Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
okés várok a seggemen.
ha tudod akkor majd nézd már meg. köszi.a neverhooddal tudtál foglalkozni egy kicsit? :icon_neutral:
amennyiben nem adsz meg más információt, akkor nem lehet még csak totózni sem.
kellene egy ps ax, hogy lásd fut-e az artsd.
ha fut akkor ki kellene lõnöd, killall artsd – vel
aztán kéne a /home/$/.quake3 – ban lévõ config, mondjuk a seta sound sor környéke.
aztán tudni kéne, hogy milyen hangkártyád van, és az használható-e alsa nélkül.
aztán tudni kéne, hogy az alsa hangeszköz mmap – al felrántható-e a ramba.
aztán tudni kéne, hogy milyen verziójú q3 portot próbálsz.aztán tudnom kéne miért koptatom a billentyûmet, miközben ha bejelentkezek egy autószerelõhöz és csak annyit infót adok neki, hogy: „van egy kocsim. rossz”, akkor egyszerûen leteszi a telefont hogy érezzem, hogy kagylón keresztül szart a fejemre. :icon_neutral:
ennyibõl tényleg nem lehet segíteni. több infót kérek.
live lemez
dd if=/dev/zero of=/dev/hd_amit akarsz
majd mehet az Win32, szûz merevlemezt fog látni és hiba nélkül menni fog a telepítés.egyébként én is tapasztaltam hasonlót, frugal után (teljes nullázás nélkül) nem ment fel WinXP egy lemezre (cant filnd ntloader…), csak a 98. Azt hittem én vagyok hülye, de ezek szerint nem…
egyszer nyomd végig, megkapod azt a plusz videó – bónuszt, amin a fejlesztõk munkáit mutatják be. irgalmatlanul nagy területet gyurmáztak le, komolyan brutális volt nézni. egymással is szórakoztak rendesen, majd amikor elkészült a program, a fõkóder úgy bebaszott, hogy rohanva okádott az egyik csészébe, természetesen ez is rajta van a videón. muhawhahaha.
nekem spec a cucc zenéje tetszett nagyon.
ennek nincs jelentõsége.
artsd nem fut. x11drv videó ddraw emulációval, alsa hangszolgáltatás mmap – pal a ramba rántva, spéci system.reg állomány.kb fél évnyi folyamatos szívás után el tudtam indítani a neverhoodot cedegával :cool1: (kicsit azért csaltam – meglestem, hogy a codeweavers anyaga hogy csinálja ezt). viszont akármilyen cselhez folyamodok, hibaüzenetek, eltûnõ karakterek láthatóak a képeken, és a jó kis zene helyett csak zaj. 🙁 ha valaki használná ezt a játékot, és megosztaná velem a tapasztalatait (esetleg hasonlókról számolna be) akkor megkönnyítené a dolgom. hiba a második képen. köszi


1. nem tuddjuk milyen xorg alatt próbálod, milyen beállítással.
2. nem tudjuk hogyan indítod, SDLGL vagy X indítóval.3. Sajnos a Legacy jó ideje nem frissült, így én általában forrásból építettem fel magamnak a cuccot.
1g0R wrote:köszönöm,akkor kihasználom ezt a pár hónapot 🙂
Viszont, kérdés:
Ahogy kovi irta, vettem egy normális (értsd Nvidia) videókarit, megspékelve egy a8n-sli alaplappal, és procival.
A problémám, hogy a cedega nem hajlandó elindulni.FC4.x64 van fent, amire a wine felment, de a cedega valamiért nem indul.Ezt kapom:
cedega
ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object ‘/usr/lib/transgaming_cedega/lib/libgtk-x11-2.0.so.0.600.4’ from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
..
ez folytatódik, mígnem az X újraindul.
Esetleg valaki találkozott hasonló problémával ?a 64 bites rendszerek egyelõre igen szivatósak asztali rendszerként – legábbis szórakoztatási céllal belevágni inkább kopaszító jelleget vesz a dolog, + egyéb játékok is nehézkesen éleszthetõek fel alatta. tegyél fel második rendszernek egy sima 32 bites cuccot és menni fog megint minden mint az ágybaszarás. az üzeneteid a gtk dinamikus könytárainak a betölthetetlenségét mutatják.
Gyuszk wrote:szerintem committold be a racer fejlesztõinek. örömtáncot fognak járni, és a közösség is megkapja, nem csak mi.
egyébként köszönjük! 🙂 én ki fogom probálni.megtörtént, itt van. ha azt mondják mehet, akkor ok.
http://forum.rscnet.org/showthread.php?p=2865635#post2865635 -
SzerzőBejegyzés

