kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Több játék… egy hiba? #2032750
    kovi
    Felhasználó

      jó lenne többet tudni, mondjuk egy cedega config – ot…
      meg fogsz lepõdni, de nem feltétlenül a kép a ludas, cedegánál sok esetben a hang mapper, illetve a dga. szóval többet pls, ez a kép a készülõ bp portálra ment (a nagyon sok többivel együtt), csak azért hogy lásd:
      nfsu21.jpg
      nfsu22.jpg
      nfsu23.jpg

      remélem nem lesz gond megnézni a képeket, max 400kb

      Hozzászólás: TuxRacer #1932008
      kovi
      Felhasználó

        ogl
        van benne egy konfigurációs állomány. ott kell beállítani. a nevét meg nem mondom fejbõl, de a játék fõmappájában nézelõdj, megtalálod.

        Hozzászólás: Frugal szívás – https – sos #2034571
        kovi
        Felhasználó

          ?egyértelmûen? a firefox a ludas. a konqueror nyögvenyelõsen, de megy, o/a viszont hibátlan.. hátha jól jön nalakinek az infó: a libstdc-t meglinkeled és opera megy is, mindent megeszik hibátlanul.

          Hozzászólás: Frugal szívás – https – sos #2034570
          kovi
          Felhasználó

            hátha valaki így jár: a konquerorral megy, de minden böngészõazonosítást ki kell kapcsolni. bár lassan fog menni, de legalább megy.
            majd megnézem o/a – val is, én arra tippelek.

            Hozzászólás: USB probléma #2034239
            kovi
            Felhasználó

              amennyiben a pendrive nem szabályosan formázott, boltból elhozott cucc akkor elõfordul.

              nyomd le dd zero – val, majd cfdisk és mkfs. ha az eszköz látszik, akkor ezeket vígan meg tudod csinálni.
              ha ezek után sem csatolja, akkor van gáz. kézi mounttal én is megnézném a helyedben, természetesen rootként próbálkoznék elõször..

              Hozzászólás: kdm automatikus indítása #2029665
              kovi
              Felhasználó
                Fallen wrote:
                Igen, ha konzolból root-ként indítom.

                a futási szinteket elválasztó állományokban kellene kutakodnod. nem vagyok susefan, de az inittabban megszabott futási szintet kelle ötösre venni (multiuser + gui), majd az oda tartozó szolgáltatások közül kézzel kikapni az xdm-et és kdm-re váltani. mindezeket az etc-ben találod.

                ui amit írsz az részben teljesen rendben van. egy tisztességes rendszer csak szuperfelhasználó által válthat gui loginra, és mindennek természetesen csak mélyterminálról van értelme.

                Hozzászólás: Frugal 0.3 #2034192
                kovi
                Felhasználó
                  paca5 wrote:
                  Kovi slacki után milyen a frugi??
                  Megéri átváltani??? Jobb,egyszerübb, másabb, milyen????

                  Nekem csak csupán egy kis gondom van a Slackim atom-stabil mint az állat…
                  Remélem a Frugi is az lesz :))

                  háát..
                  -slaki után ugyanolyan jó érzésem van ezzel kapcsolatban, mint az elõbb említett rendszerrel. gyors, stabil és sallangmentes.
                  -ennek ellenére nem éri meg slakiról váltani. jó a rendszer, de ha a slakira áll a kezed és szereted is, vagy régóta használod, akkor csak az újdonság ereje az ami átcsábíthat a frugal oldalára. az meg ugyebár kevés.
                  -nem jobb, nem egyszerûbb, inkább egy kicsit más a rendszer. (hálaégnek) rá fogsz ismerni a szülõágra minden téren.
                  -ugyanolyan stabil, gyors, elegáns, letisztult. más rendszerekrõl azonnal váltanék, mindemellett slaki után egyelõre nálam még mindig csak a kettes számú rendszer. ha a technikai oldalát nézzük a dolognak akkor holtversenyben lehetne elsõ is, de mint mondtam én csak az újdonság ereje miatt raktam fel. próbáld ki te is, és ítéld meg: valószínûleg tetszeni fog.

                  remélem kielégítõen írtam le, amit gondolok  :icon_neutral:

                  Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029296
                  kovi
                  Felhasználó
                    1g0R wrote:
                    Szasztok,

                    Nálam már a telepítõ is eldobta magát.Majd még megpróbálom máshogy is beizgatni.

                    felnyomod win alatt, és áthúzod a cedega fake útjára, a win regisztribõl meg kikopizod a cedega user.reg-be a bejegyzéseit. volt ahol bejött ez a cigánymódszer, csak rohadtul idõigényes arra figyelni, mit ír be a win reg adatbázisba a telepítés.

                    Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029292
                    kovi
                    Felhasználó

                      egyelõre nem tudok hozzájutni a teljeshez. bár kétségeim vannak vele kapcsolatban, mivel már az installer is nyûgösködik, nem hogy a program. de ahogy a közelébe jutok egy fullemezhez akkor majd jelentek.

                      ha mondasz egy dc hubot ahol érdemes rákeresni, akkor megnézem. jajj de csúnyát mondtam…..

                      Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029290
                      kovi
                      Felhasználó
                        bepe79 wrote:
                        kovi wrote:
                        ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a shaderek hiába 2.0, sima mezei gf2 is viszi win alatt.

                        Vinni viszi, csak se’ dx9, se dx8.x-es effekteket nem fox élvezni.. merthogy dx7-es kártya..
                        (P.S.: amúgy, ha érdekel: Megjelent a full / teljes.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 3,700