kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017780
    kovi
    Felhasználó

      Van egy olyan megérzésem hogy ebbõl nem lesz semmi sem…

      Hozzászólás: fórum manualként? ne neee #2024018
      kovi
      Felhasználó

        ok rendben.
        Kösz Rácz Zoli és kösz Hamar Krisz

        ui

        ránézek az adminmodulra, csak ezt a siteadmin részét még nem túrkáltam. a logokból majd úgyis látszik ki cseszte el — azt a *****omat éppen hogy elindul az új hdd erre megint szar.

        ezt visszaszívtam, trustix baromság volt. a topik zár.

        ui2: ha lenne ssh jogom is akkor gyorsabb lehetne az ilyesmi is. az adminisztrációs felületrõl nem lehet a gyökereket turkálni.

        Hozzászólás: fórum manualként? ne neee #2024016
        kovi
        Felhasználó

          ok a sendmail közben meggodolta magát, megy.

          Krix merre vagy??? Segíts ki pls.

          Hozzászólás: fórum manualként? ne neee #2024015
          kovi
          Felhasználó

            valaki hozzon össze Krix-szel mail plz, mert egyébként egy idõre így marad az egész cucc (Csaba ha minden igaz nem lesz egy ideig). az adminmodulon minden okés, a pathok is rendben vannak, mégis szar a kezdõlap (dns?).

            kovi447212 kukac freemail, fél ötig inet elõtt ülök, utána már csak reggel 8.

            Ui a lf sendmail sem megy, tehát én nem tudom elérni, ráadásul a linuxonline domain már nem elérhetõ így nem tudok mail alternatívát

            Hozzászólás: fórum manualként? ne neee #2024014
            kovi
            Felhasználó

              krix: nem elérhetõ nem megy a sendmail sem basszameg, esetleg a linuxonline-os címen.

              az adminmodulon a metadata meg ilyesmi rendben van, sõt ez az absz path is helyes:
              http://www.linuxforum.hu/***********

              úgyhogy nem értem mivan, de a tököm tele van. a hoszter dns-e vajon helyesen oldja fel az ip-t???

              ui szerk: az url-t eltakartam, mert ez a része nem igazán publikus. higyjétek el, jól van

              Hozzászólás: fórum manualként? ne neee #2024012
              kovi
              Felhasználó

                ránézek az adminmodulra, csak ezt a siteadmin részét még nem túrkáltam. a logokból majd úgyis látszik ki cseszte el — azt a *****omat éppen hogy elindul az új hdd erre megint szar.

                na akkor nézem

                Hozzászólás: linux telepítés pénzért #2023954
                kovi
                Felhasználó

                  ingyendiszt telepítés: persze hogy legális, mi ez folyamatosan csináljuk.
                  a telepítéssel és/vagy beállítással eltöltött idõt kiszámlázom, és ha jól rémlik 72.60.1 – számon mint egyéb számtech tevékenységet az ügyfél fizeti.

                  Hozzászólás: Eltünt a dvd íróm!Help! #2023940
                  kovi
                  Felhasználó

                    hogy van kötve az író? (pri/sec — slave/mast)
                    mount /dev/eszköznév /media

                    azért kérdem hogyan van kötve mert abból leszûrhetõ az eszköz neve.
                    1ébként honnan is frissítettél kde-t? (mert ebbõl adódóan a k3b szenvedhetett csorbát)

                    Hozzászólás: Eltünt a dvd íróm!Help! #2023938
                    kovi
                    Felhasználó

                      az eszköz nem tûnhetett el, max az asztalról elment az ikonja. tedd vissza.
                      asztal — jobbklikk — új — hivatkozás/url — a cél a /media — kész
                      adj neki valami jóképû ikont.

                      minden egyéb az elõzõ hozzászólásban

                      Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017756
                      kovi
                      Felhasználó

                        szerintem megyek, szerintem így kellene: (p-)sz-v, és akkor a szombat részemrõl okés lenne. 1ébként könnyen lehet hogy nem aludnék ott, azért hálózsákot viszek. 20-21 kilõve, az szerintem másnak is problémás lehet, mégiscsak nemzeti ünnep vagy mi: nálunk virágkarnevál, a hegyekben szólókarnevál aztán itt ilyenkor megy a mulatozás mindenütt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 931-940 / 3,700