Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
davidd2301 wrote:OFF
csak nálam nem mûködik a blackpanther.hu ???
hw hiba. holnap javítva lesz.
balev wrote:Ha Te így állsz hozzá, akkor mit vársz eredményként? Hogy majd maguktól fizetnek az emberek, csakúgy, mert desktop szépségverseny?A legutóbbi találkozó sem jött össze, ez így igaz. Nem volt megszervezve normálisan, csak dobálgatta mindenki a másiknak a labdát.
Bocs, de szerintem egy ilyen párosítással sokkal nagyobb érdeklõdés lenne erre a versenyre. Szervezzem meg? Mért nekem kellene? Nincs erre energiám és nem is érdekel annyira. De kb. ugyanilyen az érdeklõdés mások felõl. Ezért nem is lesz soha egyetlen épkézláb találkozó, csak ha valaki tényleg megszervezi, de kellõ elõrelátással és mindenre figyelve.
Talán találj ki valami használható ötletet, ami könnyebben és jobban megvalósítható.
1., pénzdíjjal van egy kis súlya az egésznek
2., ebben az esetben sztem ne várjuk el senkitõl, hogy 35 vagy 50e ft-ot saját zsebbõl lead, elég nagy segítség megszervezni az egészet és egy jó portált adni hozzá
3., az elsõ találkozó királyos volt, miután visszaértem Debrecenbe filmszakadás, elég sokat ittunk, jó volt a hangulat. ebben az esetben pedig annyi volt a szervezés, hogy „xy idõben legyetek xy helyen”. a bögyös pultos csaj azt sem tudta hogy megyünk, septében kerítettek nekünk helyet az emeleten. ez nem csak szervezés kérdése. nem érdekli az embereket és kész.„nem tudom mit nem értesz ezen? ha neveznek 100-an 350Ft-al akkor 100×350 azaz 35,000Ft-ot lehet elosztani a nyertesek között …..”
egyelõre hagyd a fenébe az egészet, ne ölj bele enegriát, nem éri meg. majd jövõre fuss még egy kört ha még aktuális, de manapság (érthetetlenül) nem mennek az ilyen dolgok, év vége felé (meg úgy az egész évben) úgy látszik közömbösek az emberek.
ui én azért neveztem volna, ha számít. egy ezrest nekem megér, márcsak úgy a buli kedvéért is.
szerintem sem kell semmilyen elvárás a munkaadód felé, én speciel az ördögnek is dolgozok, ha megfizeti.
persze nem árt ha valami értelmesebb emberrel kell naphosszat kommunikálnod, de ismét csak jön az elõzõ mondatom.Kint a honostíás (egy ideje):
http://www.gamehunter.hu/index.php?func=hirinfo&id=66réges-régen volt, (talán igaz sem volt) Süsü 6.x, 7.x
aztán egy komolyabb UHU1.0 korszak, ekkor még jó volt – néha korai verziós blackPantherrel is kacérkodtam.
aztán maradt a Slackware, valójában évek óta megszállottja vagyok.így a komolyabb kirándulásként két terjesztés. voksoltam… már csak azt nem tudom kit a rákot érdekel a „múltam” …
Wait wrote:Mennyit kérsz? 😀Te akarsz venni, nem én eladni. neked kéne árat mondanod.
nem ismerem az ubuntut, de vagy /lib, vagy/ usr/lib.
ja és a szimlink témát erõltesd.http://liflg.org/?catid=6&gameid=13
Lokialapú installer, menübejegyzések, stb. A runszkriptes cucc természetesen a binárist tartalmazza. ezt használd.
amorphis wrote:bocs, ugy tunik megis majdnem vegigvittem.)igen, igy is az..
nem gond ez, nem vagyunk egyformák. a doom1 / quake1 örökmécsesek azért komolyan remélem, hogy bejönnek..
-
SzerzőBejegyzés