kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: winex telepitesi hiba #2039690
    kovi
    Felhasználó

      olvasd el ezt. még vagy két topikban felemlegetsz és totál felbaszod az agyam. köszi

      nézz el ide: http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15018.msg165036#msg165036

      Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2029998
      kovi
      Felhasználó

        1g0R:

        szedd ki lécci a cuccaidat a topikból, tegyük át egy újba, ott hasznosabb lesz. Ez a topik belátható idõn belül törlõdik. köszi és bocs a „pluszmunkáért”

        Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2029997
        kovi
        Felhasználó
          davinor wrote:
          kovi. nem akarok durva hangnemet megütni, de ígértél valamit, akkor azt tartsd is be. igaz ugyan hogy most már linuxból is tok netezni (ill. csak abból mert format full winyó wincd-k ki az ablakon –> reccs micro$oft window$) le is szedtem a jelenlegi cvs-verzát a cedegából de nem hajlandó lefordulni. a fórumon találtam egy WineCVS.sh scriptet is azzal is megpróbáltam azzal sem ment. szóval szükségem van az általad ígért cvs-verzára. örülnék ha nem csak ígérgetnél. thx.

          1., ne is üss meg durva hangnemet, mert a topikot úgy törlöm le, mint a *****.
          2., ezen kívül meg ha nem tudod mi zajlik a környékemen akkor pls nem vergõdj, mert túlzásokba esve még be is blokkollak (lásd levél alja).

          3., ezen felül lehet, hogy igazad van (****** nincs mit ígértem), mivel jelenleg a legkisebb problémám a ********* cedegád, ennél (gondolom Te is elhiszed) fontosabb az, hogy hol fogok lakni, és hogy mi lesz a közeljövõben a rongyos és szánalmas életemmel. ha ezen felül meg van egy órányi szabadidõm, akkor inkább a mind rosszabbul lévõ nagyapámhoz nézek be az ápolási otthonba egyedüli látogatóként, mint a ********* cedega cuccal foglalkoznék.

          4., nem csak Neked ígértem (de azt hogy Neked mit, azt még mindig nem tudom, de ha lesz húsz percem, akkor utánanézek). kb 50 embernek tartozom cuccokkal, akik javarészével szintén nem foglalkoztam. de hát én mar csak ilyen hazudozós kis **** vagyok, aki ha választani lehet, akkor a saját életének rendezését elõbbre teszi, mint a megígért cedegádat. meg hát a többi 49 ember értelmesen megkeresett privátban, hogy mi a **** van, ahol el tudtam mondani, hogy mi van. és képesek voltak megérteni, hogy csigalassan, de azért megpróbálom megcsinálni amit ígértem. változott a helyzetem, változott a sorsom és a környezetem is, így nem tudok azonnal pattogni. bár az is lehet hogy ezentúl kiteszem majd a fõoldalra egy hírbe, hogy mi van velem. jó lesz? és akkor nem kell fáradnod azzal, hogy rákérdezel miért csinálok a számból ******, hanem azonnal robbanhatsz itt mindenki elõtt.

          5., (ez most nem feltétlenül rád vonatkozik) ******* meg kéne már érteni, hogy nem vagyok szeretetszolgálat, így nem kellene személyesen hozzám forddulni senkinek sem. linuxF

          Hozzászólás: Armyops 250 #2041813
          kovi
          Felhasználó

            üdv Pisti

            1. a videókártya driverére panaszkodik folyton, ebben lehet ludas az ATI driver is. bár én elsõ körben a textúra kompresszió hiányát tippeltem volna hibaként.

            2. arra is szeretnélek rávezetni valahogy, hogy szvsz elsõ disztribúciónak és ismerkedésnek nem feltétlenül a Fedora a legjobb választás

            Hozzászólás: A rettenetes ATI-installer ablak esete #2043004
            kovi
            Felhasználó

              de van. az xorg / xfree kézi hangolásakor szépen meg is kérdezi a beállító, és ez alapján hozza létre az xorg.conf / xfree86.conf állományt

              Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2029993
              kovi
              Felhasználó

                segítõkészen küldesz egy reportot a winehq.org – ra. ez ilyesmi _parse_ szívás a fejlesztõre tartozik.
                miért nem használod a bináris csomagokat?

                ui a dx9-hez visszakanyarodva: a wine dx9 képessége igencsak behatárolt, mivel még „workaround” jellegû. megpeccselve viszont kb cedega szintû.

                Hozzászólás: i686 v. i386 #2038838
                kovi
                Felhasználó

                  ok.
                  ui: egy opteront én is megnéznék, de 64bites szervert még nem építettünk / hoztunk AMD alapon. sajnos.

                  Hozzászólás: i686 v. i386 #2038835
                  kovi
                  Felhasználó

                    nézd én nem igazán szoktam tippelgetni, arról beszélek, amit én tapasztalok. a kettõ említett téma között egyelõre olyan kevés különbséget érzek (éreztem), hogy nem tudom azt mondani, hogy 386 és 686 csomagok és rendszerek között olyan hatalmas különsbség lenne. de mint mondtam én nem használtam i386 csomagot egy éve.

                    más:
                    ia32 ->amd64
                    figyelj vizsla te már használtál asztali 64 bites processzort? pl fordítás esetén a 32 bites és 64 bites cpu „ereje” a megfelelõ 64 és 32 bites rendszerek mellett is csak annyi különbséget mutat, mint amennyit a két architectúrában lévõ fpu és cu közötti különbség sejtet. szó nincs arról, hogy a 64 bites cpu 64 bites rendszerrel annyival hihetelenül gyorsabb lenne, hogy azonnal 64 bitre váltanánk tömegestül. mindezt úgy mondom, hogy már raktunk össze jónéhány amd64 alapú gépet, én is ilyet használok.

                    Hozzászólás: Linuxfórum találkozó 2006 #2041948
                    kovi
                    Felhasználó

                      én egy kicsit leegyszerûsíteném a dolgot, mint ahogy az elsõ találkozón is tettem.
                      nem kell mereven hozzáállni a témához, meg elõre tervezni: ISZUNK OSZT’ J

                      Hozzászólás: Racer #2039284
                      kovi
                      Felhasználó

                        ja, többek közt errõl a pályáról beszéltem. próbálja ki, aki teheti, fenomenális:
                        http://www.racer-xtreme.com/prod/swiss-stroll/

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 3,700