Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
l_lorincz wrote:Köszi.
Miért, az enterprise-ért fizetni kell? Én csak simán letöltöttem.
A DEMO verzióért nem, de ehhez csak fizetés esetén ját támogatás.
Az OpenSuse esetén minden van pénz nélkül 🙂 (persze a támogatás nem a „pénzes” fajta, hanem a levlista-forum fajta 🙂 )l_lorincz wrote:Köszi.Miért, az enterprise-ért fizetni kell? Én csak simán letöltöttem.
A DEMO verzióért nem, de ehhez csak fizetés esetén ját támogatás.
Az OpenSuse esetén minden van pénz nélkül 🙂 (persze a támogatás nem a „pénzes” fajta, hanem a levlista-forum fajta 🙂 )A /etc/rc.d -k és az /etc/init.d alatt nézz körül! (Asszem valamelyikben…)
Vagy állítsd be yast-al majd grep-el keress rá az értékekre 😉A /etc/rc.d -k és az /etc/init.d alatt nézz körül! (Asszem valamelyikben…)
Vagy állítsd be yast-al majd grep-el keress rá az értékekre 😉l_lorincz wrote:Köszi az eddigi válaszokat.Laci, tetszik az aláírásod. 😀
Egy Rapülök szám 😛
http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg.phtml?szk=660
Kell? 😀l_lorincz wrote:Köszi az eddigi válaszokat.Laci, tetszik az aláírásod. 😀
Egy Rapülök szám 😛
http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg.phtml?szk=660
Kell? 😀Nah akkor hátha segítek, legalább 3 válasz már lesz 🙂
Emilt nincs kedvem küldeni, bocsi.1. Igen
2.Halottam róla, de inkább Nem, bármennyire is szégyen
3. Igen
4. Ha bármennyire is kevés, de Igen (már ha a fizetési papíron jól láttam :))
5. Nem
6. Igen
7. Igen
8. Nem (max ha hosszútávú betegség, akkor megkérek egy vonatot, hogy … és akkor az már csak egyszeri költség 🙂 )
Végzett
24Nah akkor hátha segítek, legalább 3 válasz már lesz 🙂
Emilt nincs kedvem küldeni, bocsi.1. Igen
2.Halottam róla, de inkább Nem, bármennyire is szégyen
3. Igen
4. Ha bármennyire is kevés, de Igen (már ha a fizetési papíron jól láttam :))
5. Nem
6. Igen
7. Igen
8. Nem (max ha hosszútávú betegség, akkor megkérek egy vonatot, hogy … és akkor az már csak egyszeri költség 🙂 )
Végzett
24Nálam az nvidia esetén szintén a vertikális és horizontális frissítési frekvenciák nem voltak megfelelöek az 1280×1024-nek. De aztán sok-sok próbálkozás után meg tudtam oldani.
Ha nem állítottad elég tág keretek közé ezt a két értéket, akkor próbálj ezzel kisérletezni, ha a megfelelö driver résznél az fglrx szerepel, ugyanis ha sima radeon vagy ati van odaírva, az nem biztos, hogy támogatja ezt a nagy felbontást.
(Legalábbis az nvidia/nv meghajtókból kiindulva…)Nálam az nvidia esetén szintén a vertikális és horizontális frissítési frekvenciák nem voltak megfelelöek az 1280×1024-nek. De aztán sok-sok próbálkozás után meg tudtam oldani.
Ha nem állítottad elég tág keretek közé ezt a két értéket, akkor próbálj ezzel kisérletezni, ha a megfelelö driver résznél az fglrx szerepel, ugyanis ha sima radeon vagy ati van odaírva, az nem biztos, hogy támogatja ezt a nagy felbontást.
(Legalábbis az nvidia/nv meghajtókból kiindulva…) -
SzerzőBejegyzés