Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ja még annyit mellé hogy nincs a konfigodban megadva rendesen semelyik meghajtó sem
sajnos erre azt kell mondjam, hogy amíg a transgamingnál nincs az adott játékra vonatkozó (nem fullscreen) wrapperes kép, addig én nem hiszek el róla semmit. tedd ezt Te is, és akkor nem fogsz csalódni. ha szuperül menne nekik, akkor mutogatnák ezerrel, hidd el… ilyen ez a csúnya marketing…
http://www.blackpanther.hu/modules/magazine/artindex.php?category=8
na ezek tutira mennek. ha be tudtok segíteni tesztekkel, akkor pedig hajrá.
jzombi wrote:folyamatos 60fps és folymatos 100fps között is látok különbséget, pedig eddigi életemben csak kétszer rázott meg 220 rolleyes
DukeNukem3d, dosemuval felment 226-ra :poketoungeb:
ne erõlködj vele, a forrása nyitott így van belõle natív linuxos verzió, nem kell semmilyen emu
egyébként meg ugyebár 100FPS feletti értékek felett is láthatóak különbségek, bár ezt nem szokták elhinni, de ha van igazi gyilkológép ismerõsöd akkor kérdezd csak meg tõle.
Hát valószínûleg azért, mert amikor egy pillanatra beszaggat, az rövidebb mint 1 mp-ig tart, és arra a másodpercre azért még hozza a mondjuk 60 fps-t, de attól még észrevehetõen megakad.
folyamatos 60fps és folymatos 100fps között is látok különbséget, pedig eddigi életemben csak kétszer rázott meg 220 :rolleyes:
jzombi wrote:ha az árnyékokat bekapcsolom iszonyatosan belassul a gáma.
Ez bizony így van, ugyanis a doom3 motorban Shadow Volume-t használnak, ami nem hardware gyorsított ellentétben a shadowmappinf módszerrel, tehát a procit zabálja. Amúgy ezért olyan lowpoly a doom3/quake4, ha a képeken játék közben nem is látszik, a screenshotokon sztem eléggé kijön…
továbbra is csak azt mondom, hogy amd64 és gt6600 nVidia. mozgás közben faszányos, nálam ez a lényeg.
amorphis, így is szar?



azsem wrote:1g0R wrote:S.W.I.N.E, egy újabb gyöngyszem és mûködik linux alatt az 5-ös cedegával.a hármas széria óta megy.
http://www.blackpanther.hu/modules/magazine/artindex.php?category=81g0R wrote:Sziasztok,Adventures Pinball 800×600-as felbontásban (lehet hogy az Ati videókari miatt), mûködik, és játszható.1024×768-ban nem indul el.
ennél mérhetõen jobb az ultra pinball sorozat, ez is megy 3.x óta.
http://www.blackpanther.hu/modules/magazine/artindex.php?category=8Wait wrote:Ez bizony kár. Akkor a topicra továbbra is keresek olyan embert, akinek van… megnevezett tárgya (kisbetuvel folytatott eszmefuttatásunk után nem akarom megnevezni :D)-megkímélt bakelit lejátszó, eredetio taya (tehát nem gagyifos) , fémmechanikával. félautomata, újszerû fejjel, mennyit adsz érte?
-ehhez gyûjtött bakelit lemezek, ugyan kisebb gyûjtemény (kb 20db) de egészen jmj oxygene lemezétõl a kalapács féle pokolgépig. egyik sincsen lenkózva. ezekért mennyit adsz?
magnó: õsrégi, felsõ kidobóblokkos unitra, kijelzõvel és felvételi szintszabályzóval. megkímélten, karbantartva. mennyit adsz érte?amorphis wrote:nem értem miért foglalkoztok annyit a quake 4-el, szerintem roppant gyenge lett, unalmas és monoton. valamiért mégis elvittem a feléig, de aztán heló.
(az tetszett amikor átmûtenek)csupén azért, mert kinek a pap, kinek a paplan…. ha végigvetted volna, akkor talán átéltél volna nem monoton és és nem unalmas küldetéseket is. apropó honnan veszed, hogy elvitted a feléig, ha nem tudod hol a vége? kérlek azt ne mondd, hogy „haveromnál láttam” stb… A rakétás repülõ robot ellen kifejezetten para küzdeni, a függõvasutat kifejezetten nehéz megvédeni, a teleporterekkel megszórt teremben nagyon durva dolgok történnek, a szadadban a kétlábú mechát vezetve megint csak nagy ötlettel találkozhatsz stb. azért én úgy gondolom hogy eddig az idei év legjobb linxuos képességû projektje.
-
SzerzőBejegyzés



