kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1949283
    kovi
    Felhasználó

      ezúton csókoltatom azt, akinek elõször megfordult a fejében ez a szócserés moderáció (feslett életû, farkinca stb..). ha már akkor paraszt vagyok hogy itt káromkodok, akkor inkább csillagozni kéne, nem mindenféle buziságot kitalálni.

      ui akinek a farkincás csere elõször megfordult a fejében, az szerintem speciel köcsög volt. köszi.

      Hozzászólás: NV6600 + X #2045065
      kovi
      Felhasználó

        éppen ezért tudtommal az asus a következõ kártyáit már „upside down” felirattal fogja hírdetni, mivel itt az álló házba szerelt kártyán a csip fent van, és nem alul.

        ergó a meleg levegõ szépen fel tud szállni, nincs az útjában borda és nyák
        ergó2 a pci foglalatos hûtõ mehet a kukába, hiszen itt a kártya alját fogja fújni

        ui én még nem találkoztam olyan kártyával, amire ne lehetett volna barkácsolni egy hûtõt. köszörû stb ügyes kezek által csodákra képes…

        Hozzászólás: Wormux #1978044
        kovi
        Felhasználó

          Hosszú ideje nem frissült a cucc, de most a honlapon kint a 0.7 béta 2

          változások:
          -Uses SDL Instead of Clanlib
          -New skins
          -New maps
          -New physics engine
          -TTF fonts
          -PPC support
          -bugfixes

          erre támaszkodik:
          SDL >= 1.2
          OpenGL video driver
          libxml++ >= 1.0
          libcaca for console mode
          gettext

          http://www.wormux.org/wiki/en/index.php

          Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042081
          kovi
          Felhasználó

            azért rossz, hogy szétoffoljátok a topikot, mert így szar lesz visszanézni azt, ami igazán érdekel  :icon_neutral:

            Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006884
            kovi
            Felhasználó

              lehet. tök logikus lenne  :wink1:

              Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006882
              kovi
              Felhasználó

                Kirpóbáltam.
                Nekem sen sikerült (Opera…)

                Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030101
                kovi
                Felhasználó

                  hát a fene tudja nem vagyunk egyformák – én az elsõ és az ötödik (porsche) részen kívül minddel a s***emet törölgetem. sõt mostanság már az összes arcade ezen a sorson van: tessék kipróbálni pl a richard burns rally-t, ott képzettség nélkül nem veszel be még 70 – el sem 90 fokos kanyart. illetve beveheted, csak szétszakad a kocsi, és amikor a roncsot visszatolták a nézõk az útra, örülhetsz ha begurulsz…

                  Hozzászólás: PCI-s GeForce, vagy TNT2-t keresek #2048506
                  kovi
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: PCI-s GeForce, vagy TNT2-t keresek #2048505
                    kovi
                    Felhasználó

                      sg.hu
                      amiga.apro.hu – n is megnézném (ott is szokott lenni, most éppen látok egy 05.09 ~ 3-4 hónapos Voodoo3/PCI hirdetést, nem látom hogy tolongtak érte – egy próbát megér..)

                      Hozzászólás: PCI-s GeForce, vagy TNT2-t keresek #2048503
                      kovi
                      Felhasználó

                        off
                        én már fogtam a kezemben gf2 – t, pci csatolóval …
                        de létezik pci voodoo3 is, 16 megával és képességeihez mérten elég jól megy
                        /off

                        saynos: nézd meg valami online hirdetési oldalon, szerintem itt nem fogsz nyerni

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 3,700