kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030346
    kovi
    Felhasználó

      hehe okés rendben van, köszönöm Csabi

      Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030343
      kovi
      Felhasználó
        killall wrote:
        gyere kovi neven, kovibacsi 🙂
        de mindjart utanadnezek, varjcsak.

        nem megy. a régi (valós megadott) nevem ez volt, és ezt jelzi ki, nem a nicket.
        ha átírom kovira akkor is marad a régiben minden. már próbáltam

        hááát. kicsit hülye érzés, de nem akarom hogy így érjen véget a linuxfórumos karrierem. az igazán kínos a portálon lévõ leveleim teljes megsemmisülése vagy miarák 🙁

        Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030338
        kovi
        Felhasználó

          eltûnt az avatarom, eltûnt a csoportbejegyzésem, papíron 1 hozzászólásom van, eltûntek a leveleim, eltûnt az aláírásom is, úgyhogy newbie lettem.

          Csaba ha majd odáig jutsz, akkor nézd már meg a profilomat, addig nézegetem az user managert de nem látok semmi különöset

          Hozzászólás: VGA tuning #2031146
          kovi
          Felhasználó
            Hozzászólás: Cedegás oldal, képekkel, helpekkel. #2029923
            kovi
            Felhasználó

              natív linuxos cucc: kifejezetten linuxra készített játék, pl a quake3 stb unrealtournament rendelkezik ilyen képességgel

              transgaming: ennek a wrappernek a segítségével azt hiteted el játékoddal, hogy win alatt fut, tehát valójában windowsos játék fut linux alatt, emulált directx környezetben ,némi sebességcsökkenéssel a windowshoz képest.

              Hozzászólás: Játékokról általában Linux alatt #2029763
              kovi
              Felhasználó
                kovi
                Felhasználó

                  Gyakorlatilag fent van a topic már anyi ideje, hogy a HUP os hír idejét töbszörösen is meghaladja.
                  [align=right][snapback]149553[/snapback][/align]

                  ez igaz, viszont kicsi, koszos, és füstös hazánkban komolyan számít a referencia, és ha egy publikus hír miatt 400 emberrel többen nézik meg a benne linkelt honlapot, és mondjuk ideális esetben 400 – al többen töltik le a cuccot, akkor az már komoly dolog.

                  nem magam miatt mondom, és nem is elsõsorban a linuxfórum miatt, hanem a kreátor helyében én linkelném mindenütt az oldalam, és küldeném hírként mindenhová a cuccomat, saját jól felfogott érdekembõl kifolyólag.

                  kovi
                  Felhasználó

                    Eljött a nagy pillanat… le lehet tölteni a cuccost!!!
                    http://www.uhudvd.ini.hu

                    várom a reakciókat
                    [align=right][snapback]149413[/snapback][/align]

                    reakció? hmm… miért is nem küldted be ide is hírnek? a hupra ugyebár küldted, ide meg nem, miközben itt van egy testes topik minderrõl, amit Te indítottál anno, és itt tisztáztatok több dolgot. nno… ez a reakcióm, már ha érdekel.

                    Hozzászólás: GIMP + Antialiasing #2029745
                    kovi
                    Felhasználó

                      namost totálisan nem értem már a problémádat, de itt egy megoldás:

                      1.,kijelösz a felnegyított képbõl x,y koordinátához képest x-150 ; y-150 területet, center igazítással, lágy szélekkel
                      2.,kijelölés megfordítása
                      3., majd a lágy szélû „képkeretre” húzol egy gauss elmosást, majd aláteszel egy réteget, mondjuk feketét.
                      4., lemented veszteségmentes formában, mert egy kockásra nagyított képet jpegbe menteni kb annyi mint egy haldoklóba belerúgni

                      Hozzászólás: 3D gyorsítás S3 ProSavage8 -hoz #2029479
                      kovi
                      Felhasználó

                        kiindulási alapnak inkább ezen csámcsognék:
                        http://www.linuxforum.hu/content/view/2277/2/

                        bár jukiróm, de a prosavage 3d felélesztéséhez jó kiindulópont. bár az a prosavage elég trágya 3d-t tud, win alatt még egy egyszerûbb d3d kódtól is kifingik, opengl-rõl ne is beszéljek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 3,700