lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • lada2105
    Felhasználó
      l_lorincz wrote:
      Köszi.

      Miért, az enterprise-ért fizetni kell? Én csak simán letöltöttem.

      A DEMO verzióért nem, de ehhez csak fizetés esetén ját támogatás.
      Az OpenSuse esetén minden van pénz nélkül 🙂 (persze a támogatás nem a „pénzes” fajta, hanem a levlista-forum fajta 🙂 )

      lada2105
      Felhasználó
        l_lorincz wrote:
        Köszi.

        Miért, az enterprise-ért fizetni kell? Én csak simán letöltöttem.

        A DEMO verzióért nem, de ehhez csak fizetés esetén ját támogatás.
        Az OpenSuse esetén minden van pénz nélkül 🙂 (persze a támogatás nem a „pénzes” fajta, hanem a levlista-forum fajta 🙂 )

        lada2105
        Felhasználó

          A /etc/rc.d -k és az /etc/init.d alatt nézz körül! (Asszem valamelyikben…)
          Vagy állítsd be yast-al majd grep-el keress rá az értékekre 😉

          lada2105
          Felhasználó

            A /etc/rc.d -k és az /etc/init.d alatt nézz körül! (Asszem valamelyikben…)
            Vagy állítsd be yast-al majd grep-el keress rá az értékekre 😉

            Hozzászólás: Piackutatás #2120672
            lada2105
            Felhasználó
              l_lorincz wrote:
              Köszi az eddigi válaszokat.

              Laci, tetszik az aláírásod. 😀

              Egy Rapülök szám 😛
              http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg.phtml?szk=660
              Kell? 😀

              Hozzászólás: Piackutatás #2120673
              lada2105
              Felhasználó
                l_lorincz wrote:
                Köszi az eddigi válaszokat.

                Laci, tetszik az aláírásod. 😀

                Egy Rapülök szám 😛
                http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg.phtml?szk=660
                Kell? 😀

                Hozzászólás: Piackutatás #2120670
                lada2105
                Felhasználó

                  Nah akkor hátha segítek, legalább 3 válasz már lesz 🙂
                  Emilt nincs kedvem küldeni, bocsi.

                  1. Igen
                  2.Halottam róla, de inkább Nem, bármennyire is szégyen
                  3. Igen
                  4. Ha bármennyire is kevés, de Igen (már ha a fizetési papíron jól láttam :))
                  5. Nem
                  6. Igen
                  7. Igen
                  8. Nem (max ha hosszútávú betegség, akkor megkérek egy vonatot, hogy … és akkor az már csak egyszeri költség 🙂 )
                  Végzett
                  24

                  Hozzászólás: Piackutatás #2120671
                  lada2105
                  Felhasználó

                    Nah akkor hátha segítek, legalább 3 válasz már lesz 🙂
                    Emilt nincs kedvem küldeni, bocsi.

                    1. Igen
                    2.Halottam róla, de inkább Nem, bármennyire is szégyen
                    3. Igen
                    4. Ha bármennyire is kevés, de Igen (már ha a fizetési papíron jól láttam :))
                    5. Nem
                    6. Igen
                    7. Igen
                    8. Nem (max ha hosszútávú betegség, akkor megkérek egy vonatot, hogy … és akkor az már csak egyszeri költség 🙂 )
                    Végzett
                    24

                    Hozzászólás: Mandrake boot/nem is látja #2119641
                    lada2105
                    Felhasználó

                      Nálam az nvidia esetén szintén a vertikális és horizontális frissítési frekvenciák nem voltak megfelelöek az 1280×1024-nek. De aztán sok-sok próbálkozás után meg tudtam oldani.
                      Ha nem állítottad elég tág keretek közé ezt a két értéket, akkor próbálj ezzel kisérletezni, ha a megfelelö driver résznél az fglrx szerepel, ugyanis ha sima radeon vagy ati van odaírva, az nem biztos, hogy támogatja ezt a nagy felbontást.
                      (Legalábbis az nvidia/nv meghajtókból kiindulva…)

                      Hozzászólás: Mandrake boot/nem is látja #2119642
                      lada2105
                      Felhasználó

                        Nálam az nvidia esetén szintén a vertikális és horizontális frissítési frekvenciák nem voltak megfelelöek az 1280×1024-nek. De aztán sok-sok próbálkozás után meg tudtam oldani.
                        Ha nem állítottad elég tág keretek közé ezt a két értéket, akkor próbálj ezzel kisérletezni, ha a megfelelö driver résznél az fglrx szerepel, ugyanis ha sima radeon vagy ati van odaírva, az nem biztos, hogy támogatja ezt a nagy felbontást.
                        (Legalábbis az nvidia/nv meghajtókból kiindulva…)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 2,340