Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Van egy olyan megérzésem hogy ebbõl nem lesz semmi sem…
ok rendben.
Kösz Rácz Zoli és kösz Hamar Kriszui
ránézek az adminmodulra, csak ezt a siteadmin részét még nem túrkáltam. a logokból majd úgyis látszik ki cseszte el — azt a *****omat éppen hogy elindul az új hdd erre megint szar.
ezt visszaszívtam, trustix baromság volt. a topik zár.
ui2: ha lenne ssh jogom is akkor gyorsabb lehetne az ilyesmi is. az adminisztrációs felületrõl nem lehet a gyökereket turkálni.
ok a sendmail közben meggodolta magát, megy.
Krix merre vagy??? Segíts ki pls.
valaki hozzon össze Krix-szel mail plz, mert egyébként egy idõre így marad az egész cucc (Csaba ha minden igaz nem lesz egy ideig). az adminmodulon minden okés, a pathok is rendben vannak, mégis szar a kezdõlap (dns?).
kovi447212 kukac freemail, fél ötig inet elõtt ülök, utána már csak reggel 8.
Ui a lf sendmail sem megy, tehát én nem tudom elérni, ráadásul a linuxonline domain már nem elérhetõ így nem tudok mail alternatívát
krix: nem elérhetõ nem megy a sendmail sem basszameg, esetleg a linuxonline-os címen.
az adminmodulon a metadata meg ilyesmi rendben van, sõt ez az absz path is helyes:
http://www.linuxforum.hu/***********úgyhogy nem értem mivan, de a tököm tele van. a hoszter dns-e vajon helyesen oldja fel az ip-t???
ui szerk: az url-t eltakartam, mert ez a része nem igazán publikus. higyjétek el, jól van
ránézek az adminmodulra, csak ezt a siteadmin részét még nem túrkáltam. a logokból majd úgyis látszik ki cseszte el — azt a *****omat éppen hogy elindul az új hdd erre megint szar.
na akkor nézem
ingyendiszt telepítés: persze hogy legális, mi ez folyamatosan csináljuk.
a telepítéssel és/vagy beállítással eltöltött idõt kiszámlázom, és ha jól rémlik 72.60.1 – számon mint egyéb számtech tevékenységet az ügyfél fizeti.hogy van kötve az író? (pri/sec — slave/mast)
mount /dev/eszköznév /mediaazért kérdem hogyan van kötve mert abból leszûrhetõ az eszköz neve.
1ébként honnan is frissítettél kde-t? (mert ebbõl adódóan a k3b szenvedhetett csorbát)az eszköz nem tûnhetett el, max az asztalról elment az ikonja. tedd vissza.
asztal — jobbklikk — új — hivatkozás/url — a cél a /media — kész
adj neki valami jóképû ikont.minden egyéb az elõzõ hozzászólásban
szerintem megyek, szerintem így kellene: (p-)sz-v, és akkor a szombat részemrõl okés lenne. 1ébként könnyen lehet hogy nem aludnék ott, azért hálózsákot viszek. 20-21 kilõve, az szerintem másnak is problémás lehet, mégiscsak nemzeti ünnep vagy mi: nálunk virágkarnevál, a hegyekben szólókarnevál aztán itt ilyenkor megy a mulatozás mindenütt.
-
SzerzőBejegyzés