Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
valószínûleg így sem fog menni, mivel a hun hangsáv ezek szerint „”máshogyan”” van a folyamban.
szerintem inkább az aid kapcoslóval kellene totózni, és elkapni vele a hangsávot számszerû azonostíóval./etc/fstab
jav: persze elõtte csináld meg a mountpointot a /mnt-ben
a var/logokból beküldhetnéd az xorg üzenetét. az is lehet, hogy csak rossz frekvencián nyomja a monitort és kikapcsol
mc, xorg.conf
újabb update.
quake4-linux-1.0.6.x86.run
Size: 18.4 MB (19 257 935 bytes)ftp://ftp.idsoftware.com/idstuff
ha tele lenne, akkor tükör itt:
http://www.3ddownloads.com/Action/Quake%204/Linux/quake4-linux-1.0.6.x86.run#talán ha a fglrxconfigot lefuttatnád, és nem foglalkoznál a yast gányolás információival, hanem inkább egy glxinfónak hinnél…
http://www.giga-byte.com/Motherboard/Support/BIOS/BIOS_7NF-RZ.htm
(esetleges bios frissítés, bár sztem nem kell, mi már építettünk ilyen lapra ilyen cpuval és simán ment)http://www.giga-byte.com/Download/Download.asp?DownloadPath=/MotherBoard/FileList/Manual/manual_7nf-rz_e.pdf
(8.oldalt figyeld)a fõórajelet egyébként mennyin tartja? erõsen 100MHz szagú a dolog…
jön a karácsony, meg ilyesmi.. ennek tükrében értsétek ezt a cikket, és próbáljátok meg felfogni, hogy kinek áll anyagi érdekében az ilyen ferde írás. Gabaman véleményének második részét osztva, ez bizony PR téma, emiatt jelölendõ lenne.
az pedig, hogy az index-en olvasok ilyen szánalmas írást, megint csak nem lep meg.ui: érdekes az is, hogy mi nem szoktunk ilyen mélyre süllyedni. egyébként nekem a lolita erõsen pedofil szónak hat, igényesebb dc és hasonló p2p hubokon külön keresõ robotok vannak ráállítva a keresésére és szûrûsére.
csoege wrote:Hi gUHU!Elolvastam a README-t is és a HOWTO-t is. A readmeben az áll, h lehet automountal is dolgozni, na nekem ekkor iszonyat lassú a telepítés, és ha kiveszem a cd-t és berakom a másikat akkor sem ismeri fel, szal azzal nem megy. Uh marad a kézi mountolás, ekkor meg az van h bemountolom a lemezt, adok rá rx engedélyt (bár nemtom mi az) ahogy a howtoban írja a „Check your CD/DVD devices and mount points for permissions” szekcióban de amikor végez az 1es lemezzel akkor nem tom umountolni mert aszongya h device is busy. Amúgy a cedega guiban a tools/system tests-ben a cdrom test megbukik, ott uazt írja mint a howtoban. Hja és a cedega (un)mount gombja nekem egyáltalán nem láccik soha, akár automountal próbálom akár anélkül. Hát kb ennyi.
Ha van vmi megoldásod azt megköszönöm, v ha esetleg még mindíg nem elég részletes akkor szólj! Kössz szépen!csoege.
no akkor most biztosan bunkónak fogsz tartani, de asszem csak úgy jószándékból nem fogok segíteni Cedega ügyben senkinek, mivel a Transgaming sem fizet engem a segítségért. fontosabb dolgok, utoljára:
-Lassú cdrom : hdparm csodákra képes, feltéve hogy nincs az eszközön indokolatlanul scsi protokoll.
-Nem kezel cdromot: igen ez elõfordul. ezen felül fontos lehet a konfigban megadni a cdlabel paramétert, és a valódi eszközt célozni (supermount esetén sokszor /mnt/.dev/mittudomén), megadva a device paramétert is.
-az fstabban lévõ szükséges bejegyzések nem árt, ha users paraméterrel vannak megadva.
-némely játéknál bejön, ha csupán az eszköz linkjét csatolod, majd lemezcserénél alt+ctrl+f1, rootlogin, linket törlöd, majd egy másik eszközt linkelsz ilyen néven, majd alt+ctrl+f7 és mehet tovább a mûsor. Viszont mérhetõ részben segfaulttal reagálnak a trükkre a programok, de egy próbát megér.ja és bocsi, de tényleg azért nem erõltetem a témát, mert nem akarom a Transgaming számláját hízlalni szívességbõl. ha megfizetnek, akkor mindent meg fogok tenni az ügy érdekében, Wine – t érintõ kérdésekben természetesen továbbra is állok rendelkezésedre. amikor felajánlottam a Cedega segítségemet, nem volt érdeklõdés iránta – azóta meg sokat fordult „bennem” a világ.
-
SzerzőBejegyzés