Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
.hu: magyaritások.hu és kész
kiegészítõ: dc és kész, kultúrált állapotban mondjuk egy linuxos játékprogramokat értékesítõ cég.. hogy linket ne mondjak…ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a shaderek hiába 2.0, sima mezei gf2 is viszi win alatt.
bepe79 wrote:Már bocsi, de mit vártál egy olyan játéktól, ami a Microsoft keze alatt készül? 🙂 Az MS & Ensemble Studios gondozásában készül, ergo biztos lehetsz benne, hogy mindent el fognak követni, hogy ne fusson linuxon. :o) Legalábbis én simán kinézem ezt az MS-bõl. Az AOEIII demo amúgyis tele van bloom, HDR, PS2.0 / VS2.0 DX9-es ficcsörökkel, lenne gondja a linuxnak, ami alatt futtatni akarnád..AC97… ez az :huh:
hát én ilyenkor forgatnék egy új alsa keretet, kifejezetten erre a hangcsippre (bár elõbb meg kellene tudnod milyen az a hangcsipp valójában a lapodon). oss-en viszont mnden szuperül megy az ilyen egyszerû hangeszközökkel is…
a base csomagot kihagytad, abban vannak az adatpakok…..
szóval mind a kettõ kell, attól függetlenül, hogy a bináris csomagot töltötted.ezért nem tudta betölteni amit kellett.
Ez számomra kínaiul van
nem baj ezért még nem kötöttek fel senkit :afro:
viszont mit töltöttél le és mire vertél entert.
egy linket és egy állomány nevet lécci.http://projects.planetpenguin.de/racer/
a ppracerben szerintem ez megoldott. bár vagy egy fél éve nem néztem, de ott mintha lenne res menü (ráadásul TELJESEN szabad cucc)
1.,ha hozzáférsz a forráshoz, akkor leszeded, lefordítod (állatkínzással felér):
kicsomi, ./configure, make, make install., majd beemeled a célterületre a szükséges kiegészítõket.
(mindezt rootként, miután a rendszeredben megbizonyosdtál róla, van-e sdl api.). aztán userként gépeled ‘simutrans’.2.,egyébként létezik hivatalos bináris verzió:
kicsomi valahová, majd a simutrans állományra nyomsz egy entert mc-ben (ezt felhasználóként) és kész fut is a cucc— egy fél éve még ilyen lehetõségeid voltak
csak magamat tudom ismételni: „mindegik megy, kiv az AoEx. a Painkillert pont most kenem (cedega 441) prímán megy csak meg kellett törnöm a gyári lemezemet, hogy ne keresse a cd-t.”
5 éve
-
SzerzőBejegyzés