kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044544
    kovi
    Felhasználó

      ha valakit nagyon zavar, törölhetek [csak nem látom értelmét törölni]. a google szönyeteg mindent tud…  :icon_neutral:

      Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044542
      kovi
      Felhasználó

        igen, de ez már az õ felelõssége  :rolleyes:

        Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044540
        kovi
        Felhasználó

          nem, inkább feature. ezért kell elzárva tartani a szervereket.
          távolról ezt gyakorlatilag lehetetlen megcsinálni.

          Hozzászólás: SLAX install #2033999
          kovi
          Felhasználó
            Gyuszk wrote:
            Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044537
            kovi
            Felhasználó
              razoli wrote:
              Akkor jön a live cd és a chroot… persze, ha lehet cdromról bootolni és nincs bios levédve.

              valójában minden bios törhetõ. 2 évnél régebbieket mindet kinyitom, max fél óra, meg 3e ft a zsebembe (ha privátban csinálom) vagy egy 4e + FA számla ha a cégnél. ott az érdekes mindez, ahol a csipbe van építve az akksi, így nem lehet rs csak a backdoor lehetõség használható.

              Megj: Sõt, ha valaki behozna egy laptopot, ami bizonyíthatóan az övé, és nem indul a biosa miatt, ott el lehetne kérni akár 15-20e – t is ezért, mivel enélkül nem megy a 2 éve 300e ft-ért vásárolt, és effektíve minden mobil munkára megfelelõ kütyüje…..

              Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044533
              kovi
              Felhasználó

                na ez már jobban hangzik.

                Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044531
                kovi
                Felhasználó
                  nastjakam wrote:
                  Csak mellekes kerdes, de egybol ez jutott eszembe : a ceg tulajdonosa nem tud hatast gyakorolni a volt rendszergazdara ?
                  En a helyeben kozolnem vele, hogy mekkora kart okoz ha nem adja at a munkajat rendesen, illetoleg, ezt tegye meg, ellenkezo esetben karteritesi pert akasztok a nyakaba. Nehogymar az legyen ilyen esetben a megoldas, hogy torni kell ….
                  A munkaltatonak igen jo a jogi pozicioja, ki kell hasznalnia.

                  kicsit rosszindulatúak vagytok. ha papíron átadott mindent a régi ember, akkor fújhatnak a seggébe.

                  lightgod wrote:
                  Oylan meg nincs, hogy nem veszi fel…Hívószámelrejtés és kész…
                  Fõnöknek szólni, rizikós, mert láttya miylen „esetlen” a rendszergazda, de ez úgyis kiderül, elõbb mint utóbb… stb stb ennyi… remélem nem voltam durva…

                  nem voltál durva. csak az elsõ postod erjével rögtön osztod az észt  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:. Ha esetleg nyakadba raknak egy feladatkört akkor mit csinálsz? azt mondod majd, hogy bocs én nem vállalom, inkább csinálom a régi dolgom, maradjon minden a régiben. persze.

                  Hozzászólás: Milyen játékok futnának? #2037727
                  kovi
                  Felhasználó

                    igen, az egy jó kártya. én xpertviewet vittem haza [gt], minden xperthez adnak egy xpand rally-t, fullosan… ott a rally logó a dobozán..  :happy:

                    Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044522
                    kovi
                    Felhasználó
                      vasemberke wrote:
                      Meg ha esetleg abban tudtok segíteni, hogy leadta a céges laptopját, de aktiválta elõtte a bios kódot, kiterjesztve az egész rendszerre. Most mikor bekapcsolom, rögtön jelszót kér tõllem. Azzel mit tudok kezdeni? Azt fel lehet valahogyan törni?
                      Köszi elõrre is a segítséget!

                      ebben tudok segíteni, de csak privátban és legkorábban holnap [ezek szerviztitkok]. kell a cucc és a bios típusa [lehetõleg a verziószáma is]. keresünk hozzá backdoor-t.

                      csak neked. ha már így megszívattak. :icon_neutral:

                      Hozzászólás: ROOT jelszó kellene! #2044521
                      kovi
                      Felhasználó
                        vasemberke wrote:
                        Teljesen mindegy, hogy milyen live cd-t használok? Ezt csak azért kérdem, mert még egyet sem használtam soha.

                        valójában szerintem abszolut mindegy.

                      10 bejegyzés megtekintése - 651-660 / 3,700