Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
háááááát, ha az lgpg támogatna némi infóval… 🙂
a blender videóid tetszenek a népeknek, ezer levelet kaptam, hogy tegyem vissza õket…gyárthatnátok egy kevés magyar man oldalt vagy olvasnivaló leírást és akkor über*****a lenne az egész blender téma (ja napokon belül blender 2.40…….)
1., az nem cvs hanem full. nem cedega hanem winex.
2., terminál, su, jelszó, „rpm -Uvh blablaba.rpm”, esetleg rpm -i blabla esetleg mehet utánuk a –nodeps is
3., userként terminálra winex, vagy winex3 ebben a sorozatban mindkét indító bináris elõfordulhat
4., többit utánaháj
asszem menni fog nekem tetszik..
azért még alszok rá hétfõig kettõt. majd kereslek.ööö okés. térjünk rá vissza hétfõn, akkor keressük egymást. addig egy kicsit rágódok rajta, viszont a nem publikus tartalomhoz + dizájnhoz adj lécci egy linket hogy lássam mit vállalnék el, ez bármelyik címemre jöhet, 4-ig van ingyennetem.
amennyiben az oldal tartalmi törzse a mostani alapján készülne, akkor (mivel az említett oldal az én régi oldalam tükre) ha lehet én tartanám karban – ez szerintem így ferr -, a naprakészséget szépen meg tudom oldani. viszont ha más vinné tovább, akkor lécci Karesz a tükröt úgy ahogy van töröld és zéró start legyen.
ha én lennék akit keresel, akkor pedig mail, de tudod, hogy viszonylag lassan tudok dolgozni, mert elfalazott man vagyok 🙁
vegyél egy rs232 adatkábelt és töltsd le a windowsos programokat a sony honlapról. mi ezt tettünk, t230 és t290 esetében is és bejött. linux alatt nem is próbáltam, win alatt olyan jól ment.
mindez azért, mert az usb kábelekkel valójában egy virtuális porton megy a ketyere
win alatt látszik nekünk, viszont nem usb kábellel hanem rs232!!!
ez egy jellemzõ hibalehetõség, általában a független telefonoknál fordul elõööö milyen telefon az kimaradt
ok thnx
-
SzerzőBejegyzés