Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a teljes hw aludt el, vagy csak a rajta lévõ oprendszer?
utóbbi könnyen gyógyítható, elõbbi viszont jónéhány óra várakozás, és egy hw bios égetés, ami kb 5e ft körül van.kizárt dolog, hogy ilyen infót nagy tömegben „közkinccsé” tegyenek
hát én ilyet még nem adtam el, és szervizen is csak egy-kéttõ alba volt (mivel ennek saját gar és szakszervize van).
megpróbálom megtudni, de idõ kell. kb egy-két nap. keress.sajnos nem. a bios gyártója és dátuma kell mindenképpen. ott nincs rajta. enélkül totó, 200 jelszóval. :icon_neutral:
a gép típusát mondd, hátha találkoztunk már ilyennel.
elég amit kiír bootoláskor felül (ha nem elég gyors a kijelzõ, akkor nem fogod látni – így a gépet bekapcs után azonnal fogd meg pause, és akkor majd meglátod a felsõ sorban a bios nevét, és talán a dátumát is)
a bios adatait még nem nyomtad át.
én csak inni akarok néhány régen látott haverral. ennyi, ezért megyek.
nem reklám sem, sõt köszönjük linket.
ja és ha már moderálunk, akkor a pöcs szót (ez most automoderálva lesz), szóval p.ö.c.s. lehet hogy nem farkincára kéne írni, mert roppant buzin hangzik. ez is egy vicc? 🙂
errõl az jut eszembe, amikor Cartman feláll az asztal tetejére óra közepén, letolja a gatyáját és „kapd be a golyóim!”. persze tök egyedül, miközben a többieknek is csatlakozni kellett volna -||- „csirkék vagytok pötsök, de most komolya csirkék” :closedeyes:
-
SzerzőBejegyzés