Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nekem otthon amd754 van. nincs vele semmi gáz, elég jól megy, teljesen korrekt cucc. viszont ha cserélni akarok akkor bizony beszívtam, mert marad a sempron754, mivel az amd64 fõ vonala 754 – en megöletett, hogy a 939 dc memcsatornája tündököljön fényesen. :icon_neutral:
erre az esetre:
Intel Celeron J 331 2,66GHz BOX LGA775/533/256K/0.09m 17100
-vagy-
AMD ATHLON 64 3000 S754 BOX nettó 25800de a 939 is ilyesmi:
AMD ATHLON 64 3200 S939 BOX Venice nettó 39550
amitõl az
Intel Pentium 4 3,0GHz BOX LGA 775/800/2M/0.09m/EMT64 nettó 40630árban sem sokban különbözik. ez van. 64 bites támadás majdnem minden vonalon.
ehhez képest ma már javarészt csak emt64 celeronokat tudok eladni, ha valakinek kell egyáltalán celeron.
az emt64/775 p4 pedig kb annyiba kerül, mint egy p4c/478
amd sempronjai is 64 bites képességûek, nem beszélve a 939 full processzorokról.természetesen ettõl még kizárólag 32 bites cpu-t lehet ugyan venni, csak (ára alapján) kérdés hogy minek – továbbá az is kérdés, hogy év végén tudsz – e majd tisztán 32 bites processzort vásárolni (aminek a kizáró okát a következõ Win32 széria jelenti, ahogyan Te is mondtad).
ráállsz a felbontásra, nyomod a tabot amíg a végrehajtásra nem érsz, majd enter
bár ez szerintem egyértelmû. nagyon.mindenek elõtt én rmmod bt878 és rmmod bttv-t ajánlanék, majd visszatöltve a modulokat felparaméterezve.
ez a szívás más rendszeren is elõjön, mert a nyehedékes bttv sokszor nem tudja elkapni a hangolót – leginkább a régebbi kártyáknál. ez pl rögtön megmagyarázná miért nem talál csatornát.az elõzõleg likelt lada mûszereit kiszerkeszettem Gimp – pel, mert az eredetiek elég gázul néztek ki.
a kicsit korábbi lada hivatkozáson most már az új cucc van.igen, egy várható névsor elõrébb vinné a dolgokat. egyébként 10 fõ körül már értelmet nyer az egész, ez alatt viszont szerintem „necces”…
Nem látom át, hogyan lehet meghallgatni a cuccot így addig sztem nincs értelme errõl dumálni, bár az általad említett írásról csak úgy natúron annyit, hogy zöldség.
Egyébként a kölök amolyan szimpatikus csendes gyereknek tûnik, én kicsit sajnálom akik csak az éterben találkoznak megbízható emberekkel.
elsõ eset. 5e ft egy szakszervizben, vagy kuka.
amikor a bios frissítés hibát jelzett, a gépet nem szabadott volna reszetelni, hanem a régi bios tükröt vissza kellett volna tenni.két pályát ismét megjavítottam, plusz csináltam hozzájuk elõnézeti képet. így már kinéznek valahogy Linux alatt is.
http://kovi.uw.hu/racer/laguna.zip – laguna seca
http://kovi.uw.hu/racer/brands.zip – brands hatcha brands-on kicsúszva csak a négykerék hajtású rallygépek (impreza wrc, citroen wrc) tudnak a homokról rendesen visszajönni.
All of the contents made by the original makers and finishers (links on the Racer’s page)
majd elfelejtettem: ilyen volt, ilyen lett.


-
SzerzőBejegyzés

