Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a gnometól nem fog behalni, nyugodtan feltehetsz bármit gnómmal, ez sokkal inkább ram függõ, ilyesmi erejû gépre tettem slackware&gnome-t, 256M ram társaságában és köszöni jóvan’
milyen gcc fordítaná?
ekkora lol…
mi a szart csinált már? 7végén nincs ingyennetem, így valószínûleg lemeradtam valamirõl.. (vagy csak a szokásos hl & csé téma?)
portáladmin lettél vagy kiemelt moderátor? (ssh Neked megy-e)
Keresek slot1-es PII-t 400/450MHz-est vagy PIII-t 500-tól fölfelé, 100-as fsb-vel.
Alaplap bx440-es lesz. (Debrecen elönyben)
[align=right][snapback]141958[/snapback][/align]azt hiszem ilyet tudok szerezni, de nem lenne célszerûbb egy konverterrel fcpga processzort bele tenni? pl abit bh6 alaplappal celeronII/1000Mhz – ig megy rendesen….
ja és Debrecen.c-re telepítés megoldva, crack win jelszó 🙂
nos pk4 alapú, így menni fog Linux alatt is. 300 mega a pk-k összes mérete (tehát a helyigény kijelzés is hibás), de elég komoly textúrák vannak benne, így érthetõ.
felemás helyzet:
a zipben wise installer, ehhez ugyebár windows kell. win alatt telepíted, majd az adatpakokat áthúzod a linuxos doom3-adba. a win telepítésének szerencsére nem feltétele a d3 jelenlétea win installer itt jegyzem meg hibás, nem tudom máshová irányítani, mint azáltala ajánlott út…. 🙁 c-re pedig nem telepíthetek, így egyelõre pihenõ 🙁
még én sem látom a pk4 szerkezetet, de mivel doom3 mod, így valószínûleg platformfüggetlen. 80%-nál jár, mindjárt nézem – remélem addig még lesz inetem…
nos…. 3 hétbõl négy lett, de sebajtóbiás:
demó itt… jó cucc… -
SzerzőBejegyzés