kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Cedega terjesztése az AFPL szerint…? #2027224
    kovi
    Felhasználó

      nem.

      ennek ellenére a hivatalos binárisok mellett fellelhetõ ezer helyen a cvs build is, fordítva természetesen.

      ui a cvs-t binárisát nem is éri meg terjeszteni mert nem 1.,lehet olyan minõségûre fordítani, mint ahogyan azt a transgaming teszi 2.,a configure kapcsolói minden rendszeren különböznek, hála a gcc-nek, és a gl rendszernek….

      ha kell azért tudok mindkét esetre linket, ha kell akkor privát.

      Hozzászólás: Lineage II – Chaotic Cronicle 3 #2027167
      kovi
      Felhasználó

        ha nem sürgõs akkor megnézhetem neked, mivel egyik haverom a hivatalos bétateszterek közt volt így õ legálisan játszik nem krekkelt cuccal (ami krekkmentesség fontos lehet).

        ha felé vetõdök, akkor megnézem neked – bár elég komolyan dx centrikusnak látszik, így egy húszforintost nem tennék rá, hogy futni fog.

        Hozzászólás: Cedega sebesség #2027198
        kovi
        Felhasználó

          ez egy ilyen dolog.
          a gépedben lévõ process time és ram elsõdlegesen fordítódik a linuxra és a wrapperre, majd ezen felül játékra… egy átlagos játék kb 70%-át duruzsolja a win alatti futáshoz viszonyítva..

          a cucc sebessége, egésze függ továbbá a hangszolgáltatástól és a videokártya driverétõl (glx alapú gl szolgáltatással valamivel simábban megy)

          a bf1942 pont egy olyan darab amelynél elõjön néha bizonyos lassulás, erre még nincs orvosság, eredetileg linux/1g ram alatt ment rendesen wrapperrel.
          a legújabb cedega nem 141 hanem 441……

          a konfig ide vonatkozó részét sem ártana látni, mivel ott ki-be lehet kapcsolni a shadereket, a hangszolgáltatást pedig át lehet váltani alsára meg ilyesmi, szóval nagyon szûkszavú voltál.

          Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025302
          kovi
          Felhasználó

            vájjá…

            mindent végighívtam, ami a cím alá van jelentve, kicsit „cseleztem” is. tényleg nincs semmi…

            mielõtt foglalnátok, azért tegyetek egy utolsó(elõtti) népszámlálást.

            Hozzászólás: adsl hülyéknek #2027102
            kovi
            Felhasználó

              egrendeltük az adsl-t, és már elõre készülök rá. Gondolom a csávók(?), akik kijönnek beállítani a netet csak windiwshoz értenek(mivel nem tudok sok kiskunhalasi linuxosról).

              ez valójában rohadtul mindegy, mivel sw beállítást nem végeznek:
              leszplittelik a vonalat, majd behúzzák az adsl modemet majd hangosan köszönnek és kész

              Hozzászólás: Magyar nyelv #2026853
              kovi
              Felhasználó

                Ha már bölcs gondolat: szerintem nem tudom, de esélyes.
                igaz, hogy nem mass storage, de letölteni le lehet vele. meg fel is 🙂
                én is ezzel használom a Canonom…

                bbt@bbt:~$ gphoto2 –list-cameras | fgrep Trust
                       „Trust DC-3500”
                       „Trust Familycam 300” (TESZTEL[code]
                bbt@bbt:~$ gphoto2 –list-cameras | fgrep Trust
                       „Trust DC-3500”
                       „Trust Familycam 300” (TESZTEL

                Hozzászólás: Linux választás. #2026858
                kovi
                Felhasználó

                  slackware.
                  a telepítését megtalálod az aláírásomban lévõ jatekport lapon,a game szekciónál. igaz, hogy régi változatra épül, de nem lesz baj, gyakorlatilag uazt kell csinálnod a 10.1 esetén is.

                  kezdõként viszont és a helyedben a mandrivára kacsintgatnék. de komolyan.

                  Hozzászólás: make, qemu 7.1 #2026642
                  kovi
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Magyar nyelv #2026848
                    kovi
                    Felhasználó

                      Köszi a segitséget. Megpróbálom letölteni valahonnan. Az uhu 1.2 nemigazán kezelte az usb-s eszközöket (nyomtató lexmark615, digit. fényképezõgép Thrust familicam500) remélem ezt már sikerül beállítani rendesen.
                      [align=right][snapback]145908[/snapback][/align]

                      1.,bölcs gondolat, de csak akkor, ha nem értesz a rendszeredhez.
                      2.,a trust géprõl nyugodtan lemondhatsz szerintem, mivel nem megy blokkeszközként. esetleg ha memóriakártyás a gép, kivéve a memkardot, betéve egy kártyaolvasóba kinyerhetõ a tartalma, de közvetlen a géprõl szerintem nem.
                      3.,ha kell mandriva, akkor postázhatom Neked, ezt meg szoktuk tenni ingyér egymásért linuxos berkekben. ha kell, akkor kovi kukac linuxforum pont hu.

                      üdv

                      Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026689
                      kovi
                      Felhasználó

                        nekiállnak normális driert írni

                        nézd csak meg a hupra nyomott ATI hírt! hát úgy nagyjából ennyit az új ATI driverrõl. már reggel nézegettem külföldi listákat, ott is vegyes a fogadtatás, többen tapasztalják: hihetetlen lassú bugos szar. nem kapják ezek a kanadaiak össze magukat, tehát asszem a dri.sourceforge.net moduljait használnám, ha ATIval küzdenék.

                      10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 3,700