Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
HorizSync 28-50
VertRefresh 43-75ettõl is függ. állíthatod te 1600×1200 – ba is, ha a moncsi horizontális szikronja csak 640×480 – ra elég.. 😀
no akkor elmondom barátom hogy az elsõ hozzászólásom amiben jeleztem hogy sok az off, nem feltétlenül Neked ment de mégis magadra vetted, így hát csak van alapja amit mondtam.
természetesen nem a keresgéléssel van baj, hanem azzal hogy 13 oldalnyi libafos közül kell kivadászni és végignézni, hogy változott-e valami az eredeti felállás óta. tõlem üvölthetsz itt 56-os tahoma betûkészlettel is, akkor is ezt gondolom. ambár van egy ötletem, ha már ennyire benne vagy: lécci ha ebben topikban tovább nõ a szar, akkor majd oldalanként tegyél egy ilyen kontaktot mint az elõbb hogy mindenki lássa.
nem genyóságból írom ezt, nem is kizárólag neked szól, csak engem már speciel nagyon zavar a sok off – aminek egyébként ott van a kocsma stb. és ezt nem is feltétlenül csak errõl a szálról írom.
nagyon helyes, hogy a hülyeségeket próbálod javítani, ez becsülendõ, sõt ha így folytatod egyszer még lehetsz politikus is, csak nehogy ott ragadj le, hogy mindent javítasz ami s_z_e_r_i_n_t_e_d hülyeség.
de én mostmár többet nem offolok, lehet, hogy ezt sem kellett volna, mert az egész nem ér ennyit :icon_neutral:
no, mostmár biztos hogy nem lesz csomag, magasról szarnak a fejemre. sem a racer fórumban, sem privátban nem kapok visszajelzést: eddig csak egy ruszki gyerek jelzett, õ örült a lehetõségnek, mások viszont 2 hét alatt nem méltattak válaszra pedig nagyon kultúrált levelet írtam mindenkinek.
itt a javított cuccokat tartalmazó listám, ha valakinek kell belõle valami, akkor privátban szívesen elküldöm.
http://forum.rscnet.org/showpost.php?p=2869854&postcount=5kieg: az elõzõleg linkelt uw tárra töltött cuccok 24 órán belül törlõdnek.
Gyuszk wrote:Na jó, nem érdekel, de ha beszólnak, akkor visszaszólok, és kész.nem csoda, hiszen nagyjából 18 éves lehetsz. de nem gond ez, ilyen kor után a következõ 10 évben mindenki átesik majd néhány „”gyökérkezelésen””. én is átestem páron, azt’ azóta ha nincs igazam akkor befogom a pampulám és nem kardoskodok. mondjuk duplán mindegy, mert engem sem érdekel igazán.
ui több offot esküszöm nem teszek a topikba, így is elég szar. tegnap ketten kerestek privátban a pontos idõpont és körülmények miatt :icon_neutral: pont engem, aki 3 napja még nem tudtam pontosat.
kedves Ferike
ne vedd rossz néven, csak azért mondom, mert látom új vagy itt: egy kb 18 hónapja érintetlen topikba írogatsz.
szerintetek ez kamu? a vége elég érdekes…
http://images2.jokaroo.net/videos/criss_angel_voodoo_magic.wmvköszi, rajta vagyok. ez már fél siker :icon_neutral:
nekem is jó.
-térkép tényleg jó lenne, sõt ez nekem sajnos alapfeltétel, mivel vidék -> nyugati pu..
-ha kések egy kicsit szorri, még elmegyek elõtte a kínaiba, meg megnézem a ?befagyott? Dunát meg 1-2 fontos üzletet.
-ha nem érnék vissza sörözésrõl este 8-ra a nyugatiba, akkor valakinél lenne-e szállás? valamivel honorálnám az illetõnek + alapból arra törekednék, hogy ne kelljen igénybe vennem a segítségét.köszi
ez most nem ide tartozik, de nem kényelmesebb Neked bemásolni az adtokat nem pedig linkelni?
akármilyen meghajtód is van, optikai tárról azt a néhányszáz (összesen több G) adatot kicsomagolni futtában nem gyenge idõ :icon_neutral:2006-02-10-14:56 Hozzászólás: Electroworld – 49.000 forintért számítógép, Uhu-Linux elõtelepítve #2048571tudtommal az, hogy kifutott, túlgyártott stb termékeket erõsen akciósan megkínálnak. nem biztos, hogy egyre gondolunk a cikkíróval, mert hányok az ilyen idegen szavaktól és próbálom kerülni õket
-
SzerzőBejegyzés