kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006879
    kovi
    Felhasználó

      a hup-os hírblokk a hup.hu migrálása óta nagyon csúnya, változott az egész kinézete, és az ékezettekkel is baja van. szerintem egy idõre ki kellene kapcsolni..

      Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2042069
      kovi
      Felhasználó

        szerintem ez keresztbe tenne a 25-i megoldásnak…

        Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030095
        kovi
        Felhasználó

          az anizoptropikus szûrést megpróbálom kinyomni, de úgy rémlik már próbáltam és eredmény ua. volt – de természetesen megint megnézem. ui: dio2 akármilyen beállítással megy rendesen nálam…

          Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030093
          kovi
          Felhasználó

            más. far cry, cedega 4.4.1:
            2.6.13 – al hibátlan.
            2.6.15 – el nálam idõnként szaggat. percenként megáll 10mp – re, aztán továbbmegy. rohadtul idegesítõ.
            magyarázat lehet talán a cedega bizonyos kernelverziókra vonatkozó problémája: nem ez lenne az elsõ eset, és nem lepne meg hogy xy verziójú kernel komaptibilitást javítanak egy újabb transgaming publikációban.
            szóval túl sok energirát ne ölj bele, várd meg a következõ verziót és majd ha ott is szar, akkor ess neki.

            Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030092
            kovi
            Felhasználó

              richard burns rally. elég húzós volt, már régóta próbáltam, de most elkaptam.  :rolleyes:
              http://www.blackpanther.hu/modules/magazine/article.php?articleid=68

              Hozzászólás: NV6600 + X #2045050
              kovi
              Felhasználó

                nem. Debrecen. :rolleyes:

                Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030090
                kovi
                Felhasználó

                  látom a hupon is a topikodat, de nekem csak a cedega 4.x.x (valójában 4.4.1 – ig) van megvásárolva, nincs ötösöm.. nem mondom, hogy sajnos, mert az nekem már túlzottan csilivili és nem sok jót tudok róla mondani (timedemo alapján)

                  Hozzászólás: NV6600 + X #2045048
                  kovi
                  Felhasználó

                    6600: szintén jár a játék.. itt van egy ilyen kártya a polcunkon a többi mellett, ahhoz is adják. xr matrica a bal felsõ sarokban. tehát ki sem bontom, benne van.

                    Hozzászólás: NV6600 + X #2045039
                    kovi
                    Felhasználó
                      saynos wrote:
                      Igan nyitottam. A helyzet valtozott:
                      kicsereltetem az inno-t erre…

                      Mi a velemenyetek?

                      nekem ennek a márkának van a gt-je. atomjó. nem mellékesen jár hozzá ez xpandrally, fullosan!

                      Hozzászólás: Racer #2039294
                      kovi
                      Felhasználó

                        sem a racer fórumon, sem privátban nem kapok senkitõl megerõsítést. eddig 4-5 modellert és a fõ fejlesztõt kerestem meg, semmi eredmény  :icon_neutral:

                        úgy látszik nem kell natív bináris, javított adatokkal. ergo ha lesz is csomag, késni fogok. legfeljebb megcsinálom magamnak.

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 3,700