kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Racer #2039292
    kovi
    Felhasználó

      oksz. jövõ héten nekiesek. vagy tgz, vagy rpm: debhez alaposan alakítanom kéne a rendszeremen. de valójában mindegy, mivel a belsõ tartalom platformfüggetlen bináris, így a csomagfajta csak a szerkezetért lehet érdekes. ha valakinek észrevétele van, most még jelezheti 5-6 nap múlva már értelmetlen.

      kovi
      Felhasználó

        ha meg akarod ölni a process – t, akkor
        fuser -k /dev/eszköz
        esetleg
        fuser -k /mount point
        utóbbi felér egy kikényszerített umount – tal. ha még az initek által köti le valami az eszközöket / mappákat, akkor értelemszerûen csak szuperfelhasználóként használható mindkét mód.

        megj: bocs látom késtem.

        Hozzászólás: Racer #2039288
        kovi
        Felhasználó

          összegyûlt kb 600Mbyte-nyi javított pálya és autó a gépemen. Ha van rá igény, és hasznát venné kb legalább 20-30 emberke, akkor faraghatok egy ~180M csomagot, friss platformfüggetlen binárissal és Linux – képessé tett adatokkal.

          ha kell. ja és ha kell, akkor tunom kéne milyen csomagszerkezetet akartok? [rpm, deb, tgz]

          Hozzászólás: Kocsma topik #1949254
          kovi
          Felhasználó

            ja, királyos. nem szívesen lennék olyan üzemeltetõ / szolgáltató / rendszergazda, akinek Win Server fut a kiszolgáló gépein.

            Hozzászólás: linuxcd.hu vagy csak átverés? #2047250
            kovi
            Felhasználó

              rendeld utánvéttel… én anno így csináltam, amikor még nem tudtam tölteni megás sebességgel.
              és meg is jött. egyébként Sárkány Laci folyamatosan küldi az értesítõ leveleket, úgyhogy sztem okés a dolog.

              itt nézd: http://www.linuxmedia.hu

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949252
              kovi
              Felhasználó

                nekem meg az hogy néhány napon belül annyi exploit lesz közkézen hogy öröm lesz nézni.
                fuck!

                Hozzászólás: Pingvinverseny honnan, hogyan #2047298
                kovi
                Felhasználó

                  azt már planetpenguin racer – nek hívják.
                  fordítani kell, viszont elég jó (a régi, megszûnt, kereskedelmi tuxracer forkja) és ingyenes.

                  itt van: http://projects.planetpenguin.de/racer/index.php

                  Hozzászólás: Tuning PC #2043622
                  kovi
                  Felhasználó

                    ehhez csak gratulálni tudok  :icon_neutral:

                    valaki ilyet csinálna a gépemmel mindkét kezét visszatörném vállból, ha meg az alaplapomon meglátnám a jeget (=víz) akkor meg 10 méter magas fáról lökném le 7 méteres kötéllel a nyakán aki csinálta.

                    Hozzászólás: Trigger rally szim #1971735
                    kovi
                    Felhasználó

                      hehe. a leállított projekt ismét frissül.
                      Trigger 0.5.2. Benne az új glew. Friss bináris a honlapon. Néhány napos cucc.

                      http://www.positro.net/trigger/

                      Hozzászólás: #2046506
                      kovi
                      Felhasználó

                        ha van, aki rendesen „karbantartja” (de hülyén hangzik! – viszont nem akartam nem szalonképesen) és nem csak nézegeti õket, akkor a folyamat egészen komolyan késleltethetõ fizikai és mentális téren egyaránt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 3,700