomszerû per, az irodalomban isNagy-Britanniában perbe fogták Dan Brown kiadóját a Random House-t. A pert Michael Baigent és Richard Leigh índították, mert álláspontjuk szerint Dan Brown regénye az õ könyvük ötletein alapul. A Random House egyébként az õ kiadójuk is egyben
Baigent és Leigh írópáros 1982-es könyve a The Holy Blood and the Holy Grail tudományos mû amelybõl BBC dokumentumfilm is készült. Kétségtelen tény, található hasonlóság a két könyv „alapötlete” között, de két teljesen eltérõ mûfajról van szó. A valódi kérdés, amelyben a bíróságnak döntenie kell: ki lehet-e terjeszteni a szerzõi jogvédelmet ötletekre, felvetésekre?
BARU wrote:VectoR wrote:BARU wrote:psxemu, egy rakat pluginnel. az alapprojekt rendelkezik natív linuxos binárissal.
ha valaki nagyon lopkodni akar, mindenféle bios image lenyomatot talál bármely p2p hálózaton.
mondasz valamit – de reggelig kenni nagyon sok pénz. mi néha meg szoktuk ejteni ezt a késõ hajnali menetet: felér azzal, mintha kiraboltak volna egyenként minket. :icon_neutral:
új peccs, 1.1
bár még csak béta, a multis részt ennek ellenére elég tisztességesen megnyomták – a linuxos point release viszont a voice chat és a ht támogatást sajnos még mellõzi. a bugfixelt natív 1.1 binárisban már benne lesznek ezek is. a cucc bõ 70M, runszkriptben.direktben itt (bár most elég terhelt az ftp):
ftp://ftp.idsoftware.com/idstufftorrent pont itt:
http://zerowing.idsoftware.com:6969/stats.html?info_hash=679d60816d69e0170eb8782ba504fabf202f6dca
no ezt a kontaktomat most törlöm is. pedig nem szokásom.Ja és már a Windowsom sem indul, lehet hogy írok a microsoft magyarországnak hogy csináljanak már valamit ezzel a szar linuxszal. Szívem szerint még fel is jelenteném „”linux tornavaldcot””, hogy mit csinálnak más cég rendszerével. Nyugalom kell ide, windows – jeeeahhh. windows. Minden linuxos hülye, kivéve sanyi. LOL 😀
(Az utolsó mondat ha hiszitek – ha nem, már elhangzott itt a linuxfórumon, nem emlékszem melyik állat volt aki beírta és azt sem tudom ki volt az a sanyi, de biztos egymás f@szát szopták.). Ja meg már volt linux torvaldc is megnevezve, erre sem emlékszem melyik köcsög írta, de nagyonnagyon tudott.
már volt ilyen topik. 70 kontakttal. régebben.
off
egyébként 1 napja + 2 órája használok Linuxot, de hót szar az egész, mert az elején nem tudom mit jelent a kernel pánik. ennél még a Windows XP is jobb, mer’ ott megy a lopott Csé. De még nem tudom mit fogok csinálni, mert a kernel pánik közben hiába írom be a jelszavam, nem fogadja el, csak csipog – ezek szerint még a kernel pánik felhasználót sem tudta létrehozni. mekkora fos. Nincs aki segítsen, csak röhögnek rajtam én meg csak égetem magam. A szomszéd is azt monta’ hogy az XP jobb és ha kell feltelepíti nekem a gépemre csak szóljak neki elõtte, de ha lehet ne használjak majd rajta nettet’ nehogy lebukjunk. muhawhahahahahahahhahahahahahhh
/off :wink1:avp
ismét csak megszültem, míg meglett a mûködõ config..
viszont a második képen található szívásra (hud körüli piros fos) tud vki vmit? :unsure:


segítséget kérek. nyugatiból kilépek, elõttem villamos. merre tovább, hogyan tovább?
-
SzerzőBejegyzés

