kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: blackPanther Install #2021170
    kovi
    Felhasználó

      lassan, érthetõen:

      rpm csomagra nem kell futtatási jog, ez nem shellszkript, meg nem is lokiinstaller, stb. egyszerûen (R) jog kell rá, és akkor rpm -i .rpm vagy rpm -Uvh .rpm és kész is. csak olvasni kell tudni a cuccot, nem kell futtatni, mert nem is lehet futattni. egy struktúrahelyes archívbelsõn + hearder tartalmon nem is tudom mit lehetne futtatni.

      Hozzászólás: TuxRacer #1932014
      kovi
      Felhasználó
        Csomby wrote:
        az alapvezióban csak 3pálya van?mert kijátszottam azt az egy kiskupácskát,és nem tudok újat választani. Ez normális?:)

        tuxracerben igen, mivel tulajdonképpen amiért nem fizettél az demonstráció, ppracerben viszont minden megvan fullosan.

        Hozzászólás: Csomag kezelõ problémák #2036369
        kovi
        Felhasználó
          kain13 wrote:
          Ez a honlap egy jó ideje csak azt írja ki hogy nem érhetõ el karbantartás miatt (több mint 1 hete) és eme szöveg allat kéri a felhasználó nevet és a jelszót(ami ugye nekem nincs) tehát a weblapot megtekinteni nem volt még lehetöségem (nem az én hibámból) ,amugy az origo szoftverbázisából szedtem le.

          ez a héten változni fog. teljesen megújul a bp oldal, egész korrekt lett, bebe én már láttam  :rolleyes:

          Hozzászólás: Quake4 topik #2036242
          kovi
          Felhasználó

            1. ez nem telepítési probléma, te már az indítás egy errorját küldted be.
            2. ami azért van mert nincs a rendszeredben 3d támogatás… milyen kártyád van?

            Hozzászólás: Mplayer gond. #2034904
            kovi
            Felhasználó

              „”talán”” ha felnyomnád a gtk fejlesztõi ágának egy friss verzióját akkor…. ….. …..
              érted….

              Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030595
              kovi
              Felhasználó

                nem reklamálok, csak azért nyögök, hogy egy olyan vélemény is legyen ami abszolut baromságnak tartja az összes megkükönböztetést akár itt, akár a hupon, akár máshol: ez vagyok én. nnno csak ezt akartam mondani, de nem vészes a dolog: biztos van akinek bejön ez a mindenféle megnevezés. ha rajtam múlna, akkor csak a reg ideje lenne és a hozzászólások száma és csókolom.

                csákó + jó 7végét mindenkinek, jó mulatást estére meg ilyesmi.  :rolleyes:

                Hozzászólás: Starkraft vs. Wine #2023202
                kovi
                Felhasználó

                  a wine konfigjában, így értettem:
                  use dga – gondolom megtalálod

                  átkapcsolni azt jelenti hogy átkapcsolni: onról off / offról on. rendszere válogatja melyik tetszik jobban a wrapperednek:(

                  dcom : egy windows komponens

                  Hozzászólás: Starkraft vs. Wine #2023200
                  kovi
                  Felhasználó

                    1., dga-t átkapcsolod
                    2., a programot nem engeded fullscreenbe, hanem 640×480 – ba fixálod a konfigban „Destktop” = „640×480”
                    3., starcraft menüjében kikapcsolod az animált karaktermozgásokat (alul a beszélõ arcok stb)

                    ekkor így nekem jól megy. sztem a dcom a ludas, és nem feltétlenül a dga

                    starc4.jpg

                    Hozzászólás: VGA benchmarkot keresek linuxra #2035258
                    kovi
                    Felhasználó

                      teve bench

                      a hupon anno kint volt egy hír errõl még ?év elején?. akkor és ott meg is néztem a gépemen: mûködik de borzasztóan kezdetleges.

                      Hozzászólás: fstab problema #2035154
                      kovi
                      Felhasználó

                        1., users
                        2., a mount pointon nem árt ha van rx jog…
                        3., a 0 | 2 – t miért csináltad?

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 3,700