Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ELaci wrote:Legfeljebb kikapcsoljuk a jelenlegi proxy szervert, és nem lesz net senkinek. Punktum.
Ez a legtutibb megoldás, az biztos 🙂
Ha fizetös progi jó, akkor a nod32 háza táján nézz szét. A szerver részére már nem emlékszem, de a klienseken futó vírusírtó képes a http forgalmat is szürni és ha úgy állítod be, akkor baszolúte blokkolni is ha vírusos cuccot talált az oldalon. Tapasztalataim szerint nagyon dúrva 🙂
Sok gép esetén lehet távtelepítést eszközölni vele, söt kis scriptet írva az egészet pár óra alatt felrakni az összes gépre configgal együtt, ami szintén automata.
30 napos próba verziót teljesen ingyen lehet igényelni tölük. Hogy linux szerverre is, azt már nemtom. Nálam/nálunk a fönököm intézte és egy win-es full-full verziót tudtam 30 napig nyomkodni, azutánra meg maradt a szimpla trial verzió, amit szabadon lehet letölteni az oldalukról.
Próba szerencse…ELaci wrote:Legfeljebb kikapcsoljuk a jelenlegi proxy szervert, és nem lesz net senkinek. Punktum.Ez a legtutibb megoldás, az biztos 🙂
Ha fizetös progi jó, akkor a nod32 háza táján nézz szét. A szerver részére már nem emlékszem, de a klienseken futó vírusírtó képes a http forgalmat is szürni és ha úgy állítod be, akkor baszolúte blokkolni is ha vírusos cuccot talált az oldalon. Tapasztalataim szerint nagyon dúrva 🙂
Sok gép esetén lehet távtelepítést eszközölni vele, söt kis scriptet írva az egészet pár óra alatt felrakni az összes gépre configgal együtt, ami szintén automata.
30 napos próba verziót teljesen ingyen lehet igényelni tölük. Hogy linux szerverre is, azt már nemtom. Nálam/nálunk a fönököm intézte és egy win-es full-full verziót tudtam 30 napig nyomkodni, azutánra meg maradt a szimpla trial verzió, amit szabadon lehet letölteni az oldalukról.
Próba szerencse…lacyc3 wrote:Lassan pályázhatok kisbetu helyére, lassan én is csak offokat fogok nyomni.. lehet baj.. Igérem, visszafogom a kérdezősködést, helyette keresek 🙂Az NTFS-3g modult telepíteném én, csak valami baja van a C++ fordítóval. Sajnos em otthon vagyok, nem tudom pontosan leírni. Annyi tuti higy ttelepítve van (tegnap telepítettem), de a configure hibázik…
Mindettöl megkímélnéd magad, ha fognál egy PQmagic-et és rányomnál a Convert to Fat32 menüpontjára 😛
Ha nem tárolsz ezen a helyen DVD isokat, akkor nem is vesztesz vele semmi plussz funkciót.
Ha meg igen, akkor mentsd ki az adataid, formázd meg ext3-ra és rakj fel a winre egy ext2fs plugint vagy drivert.
Hamarabb megvagy és ha a linuxot többet használod, mint a wint, akkor jobban is jársz.Uff, szóltam.
lacyc3 wrote:Lassan pályázhatok kisbetu helyére, lassan én is csak offokat fogok nyomni.. lehet baj.. Igérem, visszafogom a kérdezősködést, helyette keresek 🙂Az NTFS-3g modult telepíteném én, csak valami baja van a C++ fordítóval. Sajnos em otthon vagyok, nem tudom pontosan leírni. Annyi tuti higy ttelepítve van (tegnap telepítettem), de a configure hibázik…
Mindettöl megkímélnéd magad, ha fognál egy PQmagic-et és rányomnál a Convert to Fat32 menüpontjára 😛
Ha nem tárolsz ezen a helyen DVD isokat, akkor nem is vesztesz vele semmi plussz funkciót.
Ha meg igen, akkor mentsd ki az adataid, formázd meg ext3-ra és rakj fel a winre egy ext2fs plugint vagy drivert.
Hamarabb megvagy és ha a linuxot többet használod, mint a wint, akkor jobban is jársz.Uff, szóltam.
2007-06-16-12:58 Hozzászólás: Suse 10.1 – GeForce 7600GS Hibás működés, légyszi segítsetek… #2117727t03asp wrote:Használtam vettem, nincs kézikönyvem hozzá: SIEMENS NIXDORF MCM 171Vhttp://www.ciao.co.uk/Fujitsu_Siemens_MCM_171V__6533183#productdetail
max 64hz 1280×1024-ben
úgyhogy talán ilyesmi:
HorizSync 31-160
VertRefresh 40-70de lehet valaki jobb értékeket tud hozzá mondani…
2007-06-16-12:58 Hozzászólás: Suse 10.1 – GeForce 7600GS Hibás működés, légyszi segítsetek… #2117728t03asp wrote:Használtam vettem, nincs kézikönyvem hozzá: SIEMENS NIXDORF MCM 171Vhttp://www.ciao.co.uk/Fujitsu_Siemens_MCM_171V__6533183#productdetail
max 64hz 1280×1024-ben
úgyhogy talán ilyesmi:
HorizSync 31-160
VertRefresh 40-70de lehet valaki jobb értékeket tud hozzá mondani…
2007-06-16-12:55 Hozzászólás: Suse 10.1 – GeForce 7600GS Hibás működés, légyszi segítsetek… #2117725Akkor nézd meg mit ír ki hibaként!
De ugye mindig init 5-ölsz vagy reboot-olsz?
Akkor még esetleg ezt próbáld ki:
HorizSync 31-90
VertRefresh 50-70BoardName „GeForce 7600 GS”
BusID „5:0:0”
Driver „nv” -> a driver-t cseréld ki „nvidia”-ra ha valóban fel van rakva az nvidia driver
Identifier „Device[0]”
VendorName „NVidia”esetleg még:
HorizSync 31-85
VertRefresh 40-70de próbálkozz, ne add fel! Szépen finoman növeld a számokat egyre tágabb sávra!
2007-06-16-12:55 Hozzászólás: Suse 10.1 – GeForce 7600GS Hibás működés, légyszi segítsetek… #2117726Akkor nézd meg mit ír ki hibaként!
De ugye mindig init 5-ölsz vagy reboot-olsz?
Akkor még esetleg ezt próbáld ki:
HorizSync 31-90
VertRefresh 50-70BoardName „GeForce 7600 GS”
BusID „5:0:0”
Driver „nv” -> a driver-t cseréld ki „nvidia”-ra ha valóban fel van rakva az nvidia driver
Identifier „Device[0]”
VendorName „NVidia”esetleg még:
HorizSync 31-85
VertRefresh 40-70de próbálkozz, ne add fel! Szépen finoman növeld a számokat egyre tágabb sávra!
2007-06-16-12:27 Hozzászólás: Suse 10.1 – GeForce 7600GS Hibás működés, légyszi segítsetek… #2117715Próbálkozz ezekkel az értékkel!
Section „Monitor”
HorizSync 31-80
VertRefresh 60-80
EndSection
2007-06-16-12:27 Hozzászólás: Suse 10.1 – GeForce 7600GS Hibás működés, légyszi segítsetek… #2117716Próbálkozz ezekkel az értékkel!
Section „Monitor”
HorizSync 31-80
VertRefresh 60-80
EndSection
-
SzerzőBejegyzés