Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jajj ne haragudj én ilyen szórakozott vagyok elfelejtettem
kissé égõ (lehet hogy kavintont kéne szednem 😮 ) de csak hétfõ lesz így.
ha küldesz privátban postacímet felteszem õket egy cdre és elküldöm neked nagyon szívesen és még letölteni sem kell.üdv
kzsha megtennéd, azonnal kitenném és megköszönném.
Kicseréljem a Lynx-et Links-re (személy szerint én a Links-et jobban kedvelem…)?
szerintem hagyd, jó az úgy.
igen, de eddig ment rendesen…
okés, sörözés jöhet.
viszont tisztelettel javasolnám szeptember elejét, hónap vége felé a tizes kiadás már érzékenyen érint.figyu Imi a hda1 tövében miért kellene tudnod tölteni?..
az xp-vel már kiütötted a bootmanagerét, vagy nem?kellene a lemezed térképe!
a munkahelyi szierrámat rád is bíznám, mert a szerelõk eddig úgy dolgoztak, hogy mûszaki után vagy 3szor vissza kellett vinni hozzájuk.
a legjobb hiba, mikor kettesben kanyarodsz, kis fordulaton megy még a motor, ezért nyomod a gázt. erre a *****láda visszaugrik egyesbe, tövig nyomott gázzal, hát nem mondom milyet ugranak az út mellett 🙁 pedig ilyenkor nem is szándékosan száguldozok, kanyarban nem szoktam állatkodni mert féltem magam + a kocsit + az embereket.
vagy említsem a menet közben elfolyó hûtõvizet, ez is királyos. belvárosban tolni a kocsit, egy templom elõtt várni a hûvösre, míg beletöltheted a következõ adagot..
Elnézést, de hol találom meg ezeket a videókat, vagy ujságokat amit készítettetek?
mostmár sehol
Amúgy elolvastam a forumot,de nem igazán bírom felfogni pontosan hogy itt mitörténiK, LOL. biggrin.gif
nincs ezzel semmi gond: pl. amíg nem kóstolod meg a jégert, csak nézegeted addig persze hogy nem tudod milyen az íze. az hogy mi történik az valójában mellékes, midössze azért írtam ide be, hogy ne legyen megint kétszáz levél feleslegesen hová lett az oldal. a jatekport.linuxuser.hu elején ott egy jpproject kép, az az oldal tûnt el. ennyi.
Szerintem folytas az üzemeltetést és ne foglalkoz a sok *****séggel,tudom hogy ídegesítõ egy idõ után de ne foglalkoz vele. smile.gif
nem. egyelõre nem.
történt, hogy múlt 7 végére teli lett a tököm a sok *****ségtõl, így a jpprojectet határozatlan idõre eltakarítottam a fenébe. bocs.
ha valakinek kellenek a Blender / Gimp videók, akkor szóljon privátban adok új linket.
(ui mivel ezt már többen keresték péntek óta, lehet hogy felteszem valahová õket, nem csak idõlegesen)végignézve a topikot, részemrõl tisztelettel megköszönöm tövis jószándékát és vendéglátó hozzáállását, viszont az érdeklõdésbõl következõen pesti sörözésre voksolok.
azt kellene valahogy megoldani, hogy ne 4 órakor kezdõdjön — hanem valamivel hamarabb (2 környékén már királyos lenne, elõtte kajálnék a kínaiban, aztán öblíthetném is).
-
SzerzőBejegyzés