Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jó lenne többet tudni, mondjuk egy cedega config – ot…
meg fogsz lepõdni, de nem feltétlenül a kép a ludas, cedegánál sok esetben a hang mapper, illetve a dga. szóval többet pls, ez a kép a készülõ bp portálra ment (a nagyon sok többivel együtt), csak azért hogy lásd:



remélem nem lesz gond megnézni a képeket, max 400kb
ogl
van benne egy konfigurációs állomány. ott kell beállítani. a nevét meg nem mondom fejbõl, de a játék fõmappájában nézelõdj, megtalálod.?egyértelmûen? a firefox a ludas. a konqueror nyögvenyelõsen, de megy, o/a viszont hibátlan.. hátha jól jön nalakinek az infó: a libstdc-t meglinkeled és opera megy is, mindent megeszik hibátlanul.
hátha valaki így jár: a konquerorral megy, de minden böngészõazonosítást ki kell kapcsolni. bár lassan fog menni, de legalább megy.
majd megnézem o/a – val is, én arra tippelek.amennyiben a pendrive nem szabályosan formázott, boltból elhozott cucc akkor elõfordul.
nyomd le dd zero – val, majd cfdisk és mkfs. ha az eszköz látszik, akkor ezeket vígan meg tudod csinálni.
ha ezek után sem csatolja, akkor van gáz. kézi mounttal én is megnézném a helyedben, természetesen rootként próbálkoznék elõször..Fallen wrote:Igen, ha konzolból root-ként indítom.a futási szinteket elválasztó állományokban kellene kutakodnod. nem vagyok susefan, de az inittabban megszabott futási szintet kelle ötösre venni (multiuser + gui), majd az oda tartozó szolgáltatások közül kézzel kikapni az xdm-et és kdm-re váltani. mindezeket az etc-ben találod.
ui amit írsz az részben teljesen rendben van. egy tisztességes rendszer csak szuperfelhasználó által válthat gui loginra, és mindennek természetesen csak mélyterminálról van értelme.
paca5 wrote:Kovi slacki után milyen a frugi??
Megéri átváltani??? Jobb,egyszerübb, másabb, milyen????Nekem csak csupán egy kis gondom van a Slackim atom-stabil mint az állat…
Remélem a Frugi is az lesz :))háát..
-slaki után ugyanolyan jó érzésem van ezzel kapcsolatban, mint az elõbb említett rendszerrel. gyors, stabil és sallangmentes.
-ennek ellenére nem éri meg slakiról váltani. jó a rendszer, de ha a slakira áll a kezed és szereted is, vagy régóta használod, akkor csak az újdonság ereje az ami átcsábíthat a frugal oldalára. az meg ugyebár kevés.
-nem jobb, nem egyszerûbb, inkább egy kicsit más a rendszer. (hálaégnek) rá fogsz ismerni a szülõágra minden téren.
-ugyanolyan stabil, gyors, elegáns, letisztult. más rendszerekrõl azonnal váltanék, mindemellett slaki után egyelõre nálam még mindig csak a kettes számú rendszer. ha a technikai oldalát nézzük a dolognak akkor holtversenyben lehetne elsõ is, de mint mondtam én csak az újdonság ereje miatt raktam fel. próbáld ki te is, és ítéld meg: valószínûleg tetszeni fog.remélem kielégítõen írtam le, amit gondolok :icon_neutral:
1g0R wrote:Szasztok,Nálam már a telepítõ is eldobta magát.Majd még megpróbálom máshogy is beizgatni.
felnyomod win alatt, és áthúzod a cedega fake útjára, a win regisztribõl meg kikopizod a cedega user.reg-be a bejegyzéseit. volt ahol bejött ez a cigánymódszer, csak rohadtul idõigényes arra figyelni, mit ír be a win reg adatbázisba a telepítés.
egyelõre nem tudok hozzájutni a teljeshez. bár kétségeim vannak vele kapcsolatban, mivel már az installer is nyûgösködik, nem hogy a program. de ahogy a közelébe jutok egy fullemezhez akkor majd jelentek.
ha mondasz egy dc hubot ahol érdemes rákeresni, akkor megnézem. jajj de csúnyát mondtam…..
bepe79 wrote:kovi wrote:ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a shaderek hiába 2.0, sima mezei gf2 is viszi win alatt.Vinni viszi, csak se’ dx9, se dx8.x-es effekteket nem fox élvezni.. merthogy dx7-es kártya..
(P.S.: amúgy, ha érdekel: Megjelent a full / teljes.) -
SzerzőBejegyzés


