kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 3D gyorsítás S3 ProSavage8 -hoz #2029478
    kovi
    Felhasználó

      ott szerintem csak az északi híd szerepét tölti be a viacsipp, nincs grafikai képessége: csak a cpu/agp/ddr triumvirátust lácolja össze (266a).

      Hozzászólás: #2029480
      kovi
      Felhasználó

        azt is hozzáteszem, hogy szavazás ide / oda, vélemény ide / oda, így cd / dvd nélkül, disztribúció nélkül, az elõzõekben írtakkal együtt meg végképp nem nyerõ. természetesen nem azért írok / károgok, mert én jobbat tudnék, da ha valakinek van lehetõsége tenni a mostani színvonal ellen az pls pls pls hasson Gyurira, Attilára vagy bármely kiemelt emberkére.

        Hozzászólás: 3D gyorsítás S3 ProSavage8 -hoz #2029474
        kovi
        Felhasználó

          nézz vissza a régebbi hírekben, valaki innen lefordított egy angol útmutatót, ami viában lévõ s3-hoz készít dri.sourceforge.net modullal 3d-t.

          Hozzászólás: Age of Empires 3 #2029278
          kovi
          Felhasználó

            hmm. jelentkezõk hiányában kipróbáltam. nem megy, abszolut win specifikus.
            egy külön konfigban a require os – t követõen még a támogatott hardware-k is meg vannak kötve, egy jó hosszú listában.

            ui a program nem olyan nagy szám, mint ahogy a brutális minõséget mutató videókból lejön…

            Hozzászólás: Vírus linux alatt? #2029326
            kovi
            Felhasználó

              –kiegészítés:
              persze a polimorf technika óta kissé változott a rizsa, de lényegileg maradt a régi.

              Hozzászólás: Vírus linux alatt? #2029325
              kovi
              Felhasználó

                „3. „a vírus az nem egy fájl” – világosíts fel, hogy micsoda. „vagy mi a ló****” – a mamám azt mondta, hogy ezt a szót nem ismerem.”

                hmm. figyu… torokköszörülés.. nagy levegõ, egy szuszra: „olyan kód, vagy kódrészlet mely saját maga reprodukálására képes, és jellemzõen tartalmaz egy romboló rutint” (természetesen az aktivizálódási rutin ‘igen’ logikai állapota után).

                huhh bennem megmaradt régrõl, szóval ezt tanuld meg, ez rohadtul szakszerû volt, bár gondolom ettõl nem lettél vastagabb 🙂

                Hozzászólás: Vírus linux alatt? #2029322
                kovi
                Felhasználó

                  Figyi, elvileg a linux alatt nem lehet virus, mert ott van a tûfal és az egy szûrõként mûködik, és nem tud rajta áthatolni semmi szal nem hiszem h. virusos lenne az UHU-d.
                  [align=right][snapback]148923[/snapback][/align]

                  Ezt az eszmefuttatást részemrõl úgy veszem, hogy viccnek szántad.

                  Hozzászólás: Vírus linux alatt? #2029318
                  kovi
                  Felhasználó

                    -boot vírust felejtsd el, nem létezik Linux alatt. Win alatt lassacskán meg kihalnak.
                    -filevírus, trójai stb: Linux alatt maximum elf vírus, max 2-3 típus, mind olyan, hogy „én már láttam olyan embert aki látott olyat, aki már látott. Win vírus linux alatt nem életképes, ha csak nem emulálsz Win környezetet, és ott is csak a fake írható.
                    -makrovírus. ez már komolyabb téma, ahogy tippelted: itt bizony lehetnek gondjaid. http://www.free-av.com, linuxos vírusölõt nézd.

                    üdv

                    Hozzászólás: Balazar #2029275
                    kovi
                    Felhasználó

                      1 sajnos elég kezdeti fázisban van még mindig 🙁
                      2 már az elsõ publikus alfánál is néztem, de lefordítani valami iszonyatosan horror, ha sikerül akkor lécci oszd meg velünk

                      Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 install #2029221
                      kovi
                      Felhasználó

                        gyors leszek
                        a leírást én követtem el anno, nem naprakész

                        rootként természetesen ne próbáld a startx-et, csak userként
                        rootként a kdm ill gdm ill egyebek fognak, ezek vanna az sbinben

                        az etc/x11/config az nem mappa hanem egy állomány + legyél picit következetes = megtalálod a konfigurációs állományt (súgok: xorgconfig névre hasonlítót keress)

                      10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 3,700