Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha valakit nagyon zavar, törölhetek [csak nem látom értelmét törölni]. a google szönyeteg mindent tud… :icon_neutral:
igen, de ez már az õ felelõssége :rolleyes:
nem, inkább feature. ezért kell elzárva tartani a szervereket.
távolról ezt gyakorlatilag lehetetlen megcsinálni.Gyuszk wrote:razoli wrote:Akkor jön a live cd és a chroot… persze, ha lehet cdromról bootolni és nincs bios levédve.valójában minden bios törhetõ. 2 évnél régebbieket mindet kinyitom, max fél óra, meg 3e ft a zsebembe (ha privátban csinálom) vagy egy 4e + FA számla ha a cégnél. ott az érdekes mindez, ahol a csipbe van építve az akksi, így nem lehet rs csak a backdoor lehetõség használható.
Megj: Sõt, ha valaki behozna egy laptopot, ami bizonyíthatóan az övé, és nem indul a biosa miatt, ott el lehetne kérni akár 15-20e – t is ezért, mivel enélkül nem megy a 2 éve 300e ft-ért vásárolt, és effektíve minden mobil munkára megfelelõ kütyüje…..
na ez már jobban hangzik.
nastjakam wrote:Csak mellekes kerdes, de egybol ez jutott eszembe : a ceg tulajdonosa nem tud hatast gyakorolni a volt rendszergazdara ?
En a helyeben kozolnem vele, hogy mekkora kart okoz ha nem adja at a munkajat rendesen, illetoleg, ezt tegye meg, ellenkezo esetben karteritesi pert akasztok a nyakaba. Nehogymar az legyen ilyen esetben a megoldas, hogy torni kell ….
A munkaltatonak igen jo a jogi pozicioja, ki kell hasznalnia.kicsit rosszindulatúak vagytok. ha papíron átadott mindent a régi ember, akkor fújhatnak a seggébe.
lightgod wrote:Oylan meg nincs, hogy nem veszi fel…Hívószámelrejtés és kész…
Fõnöknek szólni, rizikós, mert láttya miylen „esetlen” a rendszergazda, de ez úgyis kiderül, elõbb mint utóbb… stb stb ennyi… remélem nem voltam durva…nem voltál durva. csak az elsõ postod erjével rögtön osztod az észt :ph34r: :ph34r: :ph34r:. Ha esetleg nyakadba raknak egy feladatkört akkor mit csinálsz? azt mondod majd, hogy bocs én nem vállalom, inkább csinálom a régi dolgom, maradjon minden a régiben. persze.
igen, az egy jó kártya. én xpertviewet vittem haza [gt], minden xperthez adnak egy xpand rally-t, fullosan… ott a rally logó a dobozán.. :happy:
vasemberke wrote:Meg ha esetleg abban tudtok segíteni, hogy leadta a céges laptopját, de aktiválta elõtte a bios kódot, kiterjesztve az egész rendszerre. Most mikor bekapcsolom, rögtön jelszót kér tõllem. Azzel mit tudok kezdeni? Azt fel lehet valahogyan törni?
Köszi elõrre is a segítséget!ebben tudok segíteni, de csak privátban és legkorábban holnap [ezek szerviztitkok]. kell a cucc és a bios típusa [lehetõleg a verziószáma is]. keresünk hozzá backdoor-t.
csak neked. ha már így megszívattak. :icon_neutral:
vasemberke wrote:Teljesen mindegy, hogy milyen live cd-t használok? Ezt csak azért kérdem, mert még egyet sem használtam soha.valójában szerintem abszolut mindegy.
-
SzerzőBejegyzés