kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992223
    kovi
    Felhasználó

      ford forever saját módra 🙂 saját karambatémával, illetve módosított gyári karambatémákkal
      ja és kernel 2.4.x még 2005 derekán is rlz

      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992221
      kovi
      Felhasználó

        superkaramba, de az a téma hibásan van kiszerkesztve, egybeérnek a karakterek.

        Hozzászólás: Call of Duty telepítése UHU Linux 1.2 alá #2028994
        kovi
        Felhasználó

          nagyon egyszerû: tedd be a Call of Duty egyes lemezt a cd-dbe és nyomj továbbot…

          esetleg ha bent van a lemez, akkor az UHU supermountja miatt nem látja, ezt ha kikapcsolod, vagy esetleg kézzelk mountolsz egyet bekapcsolt supermount mellett, akkor menni fog.

          Hozzászólás: Call of Duty telepítése UHU Linux 1.2 alá #2028992
          kovi
          Felhasználó

            cedega vagy winex által fog futni, mivel még mindig nincs natív verzió. inkább cedegát keress, az ugyebár frissebb winex.
            telepítõ itt, még a kötéseket és a menübejegyzéseket is megcsinálja.
            Call Of Duty telepítõk, melyeket rootként futtass

            Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025317
            kovi
            Felhasználó

              hát mivel nem volt senki ebben a topikban egy jó ideje, én úgy vettem hogy lefújva úgyhogy nem megyek pestre, éppen debrecenben ülök, majd legközelebb, bocsesz

              Hozzászólás: Doom muzsika #2027351
              kovi
              Felhasználó

                felesleges linkelnem, mivel már ott van benne a cdoom modban.

                a doom legacy-t, illetve a doomsdayhq – t gondolom ismered, márha dúmos vagy.. ezek is királyosak, nekem a legacy évek óta húdeki******ul bejön volt úgy egyfolytában 11 órát ültem mellette nem ettem csak budira mentem ki :unsure: jajj de régen volt.

                Hozzászólás: Doom muzsika #2027349
                kovi
                Felhasználó

                  ha nem indul, akkor a bemásolás / moddolás után a doom3 terminálon map e1m1 és láss csodát elindul. kezdetektõl fogva lesem, de csak most lett igazán okés. hw igénye nagyobb mint az eredeti doom3 követelménye, erre figyelj.

                  a fejlesztõ srácoknak elküldtem volna az elõbb linkelt doom / gravis mp3-akat, viszont aszonták’ hogy nem kell, mert megírják a zenét elölrõl…. szóval tudnak rendesen… ez a szonikgyerek köszönte a szándékomat, de hogy megértesem linkelt nekem egyet és megmutatta az általa írt remake zenét.. majdnem beszartam….

                  Hozzászólás: Doom muzsika #2027347
                  kovi
                  Felhasználó

                    akkor ezt remélem ismered, mert ha nem akkor leszúrkállak 😀

                    classic doom for doom3
                    mostmár egész használható stuff, jó sok újraírt doom pályával….

                    Hozzászólás: Doom muzsika #2027343
                    kovi
                    Felhasználó

                      ok kösz

                      ja! apróbb hiba:
                      e1m9 link kétszer
                      e1m8 link hiány

                      + introd.mid hiány

                      Hozzászólás: Doom muzsika #2027341
                      kovi
                      Felhasználó

                        nincs ezzel semmi gond, viszont ha meg vannak a konvertált midik, azt feltehetnéd a mp3-ak mellé, mert a telefonomra pont jó lenne (nokia3220).

                      10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 3,700