kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Heroes 3 #1975333
    kovi
    Felhasználó

      .hu: magyaritások.hu és kész
      kiegészítõ: dc és kész, kultúrált állapotban mondjuk egy linuxos játékprogramokat értékesítõ cég.. hogy linket ne mondjak…

      Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029284
      kovi
      Felhasználó

        ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a shaderek hiába 2.0, sima mezei gf2 is viszi win alatt.

        Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029283
        kovi
        Felhasználó
          bepe79 wrote:
          Már bocsi, de mit vártál egy olyan játéktól, ami a Microsoft keze alatt készül? 🙂 Az MS & Ensemble Studios gondozásában készül, ergo biztos lehetsz benne, hogy mindent el fognak követni, hogy ne fusson linuxon. :o) Legalábbis én simán kinézem ezt az MS-bõl. Az AOEIII demo amúgyis tele van bloom, HDR, PS2.0 / VS2.0 DX9-es ficcsörökkel, lenne gondja a linuxnak, ami alatt futtatni akarnád..
          Hozzászólás: Játék telepités #2032402
          kovi
          Felhasználó

            AC97… ez az  :huh:

            hát én ilyenkor forgatnék egy új alsa keretet, kifejezetten erre a hangcsippre (bár elõbb meg kellene tudnod milyen az a hangcsipp valójában a lapodon). oss-en viszont mnden szuperül megy az ilyen egyszerû hangeszközökkel is…

            Hozzászólás: Játék telepités #2032400
            kovi
            Felhasználó

              a base csomagot kihagytad, abban vannak az adatpakok…..
              szóval mind a kettõ kell, attól függetlenül, hogy a bináris csomagot töltötted.

              ezért nem tudta betölteni amit kellett.

              Hozzászólás: Játék telepités #2032398
              kovi
              Felhasználó

                Ez számomra kínaiul van

                nem baj ezért még nem kötöttek fel senkit  :afro:

                viszont mit töltöttél le és mire vertél entert.
                egy linket és egy állomány nevet lécci.

                Hozzászólás: TuxRacer #1932006
                kovi
                Felhasználó

                  http://projects.planetpenguin.de/racer/

                  a ppracerben szerintem ez megoldott. bár vagy egy fél éve nem néztem, de ott mintha lenne res menü (ráadásul TELJESEN szabad cucc)

                  Hozzászólás: Játék telepités #2032396
                  kovi
                  Felhasználó

                    1.,ha hozzáférsz a forráshoz, akkor leszeded, lefordítod (állatkínzással felér):

                    kicsomi, ./configure, make, make install., majd beemeled a célterületre a szükséges kiegészítõket.
                    (mindezt rootként, miután a rendszeredben megbizonyosdtál róla, van-e sdl api.). aztán userként gépeled ‘simutrans’.

                    2.,egyébként létezik hivatalos bináris verzió:
                    kicsomi valahová, majd a simutrans állományra nyomsz egy entert mc-ben (ezt felhasználóként) és kész fut is a cucc

                    — egy fél éve még ilyen lehetõségeid voltak

                    http://simutrans.de/

                    Hozzászólás: Játékokról általában Linux alatt #2029765
                    kovi
                    Felhasználó

                      csak magamat tudom ismételni: „mindegik megy, kiv az AoEx. a Painkillert pont most kenem (cedega 441) prímán megy csak meg kellett törnöm a gyári lemezemet, hogy ne keresse a cd-t.”

                      Hozzászólás: #2029490
                      kovi
                      Felhasználó

                        5 éve

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 3,700