Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ma a Trustix-os kezdõoldal fogadott.
[align=right][snapback]144854[/snapback][/align]a trustix csinálja. ha Csaba vagy Krisztián idenéz, max 15 mp alatt javítható.
a kedvünkért kivételt tehetnél: mondjuk úgy, hogy még állsz a lábadon és akkor nem olyan nagy gáz. persze csak ha nem vezetsz.
Mudra Edina, GIMP
ez is egy animgif készítésrõl szóló videó, mint mondtam a debreceni iparkamarával történik egy kis trükközés.a másik videó, ami a forgó gömb lenne, azt (mint kiderült) sajnos kulcstöröttként hoztam be 🙁 így folyt köv holnap.
üdvCsabiék várhatóak lesznek szted?
Juhász Józsi, Blender — ez elveszett a deface során, holnap pótolom.
Kovács Zsolt, GVidCap használata
mindjárt megy a két említett új vid is, az egyiken a debreceni iparkamara egy „kicsit” átváltozik, ez is egy gifes videó, valamint egy forgó golyó készítése gimp-pel.
mondeo vs laguna.
no most kezdek tölteni, megy a két új vid is. ha kész, akkor linkelem ide. valamikor du lesz done.
nem felejtettelek el.
autóbalesetünk volt, holnap tudok tölteni
Edina csinált két plusz videót, amik elég jók….ja akinek ígértem Júlia cd-t, azt sem tudtam postázni, az említett dolog miatt, az is csúszott egy napot.
nálam simán látszik a méret: olyannyira, hogy a malloc alig bír lefutni….
2048 M.. gyanús a méret… pontosan 2G.. ami általában egy fileméret korlát a fs-ben…
melyik ftp szervert nézed?
szept 3 – án várható leszek. szeretnék a nyugati környékén maradni, mert várhatóan még aznap vissza kell jönnöm az esti vonattal.
12 körülre mennék, a kínai kajáldában megtömném a majmot 😆 (rossz az aki rosszra gondol) úgyhogy tõlem mehetne a mûsor 2-tõl nyugodtan. ja és tõlem lehet a múltkori kardigán is.
szerk: ez most jobban bejön, mivel elõtte egy hónappal konkrét idõpontot tudok…
-
SzerzőBejegyzés