lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Házi feladat #2097195
    lada2105
    Felhasználó

      Én is ezt mondtam, de erre meg az volt a válasz, hogy .doc? 😛

      Hozzászólás: Házi feladat #2097196
      lada2105
      Felhasználó

        Én is ezt mondtam, de erre meg az volt a válasz, hogy .doc? 😛

        Hozzászólás: Házi feladat #2097191
        lada2105
        Felhasználó
          Soltan wrote:
          Futtatási jogot kellet neki adni: ;D De a másik problémára várom az ötleteket.

          Más tippem hirtelen nincs.
          Echo-zd vagy cat-old bele a levélbe, és te a másik oldalon tudod, hogy egy doc lesz belölle.
          Talán ha a levél forrásából kivágod a fájl tartalmát, visszakapod a fájlt…
          De ismétlen maga: TALÁN

          Hozzászólás: Házi feladat #2097192
          lada2105
          Felhasználó
            Soltan wrote:
            Futtatási jogot kellet neki adni: ;D De a másik problémára várom az ötleteket.

            Más tippem hirtelen nincs.
            Echo-zd vagy cat-old bele a levélbe, és te a másik oldalon tudod, hogy egy doc lesz belölle.
            Talán ha a levél forrásából kivágod a fájl tartalmát, visszakapod a fájlt…
            De ismétlen maga: TALÁN

            Hozzászólás: Debian #1891628
            lada2105
            Felhasználó
              Cybernaut wrote:
              Sziasztok!

              Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hol találom Sarge alatt a route.conf állományt?
              Vagy ami helyette van…

              thx

              alapeset: find / -iname route.conf
              illetve a /etc ?

              Hozzászólás: Firefox + ssh = nem értem #2097305
              lada2105
              Felhasználó

                Ha jól láttam mindkettö linux.
                Nem lehet, hogy a .firefox vagy .mozilla könyvtárat akarja használni?
                Bár távolról ugyebár ez elég érdekes dolog, de sebaj…

                Próbáld ki másik böngészövel! (pl seamonkey=mozilla, opera)

                ui: látom megtetted. Bocsi.
                Akkor használd azt! Vagy mint már írtam a seamonkey-t próbáld ki! Nekem az jó és hasonlóan gyors mint az FF.

                Hozzászólás: Firefox + ssh = nem értem #2097306
                lada2105
                Felhasználó

                  Ha jól láttam mindkettö linux.
                  Nem lehet, hogy a .firefox vagy .mozilla könyvtárat akarja használni?
                  Bár távolról ugyebár ez elég érdekes dolog, de sebaj…

                  Próbáld ki másik böngészövel! (pl seamonkey=mozilla, opera)

                  ui: látom megtetted. Bocsi.
                  Akkor használd azt! Vagy mint már írtam a seamonkey-t próbáld ki! Nekem az jó és hasonlóan gyors mint az FF.

                  Hozzászólás: Firefox + ssh = nem értem #2097301
                  lada2105
                  Felhasználó

                    Hm, érdekes.
                    Sajna nem láttam még ilyet, de hasonlót én is csinálok.
                    Igaz az egy hálózaton belül és az ip kifelé-tiltás miatt… úgy megy.

                    Próbáld ki mondjuk egy seamonkey-al, hátha azzal megy. Vagy konqueror vagy mittomén.
                    Vagy csak sima lynx-el 🙂
                    Ha egyikkel se, akkor vagy nagy a gáz vagy nagyon profi az a „tüzfal” 🙂

                    Hozzászólás: Firefox + ssh = nem értem #2097302
                    lada2105
                    Felhasználó

                      Hm, érdekes.
                      Sajna nem láttam még ilyet, de hasonlót én is csinálok.
                      Igaz az egy hálózaton belül és az ip kifelé-tiltás miatt… úgy megy.

                      Próbáld ki mondjuk egy seamonkey-al, hátha azzal megy. Vagy konqueror vagy mittomén.
                      Vagy csak sima lynx-el 🙂
                      Ha egyikkel se, akkor vagy nagy a gáz vagy nagyon profi az a „tüzfal” 🙂

                      Hozzászólás: Néhány Slackware-probléma #2063933
                      lada2105
                      Felhasználó

                        semmit! rájöttél a megoldásra!
                        xterm…
                        állítsd át és használd egészséggel! 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 2,340