Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hehe okés rendben van, köszönöm Csabi
killall wrote:gyere kovi neven, kovibacsi 🙂
de mindjart utanadnezek, varjcsak.nem megy. a régi (valós megadott) nevem ez volt, és ezt jelzi ki, nem a nicket.
ha átírom kovira akkor is marad a régiben minden. már próbáltamhááát. kicsit hülye érzés, de nem akarom hogy így érjen véget a linuxfórumos karrierem. az igazán kínos a portálon lévõ leveleim teljes megsemmisülése vagy miarák 🙁
eltûnt az avatarom, eltûnt a csoportbejegyzésem, papíron 1 hozzászólásom van, eltûntek a leveleim, eltûnt az aláírásom is, úgyhogy newbie lettem.
Csaba ha majd odáig jutsz, akkor nézd már meg a profilomat, addig nézegetem az user managert de nem látok semmi különöset
http://happypenguin.org/show?YanC
ez jó atihoz is
natív linuxos cucc: kifejezetten linuxra készített játék, pl a quake3 stb unrealtournament rendelkezik ilyen képességgel
transgaming: ennek a wrappernek a segítségével azt hiteted el játékoddal, hogy win alatt fut, tehát valójában windowsos játék fut linux alatt, emulált directx környezetben ,némi sebességcsökkenéssel a windowshoz képest.
Gyakorlatilag fent van a topic már anyi ideje, hogy a HUP os hír idejét töbszörösen is meghaladja.
[align=right][snapback]149553[/snapback][/align]ez igaz, viszont kicsi, koszos, és füstös hazánkban komolyan számít a referencia, és ha egy publikus hír miatt 400 emberrel többen nézik meg a benne linkelt honlapot, és mondjuk ideális esetben 400 – al többen töltik le a cuccot, akkor az már komoly dolog.
nem magam miatt mondom, és nem is elsõsorban a linuxfórum miatt, hanem a kreátor helyében én linkelném mindenütt az oldalam, és küldeném hírként mindenhová a cuccomat, saját jól felfogott érdekembõl kifolyólag.
Eljött a nagy pillanat… le lehet tölteni a cuccost!!!
http://www.uhudvd.ini.huvárom a reakciókat
[align=right][snapback]149413[/snapback][/align]reakció? hmm… miért is nem küldted be ide is hírnek? a hupra ugyebár küldted, ide meg nem, miközben itt van egy testes topik minderrõl, amit Te indítottál anno, és itt tisztáztatok több dolgot. nno… ez a reakcióm, már ha érdekel.
namost totálisan nem értem már a problémádat, de itt egy megoldás:
1.,kijelösz a felnegyított képbõl x,y koordinátához képest x-150 ; y-150 területet, center igazítással, lágy szélekkel
2.,kijelölés megfordítása
3., majd a lágy szélû „képkeretre” húzol egy gauss elmosást, majd aláteszel egy réteget, mondjuk feketét.
4., lemented veszteségmentes formában, mert egy kockásra nagyított képet jpegbe menteni kb annyi mint egy haldoklóba belerúgnikiindulási alapnak inkább ezen csámcsognék:
http://www.linuxforum.hu/content/view/2277/2/bár jukiróm, de a prosavage 3d felélesztéséhez jó kiindulópont. bár az a prosavage elég trágya 3d-t tud, win alatt még egy egyszerûbb d3d kódtól is kifingik, opengl-rõl ne is beszéljek.
-
SzerzőBejegyzés