Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha lesz idõd, azért nekieshetnél, speciel én használnám az újat is magyarul…
sõt inkább az új hunt használnám, mint a neki megfelelõ ent.és a gépben lévõ cd/dvd scsi protokollal megy – vagy sem?
ha nem, akkor van-e kapcsolt udma?nem a hang miatt zakatol, ha totálisan kiírtom a hangot akkor is szar 🙁 elsõként ezt próbáltam természetesen 🙁
meg kéne próbálnod ezzel a beállítással. mindet tedd a megfelelõ helyre, (/home/te/.wine) felülírva a régieket. hoztam wine startcraft képeket is, ha kell bepostolom.
ugyanmá’ nem szoktunk ebbõl problémát csinálni.
ja itt a wine konfigod, mindjárt átírom csak most dolgom van — viszont találam egy román linket ahol kint van a friss ropogós gyári (sajna lopott) winex teljes sorozata. ha érdekel, privátban szívesen átküldöm az url-t, te meg kipróbálhatod mit tud a nagytestvér..nekem a slakimon szaggat mint állat. Edina uhu-ján szaggat mint állat. céges suse-n szaggat mint állat. erõs hardwareken.
win alatt meg megy mint az álom 🙁 most mit tegyek.. pedig tényleg királyos program.
öööö… lassan elmúlik a nyár, és mivel az eredeti verzió szerint aug közepén vedelnénk egyet közösen, így jó lenne valamit fixen kijelenteni, mert ha egy-két héttel elõtte lesz fix az idõpont (és úgy nagyjából az egész), akkor öt embernél nem lesz több…
én meg nem csak öt emberrel akarok inni!az xorg konfigod nagyjából hibátlan.
hibaüzi viszont a var/logokból itt:
(EE) RADEON(0): [dri] DRIScreenInit failed. Disabling DRI.hmm. nem vagyok nagy ati-s, viszont ezt pl. Bepe azonnal megrágja Neked, de addig nem jó a dri.sourceforge.net modulja? ezzel pl q3, et, wolf3 még vígan elszalad, és csípõbõl keni szerintem a kártyádat. ui az fglrx konfiggal meg kell adnod a moncsi nevét, vagy az eredetileg nuku3d verzió de mûködõ xorg konfigjából szedi ki?
még1:
/var/log/xorgblablabla.log – ot is postold ide.aha. kérem az /etc/x11/xorgconf állományodat.
-
SzerzőBejegyzés