Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
olvasd el ezt. még vagy két topikban felemlegetsz és totál felbaszod az agyam. köszi
nézz el ide: http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15018.msg165036#msg165036
1g0R:
szedd ki lécci a cuccaidat a topikból, tegyük át egy újba, ott hasznosabb lesz. Ez a topik belátható idõn belül törlõdik. köszi és bocs a „pluszmunkáért”
davinor wrote:kovi. nem akarok durva hangnemet megütni, de ígértél valamit, akkor azt tartsd is be. igaz ugyan hogy most már linuxból is tok netezni (ill. csak abból mert format full winyó wincd-k ki az ablakon –> reccs micro$oft window$) le is szedtem a jelenlegi cvs-verzát a cedegából de nem hajlandó lefordulni. a fórumon találtam egy WineCVS.sh scriptet is azzal is megpróbáltam azzal sem ment. szóval szükségem van az általad ígért cvs-verzára. örülnék ha nem csak ígérgetnél. thx.1., ne is üss meg durva hangnemet, mert a topikot úgy törlöm le, mint a *****.
2., ezen kívül meg ha nem tudod mi zajlik a környékemen akkor pls nem vergõdj, mert túlzásokba esve még be is blokkollak (lásd levél alja).3., ezen felül lehet, hogy igazad van (****** nincs mit ígértem), mivel jelenleg a legkisebb problémám a ********* cedegád, ennél (gondolom Te is elhiszed) fontosabb az, hogy hol fogok lakni, és hogy mi lesz a közeljövõben a rongyos és szánalmas életemmel. ha ezen felül meg van egy órányi szabadidõm, akkor inkább a mind rosszabbul lévõ nagyapámhoz nézek be az ápolási otthonba egyedüli látogatóként, mint a ********* cedega cuccal foglalkoznék.
4., nem csak Neked ígértem (de azt hogy Neked mit, azt még mindig nem tudom, de ha lesz húsz percem, akkor utánanézek). kb 50 embernek tartozom cuccokkal, akik javarészével szintén nem foglalkoztam. de hát én mar csak ilyen hazudozós kis **** vagyok, aki ha választani lehet, akkor a saját életének rendezését elõbbre teszi, mint a megígért cedegádat. meg hát a többi 49 ember értelmesen megkeresett privátban, hogy mi a **** van, ahol el tudtam mondani, hogy mi van. és képesek voltak megérteni, hogy csigalassan, de azért megpróbálom megcsinálni amit ígértem. változott a helyzetem, változott a sorsom és a környezetem is, így nem tudok azonnal pattogni. bár az is lehet hogy ezentúl kiteszem majd a fõoldalra egy hírbe, hogy mi van velem. jó lesz? és akkor nem kell fáradnod azzal, hogy rákérdezel miért csinálok a számból ******, hanem azonnal robbanhatsz itt mindenki elõtt.
5., (ez most nem feltétlenül rád vonatkozik) ******* meg kéne már érteni, hogy nem vagyok szeretetszolgálat, így nem kellene személyesen hozzám forddulni senkinek sem. linuxF
üdv Pisti
1. a videókártya driverére panaszkodik folyton, ebben lehet ludas az ATI driver is. bár én elsõ körben a textúra kompresszió hiányát tippeltem volna hibaként.
2. arra is szeretnélek rávezetni valahogy, hogy szvsz elsõ disztribúciónak és ismerkedésnek nem feltétlenül a Fedora a legjobb választás
de van. az xorg / xfree kézi hangolásakor szépen meg is kérdezi a beállító, és ez alapján hozza létre az xorg.conf / xfree86.conf állományt
segítõkészen küldesz egy reportot a winehq.org – ra. ez ilyesmi _parse_ szívás a fejlesztõre tartozik.
miért nem használod a bináris csomagokat?ui a dx9-hez visszakanyarodva: a wine dx9 képessége igencsak behatárolt, mivel még „workaround” jellegû. megpeccselve viszont kb cedega szintû.
ok.
ui: egy opteront én is megnéznék, de 64bites szervert még nem építettünk / hoztunk AMD alapon. sajnos.nézd én nem igazán szoktam tippelgetni, arról beszélek, amit én tapasztalok. a kettõ említett téma között egyelõre olyan kevés különbséget érzek (éreztem), hogy nem tudom azt mondani, hogy 386 és 686 csomagok és rendszerek között olyan hatalmas különsbség lenne. de mint mondtam én nem használtam i386 csomagot egy éve.
más:
ia32 ->amd64
figyelj vizsla te már használtál asztali 64 bites processzort? pl fordítás esetén a 32 bites és 64 bites cpu „ereje” a megfelelõ 64 és 32 bites rendszerek mellett is csak annyi különbséget mutat, mint amennyit a két architectúrában lévõ fpu és cu közötti különbség sejtet. szó nincs arról, hogy a 64 bites cpu 64 bites rendszerrel annyival hihetelenül gyorsabb lenne, hogy azonnal 64 bitre váltanánk tömegestül. mindezt úgy mondom, hogy már raktunk össze jónéhány amd64 alapú gépet, én is ilyet használok.én egy kicsit leegyszerûsíteném a dolgot, mint ahogy az elsõ találkozón is tettem.
nem kell mereven hozzáállni a témához, meg elõre tervezni: ISZUNK OSZT’ Jja, többek közt errõl a pályáról beszéltem. próbálja ki, aki teheti, fenomenális:
http://www.racer-xtreme.com/prod/swiss-stroll/ -
SzerzőBejegyzés