Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem.
ennek ellenére a hivatalos binárisok mellett fellelhetõ ezer helyen a cvs build is, fordítva természetesen.
ui a cvs-t binárisát nem is éri meg terjeszteni mert nem 1.,lehet olyan minõségûre fordítani, mint ahogyan azt a transgaming teszi 2.,a configure kapcsolói minden rendszeren különböznek, hála a gcc-nek, és a gl rendszernek….
ha kell azért tudok mindkét esetre linket, ha kell akkor privát.
ha nem sürgõs akkor megnézhetem neked, mivel egyik haverom a hivatalos bétateszterek közt volt így õ legálisan játszik nem krekkelt cuccal (ami krekkmentesség fontos lehet).
ha felé vetõdök, akkor megnézem neked – bár elég komolyan dx centrikusnak látszik, így egy húszforintost nem tennék rá, hogy futni fog.
ez egy ilyen dolog.
a gépedben lévõ process time és ram elsõdlegesen fordítódik a linuxra és a wrapperre, majd ezen felül játékra… egy átlagos játék kb 70%-át duruzsolja a win alatti futáshoz viszonyítva..a cucc sebessége, egésze függ továbbá a hangszolgáltatástól és a videokártya driverétõl (glx alapú gl szolgáltatással valamivel simábban megy)
a bf1942 pont egy olyan darab amelynél elõjön néha bizonyos lassulás, erre még nincs orvosság, eredetileg linux/1g ram alatt ment rendesen wrapperrel.
a legújabb cedega nem 141 hanem 441……a konfig ide vonatkozó részét sem ártana látni, mivel ott ki-be lehet kapcsolni a shadereket, a hangszolgáltatást pedig át lehet váltani alsára meg ilyesmi, szóval nagyon szûkszavú voltál.
vájjá…
mindent végighívtam, ami a cím alá van jelentve, kicsit „cseleztem” is. tényleg nincs semmi…
mielõtt foglalnátok, azért tegyetek egy utolsó(elõtti) népszámlálást.
egrendeltük az adsl-t, és már elõre készülök rá. Gondolom a csávók(?), akik kijönnek beállítani a netet csak windiwshoz értenek(mivel nem tudok sok kiskunhalasi linuxosról).
ez valójában rohadtul mindegy, mivel sw beállítást nem végeznek:
leszplittelik a vonalat, majd behúzzák az adsl modemet majd hangosan köszönnek és készHa már bölcs gondolat: szerintem nem tudom, de esélyes.
igaz, hogy nem mass storage, de letölteni le lehet vele. meg fel is 🙂
én is ezzel használom a Canonom…bbt@bbt:~$ gphoto2 –list-cameras | fgrep Trust
„Trust DC-3500”
„Trust Familycam 300” (TESZTEL[code]
bbt@bbt:~$ gphoto2 –list-cameras | fgrep Trust
„Trust DC-3500”
„Trust Familycam 300” (TESZTELslackware.
a telepítését megtalálod az aláírásomban lévõ jatekport lapon,a game szekciónál. igaz, hogy régi változatra épül, de nem lesz baj, gyakorlatilag uazt kell csinálnod a 10.1 esetén is.kezdõként viszont és a helyedben a mandrivára kacsintgatnék. de komolyan.
szedd le külön, és compile.
http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=111306Köszi a segitséget. Megpróbálom letölteni valahonnan. Az uhu 1.2 nemigazán kezelte az usb-s eszközöket (nyomtató lexmark615, digit. fényképezõgép Thrust familicam500) remélem ezt már sikerül beállítani rendesen.
[align=right][snapback]145908[/snapback][/align]1.,bölcs gondolat, de csak akkor, ha nem értesz a rendszeredhez.
2.,a trust géprõl nyugodtan lemondhatsz szerintem, mivel nem megy blokkeszközként. esetleg ha memóriakártyás a gép, kivéve a memkardot, betéve egy kártyaolvasóba kinyerhetõ a tartalma, de közvetlen a géprõl szerintem nem.
3.,ha kell mandriva, akkor postázhatom Neked, ezt meg szoktuk tenni ingyér egymásért linuxos berkekben. ha kell, akkor kovi kukac linuxforum pont hu.üdv
nekiállnak normális driert írni
nézd csak meg a hupra nyomott ATI hírt! hát úgy nagyjából ennyit az új ATI driverrõl. már reggel nézegettem külföldi listákat, ott is vegyes a fogadtatás, többen tapasztalják: hihetetlen lassú bugos szar. nem kapják ezek a kanadaiak össze magukat, tehát asszem a dri.sourceforge.net moduljait használnám, ha ATIval küzdenék.
-
SzerzőBejegyzés