kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse + multimedia #2040465
    kovi
    Felhasználó

      valószínûleg így sem fog menni, mivel a hun hangsáv ezek szerint „”máshogyan”” van a folyamban.
      szerintem inkább az aid kapcoslóval kellene totózni, és elkapni vele a hangsávot számszerû azonostíóval.

      Hozzászólás: új vinyó formázása #2041178
      kovi
      Felhasználó

        /etc/fstab

        jav: persze elõtte csináld meg a mountpointot a /mnt-ben

        Hozzászólás: Inno3D GeForce 6600 UHU alatt #2040945
        kovi
        Felhasználó

          a var/logokból beküldhetnéd az xorg üzenetét. az is lehet, hogy csak rossz frekvencián nyomja a monitort és kikapcsol

          Hozzászólás: Inno3D GeForce 6600 UHU alatt #2040939
          kovi
          Felhasználó

            mc, xorg.conf

            Hozzászólás: Quake4 topik #2036273
            kovi
            Felhasználó

              újabb update.
              quake4-linux-1.0.6.x86.run
              Size: 18.4 MB (19 257 935 bytes)

              ftp://ftp.idsoftware.com/idstuff

              ha tele lenne, akkor tükör itt:
              http://www.3ddownloads.com/Action/Quake%204/Linux/quake4-linux-1.0.6.x86.run#

              Hozzászólás: Nem megy a 3D gyorasítás #2040397
              kovi
              Felhasználó

                talán ha a fglrxconfigot lefuttatnád, és nem foglalkoznál a yast gányolás információival, hanem inkább egy glxinfónak hinnél…

                Hozzászólás: gigabyte 7-nf rz alaplap problemak… #2040548
                kovi
                Felhasználó

                  http://www.giga-byte.com/Motherboard/Support/BIOS/BIOS_7NF-RZ.htm
                  (esetleges bios frissítés, bár sztem nem kell, mi már építettünk ilyen lapra ilyen cpuval és simán ment)

                  http://www.giga-byte.com/Download/Download.asp?DownloadPath=/MotherBoard/FileList/Manual/manual_7nf-rz_e.pdf
                  (8.oldalt figyeld)

                  a fõórajelet egyébként mennyin tartja? erõsen 100MHz szagú a dolog…

                  Hozzászólás: Vector – olvastad? #2040195
                  kovi
                  Felhasználó

                    jön a karácsony, meg ilyesmi.. ennek tükrében értsétek ezt a cikket, és próbáljátok meg felfogni, hogy kinek áll anyagi érdekében az ilyen ferde írás. Gabaman véleményének második részét osztva, ez bizony PR téma, emiatt jelölendõ lenne.
                    az pedig, hogy az index-en olvasok ilyen szánalmas írást, megint csak nem lep meg.

                    ui: érdekes az is, hogy mi nem szoktunk ilyen mélyre süllyedni. egyébként nekem a lolita erõsen pedofil szónak hat, igényesebb dc és hasonló p2p hubokon külön keresõ robotok vannak ráállítva a keresésére és szûrûsére.

                    Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2029967
                    kovi
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2029965
                      kovi
                      Felhasználó
                        csoege wrote:
                        Hi gUHU!

                        Elolvastam a README-t is és a HOWTO-t is. A readmeben az áll, h lehet automountal is dolgozni, na nekem ekkor iszonyat lassú a telepítés, és ha kiveszem a cd-t és berakom a másikat akkor sem ismeri fel, szal azzal nem megy. Uh marad a kézi mountolás, ekkor meg az van h bemountolom a lemezt, adok rá rx engedélyt (bár nemtom mi az) ahogy a howtoban írja a „Check your CD/DVD devices and mount points for permissions” szekcióban de amikor végez az 1es lemezzel akkor nem tom umountolni mert aszongya h device is busy. Amúgy a cedega guiban a tools/system tests-ben a cdrom test megbukik, ott uazt írja mint a howtoban. Hja és a cedega (un)mount gombja nekem egyáltalán nem láccik soha, akár automountal próbálom akár anélkül. Hát kb ennyi.
                        Ha van vmi megoldásod azt megköszönöm, v ha esetleg még mindíg nem elég részletes akkor szólj! Kössz szépen!

                        csoege.

                        no akkor most biztosan bunkónak fogsz tartani, de asszem csak úgy jószándékból nem fogok segíteni Cedega ügyben senkinek, mivel a Transgaming sem fizet engem a segítségért.  fontosabb dolgok, utoljára:

                        -Lassú cdrom : hdparm csodákra képes, feltéve hogy nincs az eszközön indokolatlanul scsi protokoll.
                        -Nem kezel cdromot: igen ez elõfordul. ezen felül fontos lehet a konfigban megadni a cdlabel paramétert, és a valódi eszközt célozni (supermount esetén sokszor /mnt/.dev/mittudomén), megadva a device paramétert is.
                        -az fstabban lévõ szükséges bejegyzések nem árt, ha users paraméterrel vannak megadva.
                        -némely játéknál bejön, ha csupán az eszköz linkjét csatolod, majd lemezcserénél alt+ctrl+f1, rootlogin, linket törlöd, majd egy másik eszközt linkelsz ilyen néven, majd alt+ctrl+f7 és mehet tovább a mûsor. Viszont mérhetõ részben segfaulttal reagálnak a trükkre a programok, de egy próbát megér.

                        ja és bocsi, de tényleg azért nem erõltetem a témát, mert nem akarom a Transgaming számláját hízlalni szívességbõl. ha megfizetnek, akkor mindent meg fogok tenni az ügy érdekében, Wine – t érintõ kérdésekben természetesen továbbra is állok rendelkezésedre. amikor felajánlottam a Cedega segítségemet, nem volt érdeklõdés iránta  – azóta meg sokat fordult „bennem” a világ.

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 3,700