Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jajj Mandark.
szóval a Sötétember tud ungárisul. annyi a trükk, hogy az installer nemzetközi, a kde ill gnome meg úgyszintén, egy i18 csomag és kész, ami ott figyel a lemezen.
Egy ilyet próbálna meg Windowsos driverrel asszem az év botránya volna. Nekem TI4200-as van akkor nem frissítem a driveremet jó tudni a dolgot köszi. Lehet veszek egy mási kártyát de az nem nvidia lessz tuti, ezt a mocskos bandát……
Zöldeket beszélsz. gf4 szériát nem érinti. Ha mást veszel meg leszopod magad, ami szóba jöhet az ATI, de annak a drivere meg egy KURVA NAGY FOS.
UI Windows alatt is megcsinálták. Próbálj meg új detonatorral gf2ti-t… én próbáltam az exnõmnél.. jelenség ue.
Ezt hogy érted? Mért, nem jó a legutolsó driver TNT2-höz? Még nincs itt a masina holnap jön, most nem tudom kipróbálni.”
szóval még annyit, hogy nagyon ne próbálgasd: próbálod az újat, rájössz igazat mondtam – kínodban próbálod a régit, majd rájössz, hogy egy kis szemétség által már azt sem nagyon lehet használni, mivel az elõzõ új cucc kernelmoduljai teljesen bekavartak…..
kereskedelmi okoból ki van szedve két típusú / osztályú kártya a driverbõl:
-geforce elõtti lapkák, mivel kissé cikinek érezték támogatni ezeket, ráadásul így sarkallnak egy új gf beszerzésére
-geforce titaniumok, gts-ek és ultrák gf3 – ig, mivel ezek a kártyák alkalmasak lennének egy komoly gamepartira is, viszont ha nem támogatják akkor szintén veszel egy újabbat.ezek a szopások asszem a márc elõtti drivereket nem érintik.
ennyi.aha.
hát azt a közhelyet kihagynám, hogy a Frugal csupasz és gyors és sallangmentes míg az UHU nem feltétlen stb
a lényeg, kérdéseid:
1.,UHU – t 1*ûbb telepíteni. Frugalt sem nehéz, elegáns Slackware szintû telepítõvel szerelték – némi automatikát belehegesztve
2.,UHU-t egyszerûbb használni, de mindössze azért, mert van egy kiforrott csomagkezelõje, és egy vezérlõpultja. Frugal alatt vagy kézzel szerkesztesz, vagy KDE kontrol center. Frugal-féle pacman csomagkezelõ 1ébként szépreményû, nekem bejön, de hát régóta slakis vagyok így nem csoda.
3.,nincs értelme a kérdésnek, mivel a Frugal még egy teszt ág, az UHU pedig nem.össz próbáld ki a Frugalt, én csak ajánlani tudom. gyors / elegáns.
hát ez így egy nagyon kajla kérdés, mire is vagy kíváncsi pontosan?
keress egy régebbi, mondjuk év eleji drivert és azzal menni fog.
szerk: http://www.nvidia.com/object/linux_display_archive.html
figyeld a 2004 nov, illetve 2005 mar meghajtókat. azok még nincsenek csontozva, de már kiforrottan a kernel26 szériához vannak igazítva.cel366, 256m, savage16m/agp
swappal, valami tavaly évvégi gnome csomag
Oké ezt nyudtáztam kipróbáljuk, kb 160MB ram van abban a gépben, az szerinted elég?
próbáltam 128-al is. nem volt vészes, valójában jobban ment, mint azt elõre gondoltam volna
-
SzerzőBejegyzés