kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kellemetlen… #2046022
    kovi
    Felhasználó

      a teljes hw aludt el, vagy csak a rajta lévõ oprendszer?
      utóbbi könnyen gyógyítható, elõbbi viszont jónéhány óra várakozás, és egy hw bios égetés, ami kb 5e ft körül van.

      Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044572
      kovi
      Felhasználó

        kizárt dolog, hogy ilyen infót nagy tömegben „közkinccsé” tegyenek

        Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044570
        kovi
        Felhasználó

          hát én ilyet még nem adtam el, és szervizen is csak egy-kéttõ alba volt (mivel ennek saját gar és szakszervize van).
          megpróbálom megtudni, de idõ kell. kb egy-két nap. keress.

          Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044568
          kovi
          Felhasználó

            sajnos nem. a bios gyártója és dátuma kell mindenképpen. ott nincs rajta. enélkül totó, 200 jelszóval.  :icon_neutral:

            a gép típusát mondd, hátha találkoztunk már ilyennel.

            Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044566
            kovi
            Felhasználó

              elég amit kiír bootoláskor felül (ha nem elég gyors a kijelzõ, akkor nem fogod látni – így a gépet bekapcs után azonnal fogd meg pause, és akkor majd meglátod a felsõ sorban a bios nevét, és talán a dátumát is)

              Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044563
              kovi
              Felhasználó

                a bios adatait még nem nyomtad át.

                Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2041996
                kovi
                Felhasználó

                  én csak inni akarok néhány régen látott haverral. ennyi, ezért megyek.

                  Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044554
                  kovi
                  Felhasználó

                    nem reklám sem, sõt köszönjük linket.

                    Hozzászólás: vicc #1922867
                    kovi
                    Felhasználó

                      ja és ha már moderálunk, akkor a pöcs szót (ez most automoderálva lesz), szóval p.ö.c.s. lehet hogy nem farkincára kéne írni, mert roppant buzin hangzik. ez is egy vicc?  🙂

                      Hozzászólás: vicc #1922866
                      kovi
                      Felhasználó

                        errõl az jut eszembe, amikor Cartman feláll az asztal tetejére óra közepén, letolja a gatyáját és „kapd be a golyóim!”. persze tök egyedül, miközben a többieknek is csatlakozni kellett volna -||- „csirkék vagytok pötsök, de most komolya csirkék”   :closedeyes:

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 3,700