kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1949222
    kovi
    Felhasználó

      nekem otthon amd754 van. nincs vele semmi gáz, elég jól megy, teljesen korrekt cucc. viszont ha cserélni akarok akkor bizony beszívtam, mert marad a sempron754, mivel az amd64 fõ vonala 754 – en megöletett, hogy a 939 dc memcsatornája tündököljön fényesen.  :icon_neutral:

      Hozzászólás: Kocsma topik #1949220
      kovi
      Felhasználó

        erre az esetre:
        Intel Celeron J 331  2,66GHz BOX LGA775/533/256K/0.09m 17100
        -vagy-
        AMD ATHLON 64 3000 S754 BOX nettó 25800

        de a 939 is ilyesmi:
        AMD ATHLON 64 3200 S939 BOX Venice nettó 39550
        amitõl az
        Intel Pentium 4 3,0GHz BOX LGA 775/800/2M/0.09m/EMT64 nettó 40630

        árban sem sokban különbözik. ez van. 64 bites támadás majdnem minden vonalon.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1949218
        kovi
        Felhasználó

          ehhez képest ma már javarészt csak emt64 celeronokat tudok eladni, ha valakinek kell egyáltalán celeron.
          az emt64/775 p4 pedig kb annyiba kerül, mint egy p4c/478
          amd sempronjai is 64 bites képességûek, nem beszélve a 939  full processzorokról.

          természetesen ettõl még kizárólag 32 bites cpu-t lehet ugyan venni, csak (ára alapján) kérdés hogy minek – továbbá az is kérdés, hogy év végén tudsz – e majd tisztán 32 bites processzort vásárolni (aminek a kizáró okát a következõ Win32 széria jelenti, ahogyan Te is mondtad).

          Hozzászólás: XFdark #2046935
          kovi
          Felhasználó

            ráállsz a felbontásra, nyomod a tabot amíg a végrehajtásra nem érsz, majd enter
            bár ez szerintem egyértelmû. nagyon.

            Hozzászólás: Tv nézés és a blackPanther OS #2037206
            kovi
            Felhasználó

              mindenek elõtt én rmmod bt878 és rmmod bttv-t ajánlanék, majd visszatöltve a modulokat felparaméterezve.
              ez a szívás más rendszeren is elõjön, mert a nyehedékes bttv sokszor nem tudja elkapni a hangolót – leginkább a régebbi kártyáknál. ez pl rögtön megmagyarázná miért nem talál csatornát.

              Hozzászólás: Racer #2039287
              kovi
              Felhasználó

                az elõzõleg likelt lada mûszereit kiszerkeszettem Gimp – pel, mert az eredetiek elég gázul néztek ki.
                a kicsit korábbi lada hivatkozáson most már az új cucc van.

                Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2041999
                kovi
                Felhasználó

                  igen, egy várható névsor elõrébb vinné a dolgokat. egyébként 10 fõ körül már értelmet nyer az egész, ez alatt viszont szerintem „necces”…

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1949196
                  kovi
                  Felhasználó

                    Nem látom át, hogyan lehet meghallgatni a cuccot így addig sztem nincs értelme errõl dumálni, bár az általad említett írásról csak úgy natúron annyit, hogy zöldség.

                    Egyébként a kölök amolyan szimpatikus csendes gyereknek tûnik, én kicsit sajnálom akik csak az éterben találkoznak megbízható emberekkel.

                    Hozzászólás: kellemetlen… #2046024
                    kovi
                    Felhasználó

                      elsõ eset. 5e ft egy szakszervizben, vagy kuka.
                      amikor a bios frissítés hibát jelzett, a gépet nem szabadott volna reszetelni, hanem a régi bios tükröt vissza kellett volna tenni.

                      Hozzászólás: Racer #2039286
                      kovi
                      Felhasználó

                        két pályát ismét megjavítottam, plusz csináltam hozzájuk elõnézeti képet. így már kinéznek valahogy Linux alatt is.

                        http://kovi.uw.hu/racer/laguna.zip – laguna seca
                        http://kovi.uw.hu/racer/brands.zip – brands hatch

                        a brands-on kicsúszva csak a négykerék hajtású rallygépek (impreza wrc, citroen wrc) tudnak a homokról rendesen visszajönni.

                        All of the contents made by the original makers and finishers (links on the Racer’s page)

                        majd elfelejtettem: ilyen volt, ilyen lett.
                        lett.jpg
                        lett1.jpg

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 3,700