Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
”
csoege wrote:Hi kovi!
Hmm… elgondolkodtató volt amit írtál, mert mondjuk énis fikáztalak emiatt (bár én csak magamban mert nem vettem a fáradságot ezért h bárhol is írjak), de ebbõl a szemszögbõl nézve k**vára igazad van!
Viszont, a WINE az ingyé van és jó, és egyre jobb, mostanában elkezdtem foglalkozni vele kicsit, de én nem vok vmi nagy guru meg még csak egy éve linuxozom, de az alapján amit írtál mondjuk elképzelhetõnek tartanék egy olyan dolgot, h WINE- hoz csinálni helpeket, vagy mondjuk csak az angolul fellelhetõ how-to kat magyarra fordítani, h azok akik nem tudnak jól, azok is elboldoguljanak… (bocs ezért a barokk körmondatért) 🙂
Szal mondjuk ez se az a dolog lenne amibõl meggazdagodnánk, sõt referenciának se lenne jobb mint a cedega de legalább nem más buxáját tömnénk. Hja, és ebbe mondjuk énis segítenék (már amennyit tudok)Hát kb ennyi jutott eszembe errõl…
Pisz! csoege
„Igen a WINE téma jobban hangzik, viszont ennek ügyén meg annyit sem garatálnak, mint Cedega estén. Hatásfoka ugyebár disztribúciónként és hw hátterenként változik és normális DX9 ügyén meg kell patkolni. DX9 diff patch elérhetõsége valójában központi kérdés – mivel ahogyan lehal, az igazi DX9 képességnek lõttek, marad a gyári stuff. Szóval WINE ügyén nem kell sietnetek, hiszen ezen a téren egy hónap alatt is sok történhet (pl lásd a karácsonyi Wine kiadást, amit egész szépen összehoztak).
Más: egy komolya DosBOX segítõ közösségi oldal viszont egyértelmûen HASZNOS dolog lenne. Bár a téma jóval szûkebb, mint a Win32 wrapperek témája, de legalább egyszerûbben kivitelezhetõ képekkel stb.
Nézd. Kifejtem jobban, mire gondoltam az elõbb.
A Tgaming számláján szerintem jónéhány millió dollár megfordul évente. Amikor hozzá akarsz szólni egy témához, vagy csak egy rohadt képet küldenél máris mondja, hogy pay account. a jó k ‘nnyát. Aztán kihozták ezt a csodálatosan automatikus és a (számomra) majdhogynem használhatatlan hivatalos cedega 5x sz*rt.
Az amit kérdezel, nagyjából ennyit jelent
~”Figyelj Zsolt, a szomszéd gyerek apja autógyáros és egy spéci országúti személy autót tervezett (egy másik cég ingyenesen elérhetõ tervrajzának alapján), amivel terepen is lehet hajtani. Ennek az árából már épített huszonkét kastélyt, és a gyerek már nem is köszön, csak akkor ha én is veszek egy ilyen gépet. Nomost amikor megveszi valaki a kocsit, akkor kap hozzá szervízgaranciát és útmutatót meg térképeket is. Namost, nincs kedved ingyen segíteni azoknek az embereknek, akik ezeket a jármûveket használják? Csinálnánk egy csomó útmutatót, aztán már szervízelnénk is ingyen, hadd hízzon általunk is a gyáros fószer. Tök jó lenne felosztanánk egymás között a melót, aztán menne a mûsor. Referenciának valójában nem lenne használható sehol sem, mivel a felhasználók (játékosok) valójában „nem is emberek” a komolyabb szférában”~
Nos, én nagyjából így látom, és nem vagyok biztos benne, hogy ezt komolyan gondolod. WINE téma más lenne, de ez a Cedega megoldás olyannyira commercial, hogy sztem aki használja, az vegye meg, és ha megvette használja ki a gyári supportot, ha már fizetett érte. Mivel ezek tükrében nem lennék képes teljesen ráállni a témára (magyarul lesz*rnám), így nem hiszem, hogy érdemes belevágnom. Továbbá arra is készülj fel, hogyha látják rajtad a szándékot, (hiába kéred, hogy NE tegyék, de) napi 254564 levelet fogsz kapni, amibõl csak egyre nem válaszolsz, Te leszel az a köcsög beképzelt seggfej, aki emiatt legalább ennyi spamot fog kapni „rejtélyes módon” és majd öt – hat portálon fúrnak meg fikáznak. Ez meg aztán csodaszép lenne. Komolyan gondold meg, megéri-e az a néhány emberke a fáradozást, a millió sok lenézõ tahó paraszt ellenében.
Viszont ha Neked lenne kedved besegíteni egy hasonló, de teljesen más szemléletû projektbe, ami talán még hozhat is a konyhára, akkor írj egy privátot, aztán rákérdezek mirõl szabadna tájékoztatnom.
mint írtam, ez a felvetés már elhalt.40 érdekldõ miatt nem csinálok oldalt, inkább a s*ggem törlöm ki a kezdeti szándékommal. hozzáteszem, hogy már a szándék sincs meg bennem, hiszen a TransGaming nem valószínû, hogy honorálná, pedig nekik hozna mérhetõ hasznot (ez egy komoly és átgondolandó dolog).
a bp oldalba ugyan be lett építve a régi oldalam kissé átírt verziója, meg jónéhány szûkszavú cedega cuccos – de ez más elgondoloás miatt, amirõl egyelõre nem igazán nyilatkozhatok, idõvel majd leesik mirõl van szó. ezt a topikot is csak ezért nem zártam be eddig, mert volt egy olyan ember is benne (Te), aki néha értelmes és idevágó dolgot postolt bele.gondolom a TransGaming
de az is lehet, hogy Tóth Gabriella :icon_neutral:davidd2301 wrote:Maxell jó lesz?tökéletes
nno, az 1.0 – hoz kint a verzió linuxos futását megvalósító és peccs. hibátlanul megy x86/32 rendszer alatt.
veszel egy normális lemezt és vígan lehet írni 735-ig.
davidd2301 wrote:Csak az a baj, hogy csak torrentrõ jön, az meg nagyon lassú meg sokan nem is használják 🙁hát én az utóbbi idõben torrenttel jobban boldogulok mint bármelyik webes töltéssel. ahogy indítom, nekem 442 seed / 1994 peert jelez, az viszont igaz, hogy jelenleg kevesen használják.
de egyébként lehet hogy nem figyelted, de kicsit lejjebb Non-Torrent Mirrors…
inkább gyere el Te is, ne ezen forogj pls.
ats wrote:MInt tavaly – február :cool1:
talán pont szabin leszek :happy:jössz és kész :rolleyes: … ti. egy dzsinnel még lógok
-
SzerzőBejegyzés