kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Vendégkönyvet keresek #2023008
    kovi
    Felhasználó

      a középsõ borzasztóan bejön. szóval még1* thnx

      Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023052
      kovi
      Felhasználó

        Semmi gond azt hiszem törlöm az UHU-mat és felrakom az XP sad.gif
        Mást megoldást nem látok. unsure.gif
        Mert az bízti hogy én nem tudom megcsínálni.
        Amugy sincs mit találnod a cucaim közt mert csak Skype,Teamspeak2 van fenn meg 1-2 játék.
        Amugy üres a gép.

        1.,nem azzal van gond hogy mit találok, hanem mit kennek rám — nem ismerlek. végül is mit vársz?
        2.,tisztelettel kérlek: ne úgy írj, hogy sértõdés legyen a hangvételedben, mert nincs okod rá. normálisan megkértél valamire, normálisan nemet mondtam és felajánlottam egy másik lehetõséget, amitõl Te megijedtél és nem vállaltad be. szájbarágós segítséget ígértem.
        3.,az végképp lényegtelen, hogy törlöd az uhudat, hidd el már kinõttünk abból a korból, hogy gyõzködni próbáljunk. szuverén jogod amit írsz, ettõl senki sem fog megindulni, sõt meglepõ, de nem is nézünk emiatt kevesebbnek Téged.
        4.,csupán játékok miatt ne tegyél fel Linuxot, kizárólagosan erre a célra valóban jobb egy win.

        ez van. a segítségem falajánlását továbbra is tartom.

        Hozzászólás: Vendégkönyvet keresek #2023007
        kovi
        Felhasználó

          köszöntem szépen! B)

          Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023046
          kovi
          Felhasználó

            ne haragudj, ezt nem igazán vállalnám — remélem megérted. elvbõl sem turkálnék más cuccai közt (már égettem meg magam nagyon csúnyán, ártatlanul 🙁 ) ráadásul távolról nem is igazán hegesztettem még soha. szóval egyéb út járható-e? max szájbarágós segítséget tudok adni — nem nagy kunszt telepíteni és beállítani ezek alapján.

            Hozzászólás: warcraft wanted #1958517
            kovi
            Felhasználó

              hmm nmézzük elölrõl, egyszerûen: inkább fogj egy starcraft telepítõlemezt (a krekkes telepítések nem fognak menni), tedd be, írd be az elérését a wine konfigjába ( mc – vel home/temagad/.wine, majd a configot szerkeszted f4-el (kereseni f7-el lehet benne))

              [Drive „ami még nem foglalt]
              „Type” = „cdrom”
              „Path” = „/media/cdrom” # vagy mi a jóisten az elérési út az uhuban
              „Label” = „CD-ROM”
              „FS” = „iso9660”
              „Device” = „/dev/cdrom” # vagy mia jóisten az eszköznév az uhuban

              ha okés akkor a konfigban innen a második sor elõl vedd ki a pontosvesszõt.
              ; Use a desktop window of 640×480 for Wine
              ;”Desktop” = „640×480”

              A fake c meghajtó már automatán be van állítva így mehet a mûsor

              indítsd el cdrõl a telepítést. mc-vel irány a /media/cdrom, wine setup.exe. tetesd a cuccot valami egyszerû mappába, pl c:scraft. ha ok, akkor
              mc-vel home/temagad/wine/scraft – ba lépsz és wine programnév (figyelve a kis és nagybetûk helyességére).

              ha nem menne az install, akkor windows alatt is felteheted, és áthúzod / hazaviszed cdlemezen — és beteszed a fake c könyvtárba, majd odalépve indítasz. tényleg ennyi…

              Hozzászólás: kovi lenne egy nagy kérdésem #2023043
              kovi
              Felhasználó

                öööö…khhmmm. ilyet még nem csináltam távolról, és ha jobban belegondolok magam védelmében nem is turkálnék a gépeden, de mi lenne ha inkább mondanék egy helyet ahol találsz cvs-bõl készült winexet – cedegát? azzal tutira megy… hozzávaló konfigot meg tudok postolni ide.. ez így jó lenne?

                Hozzászólás: Black&Fehér #2020450
                kovi
                Felhasználó

                  hibátlan. mostmár mindkét verziót tudom futtatni. Kép elsõ osztályú, a hang viszont kissé recseg 🙁
                  most próbálgatom a magyarítást hozzá, ha megvan akkor nyomok egy hun képet.

                  Hozzászólás: Half-life beüzemeltetése #2022925
                  kovi
                  Felhasználó

                    ..a csé miatt vette a tag, így gondolom hl1…

                    Hozzászólás: Classic Doom for Doom3 #2019630
                    kovi
                    Felhasználó

                      „új” verzió, 0.56….. beszartok…. komolyan….
                      egy ideje kint van ez a verz, de csak most tudom elérni fizikai valójában…

                      Hozzászólás: Wine vs.fglrlx #2022986
                      kovi
                      Felhasználó

                        Azt ugye tudod, hogy míg a 9600xt az dx9-es kártya, addig a gf4 ti (ti4200/ti4400/ti4600/ti4800) csak dx8.0-ás. Még a dx8.1-es szintre sem jutott el, mert nem tudja a pixel shader 1.4-et és a vertex shader 1.4-et, csak az 1.3-at. Emiatt 8.0, ami elég gyengus. tehát lehet, hogy a nyers erelye miatt (magas GPU és MEM órajel) megeszi reggeli a D3-at, de az effekteknek a felét sem fogod látni alatta…

                      10 bejegyzés megtekintése - 971-980 / 3,700