Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a hup-os hírblokk a hup.hu migrálása óta nagyon csúnya, változott az egész kinézete, és az ékezettekkel is baja van. szerintem egy idõre ki kellene kapcsolni..
szerintem ez keresztbe tenne a 25-i megoldásnak…
az anizoptropikus szûrést megpróbálom kinyomni, de úgy rémlik már próbáltam és eredmény ua. volt – de természetesen megint megnézem. ui: dio2 akármilyen beállítással megy rendesen nálam…
más. far cry, cedega 4.4.1:
2.6.13 – al hibátlan.
2.6.15 – el nálam idõnként szaggat. percenként megáll 10mp – re, aztán továbbmegy. rohadtul idegesítõ.
magyarázat lehet talán a cedega bizonyos kernelverziókra vonatkozó problémája: nem ez lenne az elsõ eset, és nem lepne meg hogy xy verziójú kernel komaptibilitást javítanak egy újabb transgaming publikációban.
szóval túl sok energirát ne ölj bele, várd meg a következõ verziót és majd ha ott is szar, akkor ess neki.richard burns rally. elég húzós volt, már régóta próbáltam, de most elkaptam. :rolleyes:
http://www.blackpanther.hu/modules/magazine/article.php?articleid=68nem. Debrecen. :rolleyes:
látom a hupon is a topikodat, de nekem csak a cedega 4.x.x (valójában 4.4.1 – ig) van megvásárolva, nincs ötösöm.. nem mondom, hogy sajnos, mert az nekem már túlzottan csilivili és nem sok jót tudok róla mondani (timedemo alapján)
6600: szintén jár a játék.. itt van egy ilyen kártya a polcunkon a többi mellett, ahhoz is adják. xr matrica a bal felsõ sarokban. tehát ki sem bontom, benne van.
saynos wrote:Igan nyitottam. A helyzet valtozott:
kicsereltetem az inno-t erre…Mi a velemenyetek?
nekem ennek a márkának van a gt-je. atomjó. nem mellékesen jár hozzá ez xpandrally, fullosan!
sem a racer fórumon, sem privátban nem kapok senkitõl megerõsítést. eddig 4-5 modellert és a fõ fejlesztõt kerestem meg, semmi eredmény :icon_neutral:
úgy látszik nem kell natív bináris, javított adatokkal. ergo ha lesz is csomag, késni fogok. legfeljebb megcsinálom magamnak.
-
SzerzőBejegyzés