lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Támadunk, vagy mi a szösz… #2119150
    lada2105
    Felhasználó
      Macskajancsi wrote:
      Azt a másik topikot pont LCoder miatt hoztam létre. A kedvében szerettem volna járni.
      Sz@rik rá.

      Erről ennyit.

      Mint már kiderült ö egy ilyen ember, hiába beszélsz neki, akkor is neki lesz igaza és sz@rik mások véleményére.

      Hozzászólás: Támadunk, vagy mi a szösz… #2119151
      lada2105
      Felhasználó
        Macskajancsi wrote:
        Azt a másik topikot pont LCoder miatt hoztam létre. A kedvében szerettem volna járni.
        Sz@rik rá.

        Erről ennyit.

        Mint már kiderült ö egy ilyen ember, hiába beszélsz neki, akkor is neki lesz igaza és sz@rik mások véleményére.

        Hozzászólás: Támadunk, vagy mi a szösz… #2119128
        lada2105
        Felhasználó
          LCoder wrote:
          bár az is igaz hogy a legtöbb banki automatában, POS-ban és hasonló cuccban windows lapul, legtöbbször XP.

          Nagy valószínüséggel azért mert azok a „farkak” nem halottak még másról 😛

          LCoder wrote:
          Nem emlékszem hogy ebben a topicban megemlítettem volna a .NET-et. A wint sem én hoztam fel. Persze, ha a linuxfórum egy olyan hely ahol csak dícsérni lehet a linuxot, bírálni nem akkor már itt sem vagyok… De az még egy dolognak sem tett túl jót ha csak arról van szó hogy milyen k..@ jók vagyunk, igen valóban nagyon jók vagyunk, de hogy is lehetünk ennyire jók, bezzeg az ellen az milyen rossz, az ellennek a talpa is szőrös, de mi jók vagyunk, pedig aki azt mondja hogy nem vagyunk tökéletesek az csakis a szőröstalpú ellen bérence lehet. grin.gif

          Abból a szempontból igazad van, hogy nem ebben a topicban, hanem egy másikban kérdeztem ugyanezt töled.

          Nem arról van szó, h nem kell a hátrányait is nézni, de ugyanazt az érvet olvasni sokadszorra csak más szavakkal már unalmas. (Ahogy láttam többek is felfedezni vélték /nem csak ebben a topicban/ a mondatszerkezet és szavak változásait illetve váltogatásait, holott az értelme, mondanivalója ugyanaz maradt. 😛 )

          Hozzászólás: Támadunk, vagy mi a szösz… #2119129
          lada2105
          Felhasználó
            LCoder wrote:
            bár az is igaz hogy a legtöbb banki automatában, POS-ban és hasonló cuccban windows lapul, legtöbbször XP.

            Nagy valószínüséggel azért mert azok a „farkak” nem halottak még másról 😛

            LCoder wrote:
            Nem emlékszem hogy ebben a topicban megemlítettem volna a .NET-et. A wint sem én hoztam fel. Persze, ha a linuxfórum egy olyan hely ahol csak dícsérni lehet a linuxot, bírálni nem akkor már itt sem vagyok… De az még egy dolognak sem tett túl jót ha csak arról van szó hogy milyen k..@ jók vagyunk, igen valóban nagyon jók vagyunk, de hogy is lehetünk ennyire jók, bezzeg az ellen az milyen rossz, az ellennek a talpa is szőrös, de mi jók vagyunk, pedig aki azt mondja hogy nem vagyunk tökéletesek az csakis a szőröstalpú ellen bérence lehet. grin.gif

            Abból a szempontból igazad van, hogy nem ebben a topicban, hanem egy másikban kérdeztem ugyanezt töled.

            Nem arról van szó, h nem kell a hátrányait is nézni, de ugyanazt az érvet olvasni sokadszorra csak más szavakkal már unalmas. (Ahogy láttam többek is felfedezni vélték /nem csak ebben a topicban/ a mondatszerkezet és szavak változásait illetve váltogatásait, holott az értelme, mondanivalója ugyanaz maradt. 😛 )

            Hozzászólás: Támadunk, vagy mi a szösz… #2119120
            lada2105
            Felhasználó

              Már bocs LCoder, hogy megkérdem – bár már egyszer megtettem -, miért vagy itt a linuxforumon, ha egyfolytában csak a win, csak a win meg .NET hozzállást lehet hallani töled? Ezen elgondolkodtál már?

              szerk: persze ez költöi kérdés, és nem is várok rá, a szokásoddá vált 6000 soros választ.

              Hozzászólás: Támadunk, vagy mi a szösz… #2119121
              lada2105
              Felhasználó

                Már bocs LCoder, hogy megkérdem – bár már egyszer megtettem -, miért vagy itt a linuxforumon, ha egyfolytában csak a win, csak a win meg .NET hozzállást lehet hallani töled? Ezen elgondolkodtál már?

                szerk: persze ez költöi kérdés, és nem is várok rá, a szokásoddá vált 6000 soros választ.

                lada2105
                Felhasználó
                  lacyc3 wrote:
                  Remélem, ezzel végre menni fog a dolog, mert nagyon kikészítettem magamat is meg titeket is 🙂

                  Amúgy köszi :):)

                  Kell neked NTFS-t írni, látod-látod 😛 😀

                  lada2105
                  Felhasználó

                    Hm, ez ahogy látom kifejezettem egy tüzfal/szerver linux.
                    Megnézted, hogy a CD-jén van-e ilyen csomag?
                    Ha nincs, akkor elégé valószínütlennek tartom, hogy a netröl le tudod „csak úgy” húzni ezt a csomagot, illetve csomagokat, hisz a cd-s alap telepítésnek is jó eséllyel tartalmaznia kellett volna jó esetben.
                    Gondolom úgy gondolták, hogy erre nem nagyon rak ezekszerint fel az ember plussz cuccokat.

                    Próbálj meg keresni hozzá valami „kiegészítö szervert”, ahol forgattak hozzá gcc-t.
                    Vagy ha ilyen különleges kívánalmaid vannak, akkor ne egy ilyen „fapados” disztrót használj!

                    Sorry, mást nem tudok 🙁

                    lada2105
                    Felhasználó

                      apt-get update-et futtattál a közelmúltban?

                      lada2105
                      Felhasználó

                        apt-get install gcc
                        így sem?
                        ez nem „húzza fel” a g++-t is?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 2,340