kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Magyar nyelv #2026845
    kovi
    Felhasználó

      jajj Mandark.

      szóval a Sötétember tud ungárisul. annyi a trükk, hogy az installer nemzetközi, a kde ill gnome meg úgyszintén, egy i18 csomag és kész, ami ott figyel a lemezen.

      Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026687
      kovi
      Felhasználó

        Egy ilyet próbálna meg Windowsos driverrel asszem az év botránya volna. Nekem TI4200-as van akkor nem frissítem a driveremet jó tudni a dolgot köszi. Lehet veszek egy mási kártyát de az nem nvidia lessz tuti, ezt a mocskos bandát……

        Zöldeket beszélsz. gf4 szériát nem érinti. Ha mást veszel meg leszopod magad, ami szóba jöhet az ATI, de annak a drivere meg egy KURVA NAGY FOS.

        UI Windows alatt is megcsinálták. Próbálj meg új detonatorral gf2ti-t… én próbáltam az exnõmnél.. jelenség ue.

        Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026685
        kovi
        Felhasználó

          Ezt hogy érted? Mért, nem jó a legutolsó driver TNT2-höz? Még nincs itt a masina holnap jön, most nem tudom kipróbálni.”

          szóval még annyit, hogy nagyon ne próbálgasd: próbálod az újat, rájössz igazat mondtam – kínodban próbálod a régit, majd rájössz, hogy egy kis szemétség által már azt sem nagyon lehet használni, mivel az elõzõ új cucc kernelmoduljai teljesen bekavartak…..

          Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026684
          kovi
          Felhasználó

            kereskedelmi okoból ki van szedve két típusú / osztályú kártya a driverbõl:

            -geforce elõtti lapkák, mivel kissé cikinek érezték támogatni ezeket, ráadásul így sarkallnak egy új gf beszerzésére
            -geforce titaniumok, gts-ek és ultrák gf3 – ig, mivel ezek a kártyák alkalmasak lennének egy komoly gamepartira is, viszont ha nem támogatják akkor szintén veszel egy újabbat.

            ezek a szopások asszem a márc elõtti drivereket nem érintik.
            ennyi.

            Hozzászólás: Frugalware vs UHU #2026824
            kovi
            Felhasználó

              aha.

              hát azt a közhelyet kihagynám, hogy a Frugal csupasz és gyors és sallangmentes míg az UHU nem feltétlen stb

              a lényeg, kérdéseid:
              1.,UHU – t 1*ûbb telepíteni. Frugalt sem nehéz, elegáns Slackware szintû telepítõvel szerelték – némi automatikát belehegesztve
              2.,UHU-t egyszerûbb használni, de mindössze azért, mert van egy kiforrott csomagkezelõje, és egy vezérlõpultja. Frugal alatt vagy kézzel szerkesztesz, vagy KDE kontrol center. Frugal-féle pacman csomagkezelõ 1ébként szépreményû, nekem bejön, de hát régóta slakis vagyok így nem csoda.
              3.,nincs értelme a kérdésnek, mivel a Frugal még egy teszt ág, az UHU pedig nem.

              össz próbáld ki a Frugalt, én csak ajánlani tudom. gyors / elegáns.

              Hozzászólás: Frugalware vs UHU #2026821
              kovi
              Felhasználó

                hát ez így egy nagyon kajla kérdés, mire is vagy kíváncsi pontosan?

                Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026682
                kovi
                Felhasználó

                  keress egy régebbi, mondjuk év eleji drivert és azzal menni fog.

                  szerk: http://www.nvidia.com/object/linux_display_archive.html
                  figyeld a 2004 nov, illetve 2005 mar meghajtókat. azok még nincsenek csontozva, de már kiforrottan a kernel26 szériához vannak igazítva.

                  Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026678
                  kovi
                  Felhasználó

                    cel366, 256m, savage16m/agp

                    Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026676
                    kovi
                    Felhasználó

                      swappal, valami tavaly évvégi gnome csomag

                      Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026674
                      kovi
                      Felhasználó

                        Oké ezt nyudtáztam kipróbáljuk, kb 160MB ram van abban a gépben, az szerinted elég?

                        próbáltam 128-al is. nem volt vészes, valójában jobban ment, mint azt elõre gondoltam volna

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 3,700