Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zLegolas wrote:Megmondom õszintén, nekem mi a gondom a lappal: issszzzonyat drágának találtam – ezért aztán csak néhány szám van belõle otthon.
Felõlem lehetne fekete-fehér, gagyi papírra nyomott, pl. 400-500-ért. A CD mellékes, ami használható van rajta az letölthetõ netrõl…
igen. de ezt nem róhatom fel nekik, mivel a jelentéktelen ~2000 – es példányszámmal csak ilyen áron lehet megjelenni. szerintem inkább a tartalom hibádzik. a cdlemezrõl tényleg minden elérhetõ neten, viszont a lemeznek volt egy kis hangulata. sajnos azt kell mondjam, hogy ha a szeptemberi szám színvonala lesz a méradó, akkor szerintem a lv magazi nem húzza ki jövõ nyárig – ne legyen igazam.
nno… a következõ a helyzet: a blackPanther oldal játékos részei folyamatban vannak, jelenleg 10 natív játéknál tartok (egy hete is ennyi volt, csak brutálisan belázasodtam és múlt héten otthon pihentem), ahogy publikus lesz úgyis meglátjátok.
az említett cedegás oldal pedig nem lesz, mert 13 szavazathaz nem csinálok oldalt. szóval ezek az infók megmaradnak nekem — ha lenne rá igény akkor ez az elképzelés beépülhetne az eddig eltervezett games.blackpantherbe. persze csak akkor ha komolyan van rá igény és nem 10 ember miatt lenne fontos.ezek szerint
-nem épült fel a modul
-vagy nem töltöd be induláskor.ui ha nem az automatikus kettõtkattintokcsinnadratta módszer szerint csináltad volna, hanem elindítottál volna kézzel egy runszkriptes nvidiacuccot, majd az etc-ben módosítottál volna, akkor már régen túl lennél az egészen. szerintem.
igen a cvs az jónak tûnne de
1.,felettébb bugos
2.,meghülyül az installshieldes cuccoktól
3.,nem kezeli rendesen az optikai tárakat
4.,a full cedegámért fizettem, így van belõle gyári fullos slakicsomagomegyébként egy ismert (de nem túl gyakori) bugba futottam, némelyik rendszeren elõjön ez a gáz helyzet, javítás alatt van a stuff, elméletileg az nvidia driverek miatt csinálja ezt, némelyik kártyán (speciel gf4ti4200, mint ahogy sokaknál is)
ui azért kösz
nem megy 🙁
http://pysycache.free.fr/
ez sem rossz a kisgyerekeknek, sõt szerintem „kötelezõ”.

ismét új verzió, jelentõs újdonságokkal – ráadásul elég korrektül festenek az új modellek..
a honlap is megújult.lehet, de összességében nekem csalódás: megnéztem a munkahelyi windowson ^_^.
corellel lehet pixelformába is menteni, ezért kérdeztem.
Sovi wrote:Hali!Olyasmi rajzoló progit keresek linuxra mint amilyen a corel draw. Ha létezik egyáltalán ilyen?
ezt azért tisztázzuk pls az elején: vektorgrafikát / pixelgrafikát készítenél? nem mindegy..
-
SzerzőBejegyzés
