Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:Azt a másik topikot pont LCoder miatt hoztam létre. A kedvében szerettem volna járni.
Sz@rik rá.Erről ennyit.
Mint már kiderült ö egy ilyen ember, hiába beszélsz neki, akkor is neki lesz igaza és sz@rik mások véleményére.
Macskajancsi wrote:Azt a másik topikot pont LCoder miatt hoztam létre. A kedvében szerettem volna járni.
Sz@rik rá.Erről ennyit.
Mint már kiderült ö egy ilyen ember, hiába beszélsz neki, akkor is neki lesz igaza és sz@rik mások véleményére.
LCoder wrote:bár az is igaz hogy a legtöbb banki automatában, POS-ban és hasonló cuccban windows lapul, legtöbbször XP.Nagy valószínüséggel azért mert azok a „farkak” nem halottak még másról 😛
LCoder wrote:Nem emlékszem hogy ebben a topicban megemlítettem volna a .NET-et. A wint sem én hoztam fel. Persze, ha a linuxfórum egy olyan hely ahol csak dícsérni lehet a linuxot, bírálni nem akkor már itt sem vagyok… De az még egy dolognak sem tett túl jót ha csak arról van szó hogy milyen k..@ jók vagyunk, igen valóban nagyon jók vagyunk, de hogy is lehetünk ennyire jók, bezzeg az ellen az milyen rossz, az ellennek a talpa is szőrös, de mi jók vagyunk, pedig aki azt mondja hogy nem vagyunk tökéletesek az csakis a szőröstalpú ellen bérence lehet.
Abból a szempontból igazad van, hogy nem ebben a topicban, hanem egy másikban kérdeztem ugyanezt töled.
Nem arról van szó, h nem kell a hátrányait is nézni, de ugyanazt az érvet olvasni sokadszorra csak más szavakkal már unalmas. (Ahogy láttam többek is felfedezni vélték /nem csak ebben a topicban/ a mondatszerkezet és szavak változásait illetve váltogatásait, holott az értelme, mondanivalója ugyanaz maradt. 😛 )
LCoder wrote:bár az is igaz hogy a legtöbb banki automatában, POS-ban és hasonló cuccban windows lapul, legtöbbször XP.Nagy valószínüséggel azért mert azok a „farkak” nem halottak még másról 😛
LCoder wrote:Nem emlékszem hogy ebben a topicban megemlítettem volna a .NET-et. A wint sem én hoztam fel. Persze, ha a linuxfórum egy olyan hely ahol csak dícsérni lehet a linuxot, bírálni nem akkor már itt sem vagyok… De az még egy dolognak sem tett túl jót ha csak arról van szó hogy milyen k..@ jók vagyunk, igen valóban nagyon jók vagyunk, de hogy is lehetünk ennyire jók, bezzeg az ellen az milyen rossz, az ellennek a talpa is szőrös, de mi jók vagyunk, pedig aki azt mondja hogy nem vagyunk tökéletesek az csakis a szőröstalpú ellen bérence lehet.
Abból a szempontból igazad van, hogy nem ebben a topicban, hanem egy másikban kérdeztem ugyanezt töled.
Nem arról van szó, h nem kell a hátrányait is nézni, de ugyanazt az érvet olvasni sokadszorra csak más szavakkal már unalmas. (Ahogy láttam többek is felfedezni vélték /nem csak ebben a topicban/ a mondatszerkezet és szavak változásait illetve váltogatásait, holott az értelme, mondanivalója ugyanaz maradt. 😛 )
Már bocs LCoder, hogy megkérdem – bár már egyszer megtettem -, miért vagy itt a linuxforumon, ha egyfolytában csak a win, csak a win meg .NET hozzállást lehet hallani töled? Ezen elgondolkodtál már?
szerk: persze ez költöi kérdés, és nem is várok rá, a szokásoddá vált 6000 soros választ.
Már bocs LCoder, hogy megkérdem – bár már egyszer megtettem -, miért vagy itt a linuxforumon, ha egyfolytában csak a win, csak a win meg .NET hozzállást lehet hallani töled? Ezen elgondolkodtál már?
szerk: persze ez költöi kérdés, és nem is várok rá, a szokásoddá vált 6000 soros választ.
lacyc3 wrote:Remélem, ezzel végre menni fog a dolog, mert nagyon kikészítettem magamat is meg titeket is 🙂Amúgy köszi :):)
Kell neked NTFS-t írni, látod-látod 😛 😀
Hm, ez ahogy látom kifejezettem egy tüzfal/szerver linux.
Megnézted, hogy a CD-jén van-e ilyen csomag?
Ha nincs, akkor elégé valószínütlennek tartom, hogy a netröl le tudod „csak úgy” húzni ezt a csomagot, illetve csomagokat, hisz a cd-s alap telepítésnek is jó eséllyel tartalmaznia kellett volna jó esetben.
Gondolom úgy gondolták, hogy erre nem nagyon rak ezekszerint fel az ember plussz cuccokat.Próbálj meg keresni hozzá valami „kiegészítö szervert”, ahol forgattak hozzá gcc-t.
Vagy ha ilyen különleges kívánalmaid vannak, akkor ne egy ilyen „fapados” disztrót használj!Sorry, mást nem tudok 🙁
apt-get update-et futtattál a közelmúltban?
apt-get install gcc
így sem?
ez nem „húzza fel” a g++-t is? -
SzerzőBejegyzés