Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a középsõ borzasztóan bejön. szóval még1* thnx
Semmi gond azt hiszem törlöm az UHU-mat és felrakom az XP sad.gif
Mást megoldást nem látok. unsure.gif
Mert az bízti hogy én nem tudom megcsínálni.
Amugy sincs mit találnod a cucaim közt mert csak Skype,Teamspeak2 van fenn meg 1-2 játék.
Amugy üres a gép.1.,nem azzal van gond hogy mit találok, hanem mit kennek rám — nem ismerlek. végül is mit vársz?
2.,tisztelettel kérlek: ne úgy írj, hogy sértõdés legyen a hangvételedben, mert nincs okod rá. normálisan megkértél valamire, normálisan nemet mondtam és felajánlottam egy másik lehetõséget, amitõl Te megijedtél és nem vállaltad be. szájbarágós segítséget ígértem.
3.,az végképp lényegtelen, hogy törlöd az uhudat, hidd el már kinõttünk abból a korból, hogy gyõzködni próbáljunk. szuverén jogod amit írsz, ettõl senki sem fog megindulni, sõt meglepõ, de nem is nézünk emiatt kevesebbnek Téged.
4.,csupán játékok miatt ne tegyél fel Linuxot, kizárólagosan erre a célra valóban jobb egy win.ez van. a segítségem falajánlását továbbra is tartom.
köszöntem szépen! B)
ne haragudj, ezt nem igazán vállalnám — remélem megérted. elvbõl sem turkálnék más cuccai közt (már égettem meg magam nagyon csúnyán, ártatlanul 🙁 ) ráadásul távolról nem is igazán hegesztettem még soha. szóval egyéb út járható-e? max szájbarágós segítséget tudok adni — nem nagy kunszt telepíteni és beállítani ezek alapján.
hmm nmézzük elölrõl, egyszerûen: inkább fogj egy starcraft telepítõlemezt (a krekkes telepítések nem fognak menni), tedd be, írd be az elérését a wine konfigjába ( mc – vel home/temagad/.wine, majd a configot szerkeszted f4-el (kereseni f7-el lehet benne))
[Drive „ami még nem foglalt]
„Type” = „cdrom”
„Path” = „/media/cdrom” # vagy mi a jóisten az elérési út az uhuban
„Label” = „CD-ROM”
„FS” = „iso9660”
„Device” = „/dev/cdrom” # vagy mia jóisten az eszköznév az uhubanha okés akkor a konfigban innen a második sor elõl vedd ki a pontosvesszõt.
; Use a desktop window of 640×480 for Wine
;”Desktop” = „640×480”A fake c meghajtó már automatán be van állítva így mehet a mûsor
indítsd el cdrõl a telepítést. mc-vel irány a /media/cdrom, wine setup.exe. tetesd a cuccot valami egyszerû mappába, pl c:scraft. ha ok, akkor
mc-vel home/temagad/wine/scraft – ba lépsz és wine programnév (figyelve a kis és nagybetûk helyességére).ha nem menne az install, akkor windows alatt is felteheted, és áthúzod / hazaviszed cdlemezen — és beteszed a fake c könyvtárba, majd odalépve indítasz. tényleg ennyi…
öööö…khhmmm. ilyet még nem csináltam távolról, és ha jobban belegondolok magam védelmében nem is turkálnék a gépeden, de mi lenne ha inkább mondanék egy helyet ahol találsz cvs-bõl készült winexet – cedegát? azzal tutira megy… hozzávaló konfigot meg tudok postolni ide.. ez így jó lenne?
hibátlan. mostmár mindkét verziót tudom futtatni. Kép elsõ osztályú, a hang viszont kissé recseg 🙁
most próbálgatom a magyarítást hozzá, ha megvan akkor nyomok egy hun képet...a csé miatt vette a tag, így gondolom hl1…
„új” verzió, 0.56….. beszartok…. komolyan….
egy ideje kint van ez a verz, de csak most tudom elérni fizikai valójában…Azt ugye tudod, hogy míg a 9600xt az dx9-es kártya, addig a gf4 ti (ti4200/ti4400/ti4600/ti4800) csak dx8.0-ás. Még a dx8.1-es szintre sem jutott el, mert nem tudja a pixel shader 1.4-et és a vertex shader 1.4-et, csak az 1.3-at. Emiatt 8.0, ami elég gyengus. tehát lehet, hogy a nyers erelye miatt (magas GPU és MEM órajel) megeszi reggeli a D3-at, de az effekteknek a felét sem fogod látni alatta…
-
SzerzőBejegyzés