Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az elõbb adtam egy linket, amit kiábécéztem, ott elérhetõ.
tegyem vissza?elméletileg igen. gyakorlatilag nem. cedegát licensz szerint meg kell venned és nem terjsztheted semmilyen formában. 3 hónapot kell minimum befizetni, havi 5 dollárral. (hmm asszem be is fizetek elég volt a fekete kódból).
mi az a cedega: a windows dx környezetét utánozó wrapper, elsõsorban játékokhoz.
adtam neked egy linket onnan töltesz. valójában illegális, gyakorlatilag nem nagy ügy, mert ott van elõtte egy license term, valamint házilag készített cvs anyagot fordítanak. így félig illegál. egy próba erejéig sztem megteszi bárkinek, ráadásul ezt a linket sokan nem is ismerik, holott sokan örülnének neki.
de. épp ezért fizetõs, mert a saját windows lemezed megvetted. ha esetleg mégsem vetted meg, akkor nem értem miért fájt egy ingyenes, házilag készített cedega.
a windows a fizetõs.
ahogy gondolod. a linkeket viszont törlöm.
a quemut használva 1ébként fel fogsz telepíteni egy windows-t, ami szintén fizetõs és még meg is szülsz mire ráteszed a két játékodat he egyáltalán mûködni fog a dx környezet..Ui: azért kár hogy nem éltél a lehetõséggel, mert nem sokan tudják kipróbálni a cedegát mielõt megveszik. ez a két srác akinek az oldalát benyomtam, elég jó minõségben csomagol rpm-be fedora és mdk alatt általuk fordított cedega cvs-t, és letöltöd oszt kész…
To download Cedega and WineX RPM… majd egy link
majd download bins, majd lap alja agree és mehetamit tud:
http://www.transgaming.com/latest_news.phpgoogle.com, és rögtön itt egy (szerintem) félig illegálszagú, cvs-re beállt oldal — ha jobban nézed rájössz hol van a winex és cedega. prósza ki, saját felelõsségedre természetesen.
http://www.abcd.abc – no töröltem is a linket
kitettem egy hírt a fõoldalra, lesd meg hátha érint… 😉
egy próba erejéig én megkeresném a helyedben egy dc hubon az említett binárist, és kipróbálnám mit is tud… ha meg tetszik, akkor fizetnék egy kört a transgaming szerveren.nem akarom elvenni a kedvedet de a quemu belövése kb 10* akkora szívás mint egy friss wine vagy winex..
ha behozod a gépedet Deberecenbe, esetleg Te is hajdúsági vagy, akkor természetesen megcsinálom qemu nélkül, tisztán wine (x) segítségével.
-
SzerzőBejegyzés