Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ott szerintem csak az északi híd szerepét tölti be a viacsipp, nincs grafikai képessége: csak a cpu/agp/ddr triumvirátust lácolja össze (266a).
azt is hozzáteszem, hogy szavazás ide / oda, vélemény ide / oda, így cd / dvd nélkül, disztribúció nélkül, az elõzõekben írtakkal együtt meg végképp nem nyerõ. természetesen nem azért írok / károgok, mert én jobbat tudnék, da ha valakinek van lehetõsége tenni a mostani színvonal ellen az pls pls pls hasson Gyurira, Attilára vagy bármely kiemelt emberkére.
nézz vissza a régebbi hírekben, valaki innen lefordított egy angol útmutatót, ami viában lévõ s3-hoz készít dri.sourceforge.net modullal 3d-t.
hmm. jelentkezõk hiányában kipróbáltam. nem megy, abszolut win specifikus.
egy külön konfigban a require os – t követõen még a támogatott hardware-k is meg vannak kötve, egy jó hosszú listában.ui a program nem olyan nagy szám, mint ahogy a brutális minõséget mutató videókból lejön…
–kiegészítés:
persze a polimorf technika óta kissé változott a rizsa, de lényegileg maradt a régi.„3. „a vírus az nem egy fájl” – világosíts fel, hogy micsoda. „vagy mi a ló****” – a mamám azt mondta, hogy ezt a szót nem ismerem.”
hmm. figyu… torokköszörülés.. nagy levegõ, egy szuszra: „olyan kód, vagy kódrészlet mely saját maga reprodukálására képes, és jellemzõen tartalmaz egy romboló rutint” (természetesen az aktivizálódási rutin ‘igen’ logikai állapota után).
huhh bennem megmaradt régrõl, szóval ezt tanuld meg, ez rohadtul szakszerû volt, bár gondolom ettõl nem lettél vastagabb 🙂
Figyi, elvileg a linux alatt nem lehet virus, mert ott van a tûfal és az egy szûrõként mûködik, és nem tud rajta áthatolni semmi szal nem hiszem h. virusos lenne az UHU-d.
[align=right][snapback]148923[/snapback][/align]Ezt az eszmefuttatást részemrõl úgy veszem, hogy viccnek szántad.
-boot vírust felejtsd el, nem létezik Linux alatt. Win alatt lassacskán meg kihalnak.
-filevírus, trójai stb: Linux alatt maximum elf vírus, max 2-3 típus, mind olyan, hogy „én már láttam olyan embert aki látott olyat, aki már látott. Win vírus linux alatt nem életképes, ha csak nem emulálsz Win környezetet, és ott is csak a fake írható.
-makrovírus. ez már komolyabb téma, ahogy tippelted: itt bizony lehetnek gondjaid. http://www.free-av.com, linuxos vírusölõt nézd.üdv
1 sajnos elég kezdeti fázisban van még mindig 🙁
2 már az elsõ publikus alfánál is néztem, de lefordítani valami iszonyatosan horror, ha sikerül akkor lécci oszd meg velünkgyors leszek
a leírást én követtem el anno, nem naprakészrootként természetesen ne próbáld a startx-et, csak userként
rootként a kdm ill gdm ill egyebek fognak, ezek vanna az sbinbenaz etc/x11/config az nem mappa hanem egy állomány + legyél picit következetes = megtalálod a konfigurációs állományt (súgok: xorgconfig névre hasonlítót keress)
-
SzerzőBejegyzés