Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
igaz hogy nem ma volt, de én már szoptam fresdos-sal
inkább katt ide. ezeket mi aktívan használjuk:davidd2301 wrote:kovi én igazán nem akarlak terhelni, de hogyha valamikor és tényleg valamikor lesz pár perc szabad idõd és épp nem csinálsz semmit akkor eltudnád nekem is küldeni ezt a régi cvs-t? a címem: [email protected]. De tényleg nem akarlak zavarni tehát csak ha van idõd rá.nézd meg a címed 5 perc múlva. benne a fordít szkript, nézd át mi kell belõle.
csoege wrote:Hi!Nekem hang parám lenne a gaméval, egyébként fut szépen, csak bagyon tördelt a hang, meg recseg, stb…
wine0.9.4-el és a dx9 patchelt cvs-el próbálkoztam eddig…A hang „parád” a wine konfigja szerint alsa vagy oss jellegû, illetve MMAP használatos-e?
Zedok wrote:Másik dolog!
Mivel a másik gépembe nincsen cd-olvaso..ezért ha fölmásolom rá az UHU-iso-t meg fölrakok rá mondjuk egy deamon Toolst akkor winyórol is tudja inditani? 🙂nem
minden disztró ami kezeli 3D-ben, a http://dri.sourceforge.net moduljait használja.
gyári ATI driver nincs és nem is volt sohasem a 8500 alatti szériákhoz.max annyit tudsz tenni, hogy a DRI modulokat egy-két snapshot erejéig megpróbálod feléleszteni, de valószínûleg kárt fogsz tenni a grafikus alrendszerben, ha nincs rálátásod.
egyébként jó lenne látni az xorg.conf állományodat is, lehet hogy csak ott nincs bekapcsolva a DRI ezért nem megy 3D-t.
ha nem olyan sürgõs, este megnézem Neked.
elsõ körben videókártya nyûg, amit okozhat a WINE konfig is, és akár a stencil puffer hiányosságért is felelhet.viszont az tudnod kell, hogy a cucc Win32 alatt is GLUT-tal erõsített OpenGL API – n fut, így kissé nyûgös cucc.
ha még megy a pgsm címed, akkor nézz bele. MEGINT küldöm azt a régi cvs-t, ami fordul és alapból jó.
vizsla wrote:Szerintem meg majdnem teljesen mindegy – ha nem mindegy -, hogy iso-t vagy nem iso-t írsz a cd-re”Idegen filerendszerrõl (pl FAT, NTFS) én is „izózok”, nem bízom a véletlenre, már rontottam így lemezt.
Ezen felül viszont sztem is mind1, „buffer underrun” és kész is.Privát megkeresésekre válaszolva:
Itt van néhány általam kis mértékben javítgatott, így már Linux alatt is használható (eddig problémás) kocsi:
http://kovi.uw.hu/racer/lada_2107.zip
http://kovi.uw.hu/racer/porsche_911.zip
http://kovi.uw.hu/racer/corv_c4.zip
http://kovi.uw.hu/racer/corv_427.zip — a hátsó részt már nem tudtam javítani, a *.dof nem tudom mire hivatkozik
http://kovi.uw.hu/racer/vectra.zip
http://kovi.uw.hu/racer/ford_mustang_69.zip
http://kovi.uw.hu/racer/dodge_charger.zip-||- pályák közül néhányan:
http://kovi.uw.hu/racer/speedest2.zip
http://kovi.uw.hu/racer/swiss_snow.zip
http://kovi.uw.hu/racer/swiss_stroll.zip — ez egy überfasza pályaMinden cucc az utolsó 050b89 binárishoz igazítva
Minden pálya és autó az alkotók és finiserek tulajdona, akik meg vannak linkelve a Racer honlapon.
(Bocs ezt ide kell szerencséltlenkednem angolul is, mert ha összegyûlik egy adag, akkor belinklelem a postot a racer lapra)
All of the contents made by the original makers and finishers (links on the Racer’s page)_____________________
Egyéb kérdésekre válaszokA racer egy virtuális szervert indít önmaga részére.
Ez egy valós IP címet igényel, általában a 25000-es porton kommunikál.
Ha nincs hálózatod, vagy nem tudsz kapcsolódni, akkor:
!!!ja és még annyi, kisfiam, hogy abszolut ok nélkül vergõdsz, mert most nézem egy 11.7M méretû cedega 2003/12/xx cvs archívot küldtem volna neked, csak visszapattant a levélrendszeremre. mivel utóbbi egy év alatt csak a Neked küldött levelem jött vissza, így vond le a következtetéseket. még egy saját paraméterezésû cvs configure szkript is volt benne. már rémlik valami: külön a mhelyi kocsival ugrottam haza a cuccért, mert otthonhagytam és nem akartam kellemetlenséget okozni, inkább fizettem a kocsi privát használatáért.
azt meg, hogy
” A ****weben van egy tárhelyem.
Az ftp cím: ftp.*******.hu
A loginnév: ******
A jelszó: ******„töltsd ide stb”
ezt felejtsd el, csak annak csinálnám meg aki ismerek ezer éve és megbízok benne. csak annyit kell tenned, hogy pedofíliát, fenyegetést teszel rá és az isten sem mossa le rólam. gondolj bele pls, az uw IP-t loggol, így potenciális lehetõséged van kitolni bárkivel.
ENNYIT AKARTAM. MOSTM
-
SzerzőBejegyzés