Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ford forever saját módra 🙂 saját karambatémával, illetve módosított gyári karambatémákkal
ja és kernel 2.4.x még 2005 derekán is rlzsuperkaramba, de az a téma hibásan van kiszerkesztve, egybeérnek a karakterek.
nagyon egyszerû: tedd be a Call of Duty egyes lemezt a cd-dbe és nyomj továbbot…
esetleg ha bent van a lemez, akkor az UHU supermountja miatt nem látja, ezt ha kikapcsolod, vagy esetleg kézzelk mountolsz egyet bekapcsolt supermount mellett, akkor menni fog.
cedega vagy winex által fog futni, mivel még mindig nincs natív verzió. inkább cedegát keress, az ugyebár frissebb winex.
telepítõ itt, még a kötéseket és a menübejegyzéseket is megcsinálja.
Call Of Duty telepítõk, melyeket rootként futtasshát mivel nem volt senki ebben a topikban egy jó ideje, én úgy vettem hogy lefújva úgyhogy nem megyek pestre, éppen debrecenben ülök, majd legközelebb, bocsesz
felesleges linkelnem, mivel már ott van benne a cdoom modban.
a doom legacy-t, illetve a doomsdayhq – t gondolom ismered, márha dúmos vagy.. ezek is királyosak, nekem a legacy évek óta húdeki******ul bejön volt úgy egyfolytában 11 órát ültem mellette nem ettem csak budira mentem ki :unsure: jajj de régen volt.
ha nem indul, akkor a bemásolás / moddolás után a doom3 terminálon map e1m1 és láss csodát elindul. kezdetektõl fogva lesem, de csak most lett igazán okés. hw igénye nagyobb mint az eredeti doom3 követelménye, erre figyelj.
a fejlesztõ srácoknak elküldtem volna az elõbb linkelt doom / gravis mp3-akat, viszont aszonták’ hogy nem kell, mert megírják a zenét elölrõl…. szóval tudnak rendesen… ez a szonikgyerek köszönte a szándékomat, de hogy megértesem linkelt nekem egyet és megmutatta az általa írt remake zenét.. majdnem beszartam….
akkor ezt remélem ismered, mert ha nem akkor leszúrkállak 😀
classic doom for doom3
mostmár egész használható stuff, jó sok újraírt doom pályával….ok kösz
ja! apróbb hiba:
e1m9 link kétszer
e1m8 link hiány+ introd.mid hiány
nincs ezzel semmi gond, viszont ha meg vannak a konvertált midik, azt feltehetnéd a mp3-ak mellé, mert a telefonomra pont jó lenne (nokia3220).
-
SzerzőBejegyzés