Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én is ezt mondtam, de erre meg az volt a válasz, hogy .doc? 😛
Én is ezt mondtam, de erre meg az volt a válasz, hogy .doc? 😛
Soltan wrote:Futtatási jogot kellet neki adni: ;D De a másik problémára várom az ötleteket.Más tippem hirtelen nincs.
Echo-zd vagy cat-old bele a levélbe, és te a másik oldalon tudod, hogy egy doc lesz belölle.
Talán ha a levél forrásából kivágod a fájl tartalmát, visszakapod a fájlt…
De ismétlen maga: TALÁNSoltan wrote:Futtatási jogot kellet neki adni: ;D De a másik problémára várom az ötleteket.Más tippem hirtelen nincs.
Echo-zd vagy cat-old bele a levélbe, és te a másik oldalon tudod, hogy egy doc lesz belölle.
Talán ha a levél forrásából kivágod a fájl tartalmát, visszakapod a fájlt…
De ismétlen maga: TALÁNCybernaut wrote:Sziasztok!Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hol találom Sarge alatt a route.conf állományt?
Vagy ami helyette van…thx
alapeset: find / -iname route.conf
illetve a /etc ?Ha jól láttam mindkettö linux.
Nem lehet, hogy a .firefox vagy .mozilla könyvtárat akarja használni?
Bár távolról ugyebár ez elég érdekes dolog, de sebaj…Próbáld ki másik böngészövel! (pl seamonkey=mozilla, opera)
ui: látom megtetted. Bocsi.
Akkor használd azt! Vagy mint már írtam a seamonkey-t próbáld ki! Nekem az jó és hasonlóan gyors mint az FF.Ha jól láttam mindkettö linux.
Nem lehet, hogy a .firefox vagy .mozilla könyvtárat akarja használni?
Bár távolról ugyebár ez elég érdekes dolog, de sebaj…Próbáld ki másik böngészövel! (pl seamonkey=mozilla, opera)
ui: látom megtetted. Bocsi.
Akkor használd azt! Vagy mint már írtam a seamonkey-t próbáld ki! Nekem az jó és hasonlóan gyors mint az FF.Hm, érdekes.
Sajna nem láttam még ilyet, de hasonlót én is csinálok.
Igaz az egy hálózaton belül és az ip kifelé-tiltás miatt… úgy megy.Próbáld ki mondjuk egy seamonkey-al, hátha azzal megy. Vagy konqueror vagy mittomén.
Vagy csak sima lynx-el 🙂
Ha egyikkel se, akkor vagy nagy a gáz vagy nagyon profi az a „tüzfal” 🙂Hm, érdekes.
Sajna nem láttam még ilyet, de hasonlót én is csinálok.
Igaz az egy hálózaton belül és az ip kifelé-tiltás miatt… úgy megy.Próbáld ki mondjuk egy seamonkey-al, hátha azzal megy. Vagy konqueror vagy mittomén.
Vagy csak sima lynx-el 🙂
Ha egyikkel se, akkor vagy nagy a gáz vagy nagyon profi az a „tüzfal” 🙂semmit! rájöttél a megoldásra!
xterm…
állítsd át és használd egészséggel! 🙂 -
SzerzőBejegyzés