kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993579
    kovi
    Felhasználó

      jajj ne haragudj én ilyen szórakozott vagyok elfelejtettem
      kissé égõ (lehet hogy kavintont kéne szednem 😮 ) de csak hétfõ lesz így.
      ha küldesz privátban postacímet felteszem õket egy cdre és elküldöm neked nagyon szívesen és még letölteni sem kell.

      üdv
      kzs

      Hozzászólás: slax-hu #1972272
      kovi
      Felhasználó

        ha megtennéd, azonnal kitenném és megköszönném.

        Hozzászólás: slax-hu #1972270
        kovi
        Felhasználó

          Kicseréljem a Lynx-et Links-re (személy szerint én a Links-et jobban kedvelem…)?

          szerintem hagyd, jó az úgy.

          Hozzászólás: smtp nem megy a lf szerveren? #2025190
          kovi
          Felhasználó

            igen, de eddig ment rendesen…

            Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025232
            kovi
            Felhasználó

              okés, sörözés jöhet.
              viszont tisztelettel javasolnám szeptember elejét, hónap vége felé a tizes kiadás már érzékenyen érint.

              Hozzászólás: „Trial” boot #2024999
              kovi
              Felhasználó

                figyu Imi a hda1 tövében miért kellene tudnod tölteni?..
                az xp-vel már kiütötted a bootmanagerét, vagy nem?

                kellene a lemezed térképe!

                Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017799
                kovi
                Felhasználó

                  a munkahelyi szierrámat rád is bíznám, mert a szerelõk eddig úgy dolgoztak, hogy mûszaki után vagy 3szor vissza kellett vinni hozzájuk.

                  a legjobb hiba, mikor kettesben kanyarodsz, kis fordulaton megy még a motor, ezért nyomod a gázt. erre a *****láda visszaugrik egyesbe, tövig nyomott gázzal, hát nem mondom milyet ugranak az út mellett 🙁 pedig ilyenkor nem is szándékosan száguldozok, kanyarban nem szoktam állatkodni mert féltem magam + a kocsit + az embereket.

                  vagy említsem a menet közben elfolyó hûtõvizet, ez is királyos. belvárosban tolni a kocsit, egy templom elõtt várni a hûvösre, míg beletöltheted a következõ adagot..

                  Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993577
                  kovi
                  Felhasználó

                    Elnézést, de hol találom meg ezeket a videókat, vagy ujságokat amit készítettetek?

                    mostmár sehol

                    Amúgy elolvastam a forumot,de nem igazán bírom felfogni pontosan hogy itt mitörténiK, LOL. biggrin.gif

                    nincs ezzel semmi gond: pl. amíg nem kóstolod meg a jégert, csak nézegeted addig persze hogy nem tudod milyen az íze. az hogy mi történik az valójában mellékes, midössze azért írtam ide be, hogy ne legyen megint kétszáz levél feleslegesen hová lett az oldal. a jatekport.linuxuser.hu elején ott egy jpproject kép, az az oldal tûnt el. ennyi.


                    Szerintem folytas az üzemeltetést és ne foglalkoz a sok *****séggel,tudom hogy ídegesítõ egy idõ után de ne foglalkoz vele. smile.gif

                    nem. egyelõre nem.

                    Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993574
                    kovi
                    Felhasználó

                      történt, hogy múlt 7 végére teli lett a tököm a sok *****ségtõl, így a jpprojectet határozatlan idõre eltakarítottam a fenébe. bocs.

                      ha valakinek kellenek a Blender / Gimp videók, akkor szóljon privátban adok új linket.
                      (ui mivel ezt már többen keresték péntek óta, lehet hogy felteszem valahová õket, nem csak idõlegesen)

                      Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017795
                      kovi
                      Felhasználó

                        végignézve a topikot, részemrõl tisztelettel megköszönöm tövis jószándékát és vendéglátó hozzáállását, viszont az érdeklõdésbõl következõen pesti sörözésre voksolok.

                        azt kellene valahogy megoldani, hogy ne 4 órakor kezdõdjön — hanem valamivel hamarabb (2 környékén már királyos lenne, elõtte kajálnék a kínaiban, aztán öblíthetném is).

                      10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 3,700