kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023087
    kovi
    Felhasználó

      az elõbb adtam egy linket, amit kiábécéztem, ott elérhetõ.
      tegyem vissza?

      Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023084
      kovi
      Felhasználó

        elméletileg igen. gyakorlatilag nem. cedegát licensz szerint meg kell venned és nem terjsztheted semmilyen formában. 3 hónapot kell minimum befizetni, havi 5 dollárral. (hmm asszem be is fizetek elég volt a fekete kódból).

        mi az a cedega: a windows dx környezetét utánozó wrapper, elsõsorban játékokhoz.

        adtam neked egy linket onnan töltesz. valójában illegális, gyakorlatilag nem nagy ügy, mert ott van elõtte egy license term, valamint házilag készített cvs anyagot fordítanak. így félig illegál. egy próba erejéig sztem megteszi bárkinek, ráadásul ezt a linket sokan nem is ismerik, holott sokan örülnének neki.

        Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023082
        kovi
        Felhasználó

          de. épp ezért fizetõs, mert a saját windows lemezed megvetted. ha esetleg mégsem vetted meg, akkor nem értem miért fájt egy ingyenes, házilag készített cedega.

          Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023080
          kovi
          Felhasználó

            a windows a fizetõs.

            Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023078
            kovi
            Felhasználó

              ahogy gondolod. a linkeket viszont törlöm.
              a quemut használva 1ébként fel fogsz telepíteni egy windows-t, ami szintén fizetõs és még meg is szülsz mire ráteszed a két játékodat he egyáltalán mûködni fog a dx környezet..

              Ui: azért kár hogy nem éltél a lehetõséggel, mert nem sokan tudják kipróbálni a cedegát mielõt megveszik. ez a két srác akinek az oldalát benyomtam, elég jó minõségben csomagol rpm-be fedora és mdk alatt általuk fordított cedega cvs-t, és letöltöd oszt kész…

              Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023076
              kovi
              Felhasználó

                To download Cedega and WineX RPM… majd egy link
                majd download bins, majd lap alja agree és mehet

                Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023074
                kovi
                Felhasználó

                  amit tud:
                  http://www.transgaming.com/latest_news.php

                  google.com, és rögtön itt egy (szerintem) félig illegálszagú, cvs-re beállt oldal — ha jobban nézed rájössz hol van a winex és cedega. prósza ki, saját felelõsségedre természetesen.

                  http://www.abcd.abc – no töröltem is a linket

                  Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023072
                  kovi
                  Felhasználó

                    kitettem egy hírt a fõoldalra, lesd meg hátha érint… 😉
                    egy próba erejéig én megkeresném a helyedben egy dc hubon az említett binárist, és kipróbálnám mit is tud… ha meg tetszik, akkor fizetnék egy kört a transgaming szerveren.

                    Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023070
                    kovi
                    Felhasználó

                      nem akarom elvenni a kedvedet de a quemu belövése kb 10* akkora szívás mint egy friss wine vagy winex..

                      Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023068
                      kovi
                      Felhasználó

                        ha behozod a gépedet Deberecenbe, esetleg Te is hajdúsági vagy, akkor természetesen megcsinálom qemu nélkül, tisztán wine (x) segítségével.

                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 3,700