Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nigi wrote:Igen. Pontosan igy kell beszeljen egy linuxos ven roka. De csak ha mas linuxosokkal beszel. Es nem egy kezdovel akinek celja a rendszer minel elobbi es egyszerubb beuzemelese, hogy utana dolgozni tudjon…
félre ne értsd nem akartalak én megbántani, csupán a következõrõl van szó: odáig sem jutsz el, hogy elindíts egy programot (ami nem bûn, senki sem született Torvaldsnak) de eközben már a vírusok témáján forogsz. Az a néhány db ELF vírus ami létezik és valójában biztonsági hibákra épít, kb annyi eséllyel ér utól Téged, mint amennyi esélyem van egy db lottószelvénnyel azonnal ötöst fognom. Windowsos klienseket, illetve windowsos partíciót lehet fertõtleníteni Linux alól, viszont ennél a tûzoltásnál mindenképpen jobb egy Win32 tárrezidens védelem, nem beszélve arról az esetrõl, ha ntfs partíciót akarsz átnézni linux alól, mivel az a veszett 300kb/s captive írási érték.. na mindegy.. számold ki, hogy gb méretekben mennyi idõ alatt végez.
hadd ajánlak egy jó védelmet, személyes használatra ingyenes.
http://www.free-av.comJa majd elfelejtettem: 27 évemmel nem vagyok vén, és rókaszagom sincs :rolleyes:
azt a qt-s: lófaszt, minek grafikus interflész ehhez? letöltöd a linuxos konzolos fprotot pl. a slovak antivirus center valamely tükrérõl, leszeded a friss vírusszignatúráját (szintén onnan), majd ahová ezt a két-három archívot kibontottad (természetesen egy mappába, felülírással, ajánlott út /usr/local/f-prot/), odalépsz és így indítod.
./f-prot [kapcsolók]
kapcsolók a readmeben, csak el kell olvasni..cucc pl itt:
ftp://ftp.sac.sk/pub/sac/avir/fpln447.tgzha elérési úta másolod az f-prot.sh állományt az is indít, ezáltal:
#!/bin/sh
#
# This is a shell script to invoke the F-Prot OnDemand Scanner for Linux.
#
exec /usr/local/f-prot/f-prot ${@+”$@”}szerintem paranoiásak vagytok. bocs. akinek inge.
sany wrote:kovi wrote:1. a kemrádról hogyan tudod lecsalni a jelfolyamot?
2. ez a jelfolyam milyen szabványú és tömörítésû?Ahogy jeleztem a má$ik alatt. 🙂
„Sajna nem DV kimenetû kamerám van ezért kell a má$ik is hozzá!
Ahhoz a cucchoz(hw) amivel a filmet rögzitem nincs linux driver.”2 M$ avi
tömörités? elvileg nincs kb 40perc film ~1GB 320X240 25fp/s-ezt a hajamra kenhetem, nem tudom milyen kamerád van, milyen portod csalod le róla az adatot, a „má$ik” – on mivel szeded le stb.
-tömörítés mentességet nehéz feltételeznem, szóval jól sejtem, hogy dv avi?tedd be a forrásrchívba a régebbi verziók említett mappájában lévõ lua és egyéb forráskönyvtárakat és úgy nyomj configure – t.
de ez le is van írva a hivatalos lapon úgy emlékszem.1. a kemrádról hogyan tudod lecsalni a jelfolyamot?
2. ez a jelfolyam milyen szabványú és tömörítésû?Pusztito wrote:davidd2301 wrote:Mi az a Cedega és honnan tudom megszerezni?Emulátor.Segítségével windows-os programokat tudsz futtatni.
winex=cedega a mostani nevén.nem emulátor. wrapper. nem ugyanaz, erre tessen figyelni!
davidd2301 wrote:Teati wrote:sany wrote:Kata wrote:Jelentem, én is csatlakoztam 🙂tõled utcát, házszámot is kérünk :wink1: 🙂
hehh ezek szerint bennvagyok?
én meg nem adom hozzá magam, mert másodjára dobott vissza.
Kelemen Gabi!! Te már debreceni vagy… no Eger… -
SzerzőBejegyzés