kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 640×480 -> 1024×768 #2037581
    kovi
    Felhasználó

      HorizSync      28-50
              VertRefresh    43-75

      ettõl is függ. állíthatod te 1600×1200 – ba is, ha a moncsi horizontális szikronja csak 640×480 – ra elég..  😀

      Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042102
      kovi
      Felhasználó

        no akkor elmondom barátom hogy az elsõ hozzászólásom amiben jeleztem hogy sok az off, nem feltétlenül Neked ment de mégis magadra vetted, így hát csak van alapja amit mondtam.

        természetesen nem a keresgéléssel van baj, hanem azzal hogy 13 oldalnyi libafos közül kell kivadászni és végignézni, hogy változott-e valami az eredeti felállás óta. tõlem üvölthetsz itt 56-os tahoma betûkészlettel is, akkor is ezt gondolom. ambár van egy ötletem, ha már ennyire benne vagy: lécci ha ebben topikban tovább nõ a szar, akkor majd oldalanként tegyél egy ilyen kontaktot mint az elõbb hogy mindenki lássa.

        nem genyóságból írom ezt, nem is kizárólag neked szól, csak engem már speciel nagyon zavar a sok off – aminek egyébként ott van a kocsma stb. és ezt nem is feltétlenül csak errõl a szálról írom.

        nagyon helyes, hogy a hülyeségeket próbálod javítani, ez becsülendõ, sõt ha így folytatod egyszer még lehetsz politikus is, csak nehogy ott ragadj le, hogy mindent javítasz ami s_z_e_r_i_n_t_e_d hülyeség.

        de én mostmár többet nem offolok, lehet, hogy ezt sem kellett volna, mert az egész nem ér ennyit  :icon_neutral:

        Hozzászólás: Racer #2039295
        kovi
        Felhasználó

          no, mostmár biztos hogy nem lesz csomag, magasról szarnak a fejemre. sem a racer fórumban, sem privátban nem kapok visszajelzést: eddig csak egy ruszki gyerek jelzett, õ örült a lehetõségnek, mások viszont 2 hét alatt nem méltattak válaszra pedig nagyon kultúrált levelet írtam mindenkinek.

          itt a javított cuccokat tartalmazó listám, ha valakinek kell belõle valami, akkor privátban szívesen elküldöm.
          http://forum.rscnet.org/showpost.php?p=2869854&postcount=5

          kieg: az elõzõleg linkelt uw tárra töltött cuccok 24 órán belül törlõdnek.

          Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042100
          kovi
          Felhasználó
            Gyuszk wrote:
            Na jó, nem érdekel, de ha beszólnak, akkor visszaszólok, és kész.

            nem csoda, hiszen nagyjából 18 éves lehetsz. de nem gond ez, ilyen kor után a következõ 10 évben mindenki átesik majd néhány „”gyökérkezelésen””. én is átestem páron, azt’ azóta ha nincs igazam akkor befogom a pampulám és nem kardoskodok. mondjuk duplán mindegy, mert engem sem érdekel igazán.

            ui több offot esküszöm nem teszek a topikba, így is elég szar. tegnap ketten kerestek privátban a pontos idõpont és körülmények miatt  :icon_neutral: pont engem, aki 3 napja még nem tudtam pontosat.

            Hozzászólás: Ingyenes vírusirtók #1927761
            kovi
            Felhasználó

              kedves Ferike

              ne vedd rossz néven, csak azért mondom, mert látom új vagy itt: egy kb 18 hónapja érintetlen topikba írogatsz.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949292
              kovi
              Felhasználó

                szerintetek ez kamu? a vége elég érdekes…
                http://images2.jokaroo.net/videos/criss_angel_voodoo_magic.wmv

                Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042097
                kovi
                Felhasználó

                  köszi, rajta vagyok. ez már fél siker  :icon_neutral:

                  Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042095
                  kovi
                  Felhasználó

                    nekem is jó.

                    -térkép tényleg jó lenne, sõt ez nekem sajnos alapfeltétel, mivel vidék -> nyugati pu..
                    -ha kések egy kicsit szorri, még elmegyek elõtte a kínaiba, meg megnézem a ?befagyott? Dunát meg 1-2 fontos üzletet.
                    -ha nem érnék vissza sörözésrõl este 8-ra a nyugatiba, akkor valakinél lenne-e szállás? valamivel honorálnám az illetõnek + alapból arra törekednék, hogy ne kelljen igénybe vennem a segítségét.

                    köszi

                    Hozzászólás: Quake4 topik #2036280
                    kovi
                    Felhasználó

                      ez most nem ide tartozik, de nem kényelmesebb Neked bemásolni az adtokat nem pedig linkelni?
                      akármilyen meghajtód is van, optikai tárról azt a néhányszáz (összesen több G) adatot kicsomagolni futtában nem gyenge idõ  :icon_neutral:

                      kovi
                      Felhasználó

                        tudtommal az, hogy kifutott, túlgyártott stb termékeket erõsen akciósan megkínálnak. nem biztos, hogy egyre gondolunk a cikkíróval, mert hányok az ilyen idegen szavaktól és próbálom kerülni õket

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 3,700