kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026671
    kovi
    Felhasználó

      a gnometól nem fog behalni, nyugodtan feltehetsz bármit gnómmal, ez sokkal inkább ram függõ, ilyesmi erejû gépre tettem slackware&gnome-t, 256M ram társaságában és köszöni jóvan’

      Hozzászólás: make, qemu 7.1 #2026636
      kovi
      Felhasználó

        milyen gcc fordítaná?

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948875
        kovi
        Felhasználó

          „”hugyakksi””

          ekkora lol…

          Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973547
          kovi
          Felhasználó

            mi a szart csinált már? 7végén nincs ingyennetem, így valószínûleg lemeradtam valamirõl.. (vagy csak a szokásos hl & csé téma?)

            Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973544
            kovi
            Felhasználó

              portáladmin lettél vagy kiemelt moderátor? (ssh Neked megy-e)

              Hozzászólás: Alkatrészek #1971909
              kovi
              Felhasználó

                Keresek slot1-es PII-t 400/450MHz-est vagy PIII-t 500-tól fölfelé, 100-as fsb-vel.
                Alaplap bx440-es lesz. (Debrecen elönyben)
                [align=right][snapback]141958[/snapback][/align]

                azt hiszem ilyet tudok szerezni, de nem lenne célszerûbb egy konverterrel fcpga processzort bele tenni? pl abit bh6 alaplappal celeronII/1000Mhz – ig megy rendesen….
                ja és Debrecen.

                Hozzászólás: Quake2 Lost Marine #2023002
                kovi
                Felhasználó

                  c-re telepítés megoldva, crack win jelszó 🙂

                  nos pk4 alapú, így menni fog Linux alatt is. 300 mega a pk-k összes mérete (tehát a helyigény kijelzés is hibás), de elég komoly textúrák vannak benne, így érthetõ.

                  Hozzászólás: Quake2 Lost Marine #2023001
                  kovi
                  Felhasználó

                    felemás helyzet:
                    a zipben wise installer, ehhez ugyebár windows kell. win alatt telepíted, majd az adatpakokat áthúzod a linuxos doom3-adba. a win telepítésének szerencsére nem feltétele a d3 jelenléte

                    a win installer itt jegyzem meg hibás, nem tudom máshová irányítani, mint azáltala ajánlott út…. 🙁 c-re pedig nem telepíthetek, így egyelõre pihenõ 🙁

                    Hozzászólás: Quake2 Lost Marine #2023000
                    kovi
                    Felhasználó

                      még én sem látom a pk4 szerkezetet, de mivel doom3 mod, így valószínûleg platformfüggetlen. 80%-nál jár, mindjárt nézem – remélem addig még lesz inetem…

                      Hozzászólás: Quake2 Lost Marine #2022998
                      kovi
                      Felhasználó

                        nos…. 3 hétbõl négy lett, de sebajtóbiás:
                        demó itt… jó cucc…

                      10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 3,700