Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
lassan, érthetõen:
rpm csomagra nem kell futtatási jog, ez nem shellszkript, meg nem is lokiinstaller, stb. egyszerûen (R) jog kell rá, és akkor rpm -i .rpm vagy rpm -Uvh .rpm és kész is. csak olvasni kell tudni a cuccot, nem kell futtatni, mert nem is lehet futattni. egy struktúrahelyes archívbelsõn + hearder tartalmon nem is tudom mit lehetne futtatni.
Csomby wrote:az alapvezióban csak 3pálya van?mert kijátszottam azt az egy kiskupácskát,és nem tudok újat választani. Ez normális?:)tuxracerben igen, mivel tulajdonképpen amiért nem fizettél az demonstráció, ppracerben viszont minden megvan fullosan.
kain13 wrote:Ez a honlap egy jó ideje csak azt írja ki hogy nem érhetõ el karbantartás miatt (több mint 1 hete) és eme szöveg allat kéri a felhasználó nevet és a jelszót(ami ugye nekem nincs) tehát a weblapot megtekinteni nem volt még lehetöségem (nem az én hibámból) ,amugy az origo szoftverbázisából szedtem le.ez a héten változni fog. teljesen megújul a bp oldal, egész korrekt lett, bebe én már láttam :rolleyes:
1. ez nem telepítési probléma, te már az indítás egy errorját küldted be.
2. ami azért van mert nincs a rendszeredben 3d támogatás… milyen kártyád van?„”talán”” ha felnyomnád a gtk fejlesztõi ágának egy friss verzióját akkor…. ….. …..
érted….nem reklamálok, csak azért nyögök, hogy egy olyan vélemény is legyen ami abszolut baromságnak tartja az összes megkükönböztetést akár itt, akár a hupon, akár máshol: ez vagyok én. nnno csak ezt akartam mondani, de nem vészes a dolog: biztos van akinek bejön ez a mindenféle megnevezés. ha rajtam múlna, akkor csak a reg ideje lenne és a hozzászólások száma és csókolom.
csákó + jó 7végét mindenkinek, jó mulatást estére meg ilyesmi. :rolleyes:
a wine konfigjában, így értettem:
use dga – gondolom megtalálodátkapcsolni azt jelenti hogy átkapcsolni: onról off / offról on. rendszere válogatja melyik tetszik jobban a wrapperednek:(
dcom : egy windows komponens
1., dga-t átkapcsolod
2., a programot nem engeded fullscreenbe, hanem 640×480 – ba fixálod a konfigban „Destktop” = „640×480”
3., starcraft menüjében kikapcsolod az animált karaktermozgásokat (alul a beszélõ arcok stb)ekkor így nekem jól megy. sztem a dcom a ludas, és nem feltétlenül a dga

teve bench
a hupon anno kint volt egy hír errõl még ?év elején?. akkor és ott meg is néztem a gépemen: mûködik de borzasztóan kezdetleges.
1., users
2., a mount pointon nem árt ha van rx jog…
3., a 0 | 2 – t miért csináltad? -
SzerzőBejegyzés
