Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kovi wrote:miután feltetted a drivert (érdemes lenne a run-t: terminál, su, jelszó, majd ‘sh ati-driver-installer-8.20.8-x86_64.run’
miután megvan (még mindig rootként) ‘fglrxconfig’ parancs, és értelemszerûen válaszolsz. ezek után mennie kéne…
miután feltetted a drivert (érdemes lenne a run-t: terminál, su, jelszó, majd ‘sh ati-driver-installer-8.20.8-x86_64.run’
miután megvan (még mindig rootként) ‘fglrxconfig’, és értelemszerûen válaszolsz. ezek után mennie kéne…
én meg töröltem, már ha a két hupos topikról van szó
tényleg nem fikázódni akarok, de azoknak az absztratkt képeknek a java részét Gimp – pel kb 20 perc megcsinálni.
Természetesen van pár komoly is, ezt látom.nem. csak a rambus. :ph34r:
ja és még annyit, hogy a hazai kereskedelmi „”kultúra”” úgy megfeküdte a gyomrom, hogy az aljas üzletpolitikával szívesen kitörölném a s….m reggelente.bocs, de ez kikívánkozott belõlem, ez van. :icon_neutral:
az a rohadt nagy igazság, hogy a hazai piac nem érdemel meg semmilyen hazai projektet. szerintem.
a hazai piac egy nagy rakás szar, ezt jónéhány éves számtech kereskedõi tapasztalattal mondom.
amivel külföldön simán meg lehet élni, azt itthon magasról leszarják, kereskedõstül mindenestül sõt talán még ki is röhögik.ha még egyszer születhetek, akkor Németországban akarok !!!
az esetek java részében ott van a *.so. csak más verziószámmal.
ln -s /usr/lib/új_verzió.so /usr/lib/keresett_régi_verzió

-
SzerzőBejegyzés

