kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: slax-hu #1972264
    kovi
    Felhasználó

      ha lesz idõd, azért nekieshetnél, speciel én használnám az újat is magyarul…
      sõt inkább az új hunt használnám, mint a neki megfelelõ ent.

      Hozzászólás: dvd olvasás lassú #2015057
      kovi
      Felhasználó

        és a gépben lévõ cd/dvd scsi protokollal megy – vagy sem?
        ha nem, akkor van-e kapcsolt udma?

        Hozzászólás: N – egy király platformer #2012123
        kovi
        Felhasználó

          nem a hang miatt zakatol, ha totálisan kiírtom a hangot akkor is szar 🙁 elsõként ezt próbáltam természetesen 🙁

          Hozzászólás: Starkraft vs. Wine #2023197
          kovi
          Felhasználó

            meg kéne próbálnod ezzel a beállítással. mindet tedd a megfelelõ helyre, (/home/te/.wine) felülírva a régieket. hoztam wine startcraft képeket is, ha kell bepostolom.

            Hozzászólás: Starkraft vs. Wine #2023195
            kovi
            Felhasználó

              ugyanmá’ nem szoktunk ebbõl problémát csinálni.
              ja itt a wine konfigod, mindjárt átírom csak most dolgom van — viszont találam egy román linket ahol kint van a friss ropogós gyári (sajna lopott) winex teljes sorozata. ha érdekel, privátban szívesen átküldöm az url-t, te meg kipróbálhatod mit tud a nagytestvér..

              Hozzászólás: N – egy király platformer #2012121
              kovi
              Felhasználó

                nekem a slakimon szaggat mint állat. Edina uhu-ján szaggat mint állat. céges suse-n szaggat mint állat. erõs hardwareken.

                win alatt meg megy mint az álom 🙁 most mit tegyek.. pedig tényleg királyos program.

                Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017732
                kovi
                Felhasználó

                  öööö… lassan elmúlik a nyár, és mivel az eredeti verzió szerint aug közepén vedelnénk egyet közösen, így jó lenne valamit fixen kijelenteni, mert ha egy-két héttel elõtte lesz fix az idõpont (és úgy nagyjából az egész), akkor öt embernél nem lesz több…
                  én meg nem csak öt emberrel akarok inni!

                  Hozzászólás: Ati kártya telepítés #2022824
                  kovi
                  Felhasználó

                    az xorg konfigod nagyjából hibátlan.

                    hibaüzi viszont a var/logokból itt:
                    (EE) RADEON(0): [dri] DRIScreenInit failed. Disabling DRI.

                    hmm. nem vagyok nagy ati-s, viszont ezt pl. Bepe azonnal megrágja Neked, de addig nem jó a dri.sourceforge.net modulja? ezzel pl q3, et, wolf3 még vígan elszalad, és csípõbõl keni szerintem a kártyádat. ui az fglrx konfiggal meg kell adnod a moncsi nevét, vagy az eredetileg nuku3d verzió de mûködõ xorg konfigjából szedi ki?

                    Hozzászólás: Ati kártya telepítés #2022821
                    kovi
                    Felhasználó

                      még1:
                      /var/log/xorgblablabla.log – ot is postold ide.

                      Hozzászólás: Ati kártya telepítés #2022819
                      kovi
                      Felhasználó

                        aha. kérem az /etc/x11/xorgconf állományodat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 3,700