kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Közzé nem tett hírek stb #1994671
    kovi
    Felhasználó

      ZooZo küldte:



      „Szabadalomszerû per, az irodalomban is

      Nagy-Britanniában perbe fogták Dan Brown kiadóját a Random House-t. A pert Michael Baigent és Richard Leigh índították, mert álláspontjuk szerint Dan Brown regénye az õ könyvük ötletein alapul. A Random House egyébként az õ kiadójuk is egyben

      Baigent és Leigh írópáros 1982-es könyve a The Holy Blood and the Holy Grail tudományos mû amelybõl BBC dokumentumfilm is készült. Kétségtelen tény, található hasonlóság a két könyv „alapötlete” között, de két teljesen eltérõ mûfajról van szó. A valódi kérdés, amelyben a bíróságnak döntenie kell: ki lehet-e terjeszteni a szerzõi jogvédelmet ötletekre, felvetésekre?

      Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042218
      kovi
      Felhasználó
        BARU wrote:
        VectoR wrote:
        BARU wrote:
        Hozzászólás: Playstation 2 emulátor linuxra. #2050784
        kovi
        Felhasználó

          psxemu, egy rakat pluginnel.  az alapprojekt rendelkezik natív linuxos binárissal.

          ha valaki nagyon lopkodni akar, mindenféle bios image lenyomatot talál bármely p2p hálózaton.

          Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042205
          kovi
          Felhasználó

            mondasz valamit – de reggelig kenni nagyon sok pénz. mi néha meg szoktuk ejteni ezt a késõ hajnali menetet: felér azzal, mintha kiraboltak volna egyenként minket. :icon_neutral:

            Hozzászólás: Quake4 topik #2036281
            kovi
            Felhasználó

              új peccs, 1.1
              bár még csak béta, a multis részt ennek ellenére elég tisztességesen megnyomták – a linuxos point release viszont a voice chat és a ht támogatást sajnos még mellõzi. a bugfixelt natív 1.1 binárisban már benne lesznek ezek is. a cucc bõ 70M, runszkriptben.

              direktben itt (bár most elég terhelt az ftp):
              ftp://ftp.idsoftware.com/idstuff

              torrent pont itt:
              http://zerowing.idsoftware.com:6969/stats.html?info_hash=679d60816d69e0170eb8782ba504fabf202f6dca

              Hozzászólás: Ki mióta linuxozik #2050259
              kovi
              Felhasználó


                no ezt a kontaktomat most törlöm is. pedig nem szokásom.

                Hozzászólás: Ki mióta linuxozik #2050257
                kovi
                Felhasználó

                  Ja és már a Windowsom sem indul, lehet hogy írok a microsoft magyarországnak hogy csináljanak már valamit ezzel a szar linuxszal. Szívem szerint még fel is jelenteném „”linux tornavaldcot””, hogy mit csinálnak más cég rendszerével. Nyugalom kell ide, windows – jeeeahhh. windows. Minden linuxos hülye, kivéve sanyi.  LOL 😀

                  (Az utolsó mondat ha hiszitek – ha nem, már elhangzott itt a linuxfórumon, nem emlékszem melyik állat volt aki beírta és azt sem tudom ki volt az a sanyi, de biztos egymás f@szát szopták.). Ja meg már volt linux torvaldc is megnevezve, erre sem emlékszem melyik köcsög írta, de nagyonnagyon tudott. 

                  Hozzászólás: Ki mióta linuxozik #2050256
                  kovi
                  Felhasználó

                    már volt ilyen topik. 70 kontakttal. régebben.

                    off
                    egyébként 1 napja + 2 órája használok Linuxot, de hót szar az egész, mert az elején nem tudom mit jelent a kernel pánik. ennél még a Windows XP is jobb, mer’ ott megy a lopott Csé. De még nem tudom mit fogok csinálni, mert a kernel pánik közben hiába írom be a jelszavam, nem fogadja el, csak csipog – ezek szerint még a kernel pánik felhasználót sem tudta létrehozni. mekkora fos. Nincs aki segítsen, csak röhögnek rajtam én meg csak égetem magam. A szomszéd is azt monta’ hogy az XP jobb és ha kell feltelepíti nekem a gépemre csak szóljak neki elõtte, de ha lehet ne használjak majd rajta nettet’ nehogy lebukjunk.  muhawhahahahahahahhahahahahahhh
                    /off  :wink1:

                    Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030115
                    kovi
                    Felhasználó

                      avp
                      ismét csak megszültem, míg meglett a mûködõ config..
                      viszont a második képen található szívásra (hud körüli piros fos) tud vki vmit?  :unsure:
                      avp2.jpg
                      avp1.jpg

                      Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042108
                      kovi
                      Felhasználó

                        segítséget kérek. nyugatiból kilépek, elõttem villamos. merre tovább, hogyan tovább?

                      10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 3,700