kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030088
    kovi
    Felhasználó

      okés várok a seggemen.
      ha tudod akkor majd nézd már meg. köszi.

      Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030086
      kovi
      Felhasználó

        a neverhooddal tudtál foglalkozni egy kicsit?  :icon_neutral:

        Hozzászólás: Quake3 Hangprobléma, SuSE #2047223
        kovi
        Felhasználó

          amennyiben nem adsz meg más információt, akkor nem lehet még csak totózni sem.

          kellene egy ps ax, hogy lásd fut-e az artsd.
          ha fut akkor ki kellene lõnöd, killall artsd – vel
          aztán kéne a /home/$/.quake3 – ban lévõ config, mondjuk a seta sound sor környéke.
          aztán tudni kéne, hogy milyen hangkártyád van, és az használható-e alsa nélkül.
          aztán tudni kéne, hogy az alsa hangeszköz mmap – al felrántható-e a ramba.
          aztán tudni kéne, hogy milyen verziójú q3 portot próbálsz.

          aztán tudnom kéne miért koptatom a billentyûmet, miközben ha bejelentkezek egy autószerelõhöz és csak annyit infót adok neki, hogy: „van egy kocsim. rossz”,  akkor egyszerûen leteszi a telefont hogy érezzem, hogy kagylón keresztül szart a fejemre.  :icon_neutral:

          ennyibõl tényleg nem lehet segíteni. több infót kérek.

          Hozzászólás: Az UHU leszált? #2046869
          kovi
          Felhasználó

            live lemez
            dd if=/dev/zero of=/dev/hd_amit akarsz
            majd mehet az Win32, szûz merevlemezt fog látni és hiba nélkül menni fog a telepítés.

            egyébként én is tapasztaltam hasonlót, frugal után (teljes nullázás nélkül) nem ment fel WinXP egy lemezre (cant filnd ntloader…), csak a 98. Azt hittem én vagyok hülye, de ezek szerint nem…

            Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030084
            kovi
            Felhasználó

              egyszer nyomd végig, megkapod azt a plusz videó – bónuszt, amin a fejlesztõk munkáit mutatják be. irgalmatlanul nagy területet gyurmáztak le, komolyan brutális volt nézni. egymással is szórakoztak rendesen, majd amikor elkészült a program, a fõkóder úgy bebaszott, hogy rohanva okádott az egyik csészébe, természetesen ez is rajta van a videón.  muhawhahaha.

              nekem spec a cucc zenéje tetszett nagyon.

              Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030082
              kovi
              Felhasználó

                ennek nincs jelentõsége.
                artsd nem fut. x11drv videó ddraw emulációval, alsa hangszolgáltatás mmap – pal a ramba rántva, spéci system.reg állomány.

                Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030080
                kovi
                Felhasználó

                  kb fél évnyi folyamatos szívás után el tudtam indítani a neverhoodot cedegával :cool1: (kicsit azért csaltam – meglestem, hogy a codeweavers anyaga hogy csinálja ezt). viszont akármilyen cselhez folyamodok, hibaüzenetek, eltûnõ karakterek láthatóak a képeken, és a jó kis zene helyett csak zaj. 🙁 ha valaki használná ezt a játékot, és megosztaná velem a tapasztalatait (esetleg hasonlókról számolna be) akkor megkönnyítené a dolgom. hiba a második képen. köszi

                  nhc1.jpg
                  nhc2.jpg

                  Hozzászólás: legacy doom #2047808
                  kovi
                  Felhasználó

                    1. nem tuddjuk milyen xorg alatt próbálod, milyen beállítással.
                    2. nem tudjuk hogyan indítod, SDLGL vagy X indítóval.

                    3. Sajnos a Legacy jó ideje nem frissült, így én általában forrásból építettem fel magamnak a cuccot.

                    Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2030065
                    kovi
                    Felhasználó
                      1g0R wrote:
                      köszönöm,akkor kihasználom ezt a pár hónapot 🙂
                      Viszont, kérdés:
                      Ahogy kovi irta, vettem egy normális (értsd Nvidia) videókarit, megspékelve egy a8n-sli alaplappal, és procival.
                      A problémám, hogy a cedega nem hajlandó elindulni.FC4.x64 van fent, amire a wine felment, de a cedega valamiért nem indul.Ezt kapom:
                      cedega
                      ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
                      ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
                      ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
                      ..
                      ez folytatódik, mígnem az X újraindul.
                      Esetleg valaki találkozott hasonló problémával ?

                      a 64 bites rendszerek egyelõre igen szivatósak asztali rendszerként – legábbis szórakoztatási céllal belevágni inkább kopaszító jelleget vesz a dolog, + egyéb játékok is nehézkesen éleszthetõek fel alatta. tegyél fel második rendszernek egy sima 32 bites cuccot és menni fog megint minden mint az ágybaszarás. az üzeneteid a gtk dinamikus könytárainak a betölthetetlenségét mutatják.

                      Hozzászólás: Racer #2039293
                      kovi
                      Felhasználó
                        Gyuszk wrote:
                        szerintem committold be a racer fejlesztõinek. örömtáncot fognak járni, és a közösség is megkapja, nem csak mi.
                        egyébként köszönjük! 🙂 én ki fogom probálni.

                        megtörtént, itt van. ha azt mondják mehet, akkor ok.
                        http://forum.rscnet.org/showthread.php?p=2865635#post2865635

                      10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 3,700