kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DOSBox emulátor HOGYAN #2041840
    kovi
    Felhasználó
      Hozzászólás: Armyops 250 #2041790
      kovi
      Felhasználó
        kovi wrote:
        miután feltetted a drivert (érdemes lenne a run-t: terminál, su, jelszó, majd ‘sh ati-driver-installer-8.20.8-x86_64.run’

        miután megvan (még mindig rootként) ‘fglrxconfig’ parancs, és értelemszerûen válaszolsz. ezek után mennie kéne…

        Hozzászólás: Armyops 250 #2041788
        kovi
        Felhasználó

          miután feltetted a drivert (érdemes lenne a run-t: terminál, su, jelszó, majd ‘sh ati-driver-installer-8.20.8-x86_64.run’

          miután megvan (még mindig rootként) ‘fglrxconfig’, és értelemszerûen válaszolsz. ezek után mennie kéne…

          Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972893
          kovi
          Felhasználó

            én meg töröltem, már ha a két hupos topikról van szó

            Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992257
            kovi
            Felhasználó

              tényleg nem fikázódni akarok, de azoknak az absztratkt képeknek a java részét Gimp – pel kb 20 perc megcsinálni.
              Természetesen van pár komoly is, ezt látom.

              Hozzászólás: bP 5.1 „napalm” #2041356
              kovi
              Felhasználó

                nem. csak a rambus. :ph34r:

                Hozzászólás: bP 5.1 „napalm” #2041354
                kovi
                Felhasználó

                  ja és még annyit, hogy a hazai kereskedelmi „”kultúra”” úgy megfeküdte a gyomrom, hogy az aljas üzletpolitikával szívesen kitörölném a s….m reggelente.bocs, de ez kikívánkozott belõlem, ez van.  :icon_neutral:

                  Hozzászólás: bP 5.1 „napalm” #2041353
                  kovi
                  Felhasználó

                    az a rohadt nagy igazság, hogy a hazai piac nem érdemel meg semmilyen hazai projektet. szerintem.
                    a hazai piac egy nagy rakás szar, ezt jónéhány éves számtech kereskedõi tapasztalattal mondom.
                    amivel külföldön simán meg lehet élni, azt itthon magasról leszarják, kereskedõstül mindenestül sõt talán még ki is röhögik.

                    ha még egyszer születhetek, akkor Németországban akarok !!!

                    Hozzászólás: .so fileok nagyon hiányoznak #2041333
                    kovi
                    Felhasználó

                      az esetek java részében ott van a *.so. csak más verziószámmal.
                      ln -s /usr/lib/új_verzió.so /usr/lib/keresett_régi_verzió

                      Hozzászólás: Mutasd meg, hogy ki vagy :D #2041472
                      kovi
                      Felhasználó

                        cartman1.jpgcartman2.jpg

                      10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 3,700