Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
zoltan22 wrote:A kylix tudtommal nem nyilt forrasu. Ezert nem is megy az ujabb terjeszteseken 🙁
Naja, igazad van.
Nem figyeltem ilyen mélységben az elsö szöveget, elnézést.De mindenesetre a linken van egy pár környezet, amiböl lehet válogatni.
zoltan22 wrote:A kylix tudtommal nem nyilt forrasu. Ezert nem is megy az ujabb terjeszteseken 🙁Naja, igazad van.
Nem figyeltem ilyen mélységben az elsö szöveget, elnézést.De mindenesetre a linken van egy pár környezet, amiböl lehet válogatni.
Jó kérdés!
Mindenesetre egy tipp:
ne csak az MBR-be telepítsd, hanem a particiód boot szektorába is, hogy egy esetleges másik grub-al vagy a grub konzolával is be tudd húzni pár paranccsal a meglévö rendszered.pl ha az MBR-böl akarsz egy partició boot szektorában lévö grub-ot vagy bármit behívni, akkor a man menu.lst vagy man grub „others” résznél nézelödj, ami csak „átdobja a vezérlést” a megfelelö particó boot sectorra és semmi mást nem tesz.
mint win eseténJó kérdés!
Mindenesetre egy tipp:
ne csak az MBR-be telepítsd, hanem a particiód boot szektorába is, hogy egy esetleges másik grub-al vagy a grub konzolával is be tudd húzni pár paranccsal a meglévö rendszered.pl ha az MBR-böl akarsz egy partició boot szektorában lévö grub-ot vagy bármit behívni, akkor a man menu.lst vagy man grub „others” résznél nézelödj, ami csak „átdobja a vezérlést” a megfelelö particó boot sectorra és semmi mást nem tesz.
mint win eseténphp/c meg ilyesmikre
bluefish – gnome inkább
quanta – kde inkább
gedit / kedit meg ami jólesikspeckóbb:
eclipse – java alapú asszem,de van hozzá egy rakás plugin és ahogy néztem elég sok hasznos funkciója vanjah igen, még van a brutál verzió:
mcedit
vi 😀Sok sikert!
Jah, még a delphi…
kylix, de inkább csak a régi (8.2,8.0,7.3) Suse-kat szereti. De ezért már egyszer lehurrogtak a fórumon.
Van még pár környezet: anjuta, kdeveloperhttp://www.linuxsoft.cz/en -> developer
de hogy lásd milyen vagyok, ezeket kuksizd meg!:
http://www.linuxsoft.cz/en/sw_list.php?id_kategory=112php/c meg ilyesmikre
bluefish – gnome inkább
quanta – kde inkább
gedit / kedit meg ami jólesikspeckóbb:
eclipse – java alapú asszem,de van hozzá egy rakás plugin és ahogy néztem elég sok hasznos funkciója vanjah igen, még van a brutál verzió:
mcedit
vi 😀Sok sikert!
Jah, még a delphi…
kylix, de inkább csak a régi (8.2,8.0,7.3) Suse-kat szereti. De ezért már egyszer lehurrogtak a fórumon.
Van még pár környezet: anjuta, kdeveloperhttp://www.linuxsoft.cz/en -> developer
de hogy lásd milyen vagyok, ezeket kuksizd meg!:
http://www.linuxsoft.cz/en/sw_list.php?id_kategory=112zoltan22 wrote:A helyesseg kedveert: /bin/falseJah tényleg! Bocs és kössz!
zoltan22 wrote:A helyesseg kedveert: /bin/falseJah tényleg! Bocs és kössz!
Más rendszerek alatt ezt nem is kerestem személy szerint, de a debian alapúakról tudtam, hogy van benne ilyen.
Más disztrók alatt a forgatás híve vagyok, ha forrásban megvan a progi.Más rendszerek alatt ezt nem is kerestem személy szerint, de a debian alapúakról tudtam, hogy van benne ilyen.
Más disztrók alatt a forgatás híve vagyok, ha forrásban megvan a progi. -
SzerzőBejegyzés