kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Game & games & … #2026137
    kovi
    Felhasználó

      háááááát, ha az lgpg támogatna némi infóval… 🙂
      a blender videóid tetszenek a népeknek, ezer levelet kaptam, hogy tegyem vissza õket…

      gyárthatnátok egy kevés magyar man oldalt vagy olvasnivaló leírást és akkor über*****a lenne az egész blender téma (ja napokon belül blender 2.40…….)

      Hozzászólás: Cadega Cvs+Suse 9.2 #2026083
      kovi
      Felhasználó

        1., az nem cvs hanem full. nem cedega hanem winex.
        2., terminál, su, jelszó, „rpm -Uvh blablaba.rpm”, esetleg rpm -i blabla esetleg mehet utánuk a –nodeps is
        3., userként terminálra winex, vagy winex3 ebben a sorozatban mindkét indító bináris elõfordulhat
        4., többit utána

        háj

        Hozzászólás: Game & games & … #2026135
        kovi
        Felhasználó

          asszem menni fog nekem tetszik..
          azért még alszok rá hétfõig kettõt. majd kereslek.

          Hozzászólás: Game & games & … #2026133
          kovi
          Felhasználó

            ööö okés. térjünk rá vissza hétfõn, akkor keressük egymást. addig egy kicsit rágódok rajta, viszont a nem publikus tartalomhoz + dizájnhoz adj lécci egy linket hogy lássam mit vállalnék el, ez bármelyik címemre jöhet, 4-ig van ingyennetem.

            Hozzászólás: Game & games & … #2026131
            kovi
            Felhasználó

              amennyiben az oldal tartalmi törzse a mostani alapján készülne, akkor (mivel az említett oldal az én régi oldalam tükre) ha lehet én tartanám karban – ez szerintem így ferr -, a naprakészséget szépen meg tudom oldani. viszont ha más vinné tovább, akkor lécci Karesz a tükröt úgy ahogy van töröld és zéró start legyen.

              ha én lennék akit keresel, akkor pedig mail, de tudod, hogy viszonylag lassan tudok dolgozni, mert elfalazott man vagyok 🙁

              Hozzászólás: Mobiltelefon #2025884
              kovi
              Felhasználó

                vegyél egy rs232 adatkábelt és töltsd le a windowsos programokat a sony honlapról. mi ezt tettünk, t230 és t290 esetében is és bejött. linux alatt nem is próbáltam, win alatt olyan jól ment.

                Hozzászólás: Mobiltelefon #2025882
                kovi
                Felhasználó

                  mindez azért, mert az usb kábelekkel valójában egy virtuális porton megy a ketyere

                  Hozzászólás: Mobiltelefon #2025881
                  kovi
                  Felhasználó

                    win alatt látszik nekünk, viszont nem usb kábellel hanem rs232!!!
                    ez egy jellemzõ hibalehetõség, általában a független telefonoknál fordul elõ

                    Hozzászólás: Mobiltelefon #2025879
                    kovi
                    Felhasználó

                      ööö milyen telefon az kimaradt

                      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006737
                      kovi
                      Felhasználó

                        ok thnx

                      10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 3,700