kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ChampionSheep #2043706
    kovi
    Felhasználó

      csak leszívnád magad, mert pl ezt a játékot 5 perces fagyásokkal vinné cedega alatt.  :icon_neutral:
      (várhatóan)

      Hozzászólás: ChampionSheep #2043704
      kovi
      Felhasználó

        min 2000 MHz teljes értékû CPU (nem Celeron)
        normális videókártya (nvidia, nem MX széria, min 64M Ram)

        ekkor már jól megy. kissé cseles átirat, mert valójában egy PS2 program.

        Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993593
        kovi
        Felhasználó

          igen. ahogy írtam. köszi.
          ha lehet, akkor uw és hasonló szar szerverre ne tükrözz, mert egy trágya, és bannerektõl meg popupoktól nem mentes

          Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993591
          kovi
          Felhasználó

            megtörtént, ennyi volt. mindenki segítségét köszönöm. mostmár ne nyomjátok wgettel a szervert, nincs mit leszedni.

            innentõl csak a Linuxvilág magazinban és a blackpanther.hu oldalon lesznek natív játékokról szóló, általam írt cikkek.  A Linuxvilágban a testesebb cikkek elõre láthatóan idén végig lesznek általam, a bp oldalon a „gyorscikkeim” meg addig amíg igény mutatkozik a témára.

            köszi

            Hozzászólás: Gimp kérdések #1975099
            kovi
            Felhasználó

              melléklet. a szárak dõlésszögét változtathatod. ha ok, ctrl+c ctrl+v, méretezni meg megintcsak tudod a képre emelt nyilas réteget. a törzset meg gondolom meg tudod hosszabítani. töltsd le a png-t, nincs háttérréteg benne, így átlátszó cucc. remélem megfelel, a Win32 Gimpet útálom így most ennyire telt mert a mhelyemen most Win van.

              Hozzászólás: sí kaland :) #2043106
              kovi
              Felhasználó

                nno tegnap jutottam el a gépem elé.
                cedega 4.4.x alatt nem települ, segfaultol egyet a terminálon.
                majd még nézegetem, mert minden más megy wrapperrel rendesen.

                Hozzászólás: Simcity 3000 #2009627
                kovi
                Felhasználó
                  kanos_giliszta wrote:
                  Kipróbáltam, de sajna nem megy így sem. Azért kösz a tanácsot. Találtam egy FAQ-t, amiben a következõ van leírva:

                  Q: In SimCity 3000, when I first start the game, I can hear the music for the intro movie, but can’t actually see anything on-screen
                  A: Some people find that running the dynamic executable fixes this.

                  A válasz pontosan mit takar (nem az angol szöveg a bajom, hanem nem tudom most ezzel mit kezdhetek)?

                  SDL verzió probléma szvsz. Régi rendszeren nekem hibátlanul ment a glib-es problémára való Loki – peccsel.

                  Hozzászólás: Slackware DHCP #2043382
                  kovi
                  Felhasználó

                    dhcp-n keresztül sehogyan sem, viszont dhcp által kaphatsz ip-t, hogy tudj netezni
                    ezt valamelyik futási szintet leíró állományban tudod meghívni. ha jó rémlik, akkor rc.M a neve.
                    mc, edit, f7 (keres) – dhcp. ennyi vón’

                    kovi
                    Felhasználó

                      ja, szóval még totózol. akkor részemrõl inkább hagyom, mert azt hittem konkrétumokról beszélünk.
                      azt, hogy most kitaláljak egy Win32 programot, meg egy hozzá illõ GPL programot erre sajna nincs idõm és gondolom másnak sincs

                      kovi
                      Felhasználó

                        ez nem ilyen egyszerû, én speciel nem adok az ingyenességre, ha kell akkor fizetek az általam használt alkalmazásokért.
                        van amiért most is perkálok és pl. egy testesebb cedega account vetekszik egy ‘xp home hu oem’ árával.

                        írj alkalmazást, és kapsz alternatívát

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 3,700