lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ismétlődő betűk #2131372
    lada2105
    Felhasználó
      dedesz wrote:
      Újabb megfigyelésem, és ezt már végkép nem értem:
      Amikor grafikus felületen a betüket ismétli, akkor konzolon normálisan ír. Akkor ez nem hardveres, hanem szoftveres hiba kell legyen.

      Akkor a grafikus felületen keressd meg a billentyüzet beállításait és ott az ismétlési sebességet! 😉
      Jah sorry, régi már a topic, nem olvastam az elejét újra el…
      Akkor próbálj ki egy LIVE-ot és ha azzal is, akkor …. te döntesz 🙂

      Hozzászólás: ismétlődő betűk #2131373
      lada2105
      Felhasználó
        dedesz wrote:
        Újabb megfigyelésem, és ezt már végkép nem értem:
        Amikor grafikus felületen a betüket ismétli, akkor konzolon normálisan ír. Akkor ez nem hardveres, hanem szoftveres hiba kell legyen.

        Akkor a grafikus felületen keressd meg a billentyüzet beállításait és ott az ismétlési sebességet! 😉
        Jah sorry, régi már a topic, nem olvastam az elejét újra el…
        Akkor próbálj ki egy LIVE-ot és ha azzal is, akkor …. te döntesz 🙂

        Hozzászólás: Megjelent az openSuSE 10.3 Final / Stable #2135269
        lada2105
        Felhasználó

          Keresd meg a firefox plugin könyvtárát.
          Töltsd le az adobe oldaláról a flashplayert.
          Egyszerüen csak tömörítsd ki a letöltött fájlt és az so-t meg asszem xpi-t másold be a firefox plugin könyvtárába.
          Firefox restart
          about:plugins -nál csekkold le, hogy látja-e
          Próba

          Hozzászólás: Megjelent az openSuSE 10.3 Final / Stable #2135270
          lada2105
          Felhasználó

            Keresd meg a firefox plugin könyvtárát.
            Töltsd le az adobe oldaláról a flashplayert.
            Egyszerüen csak tömörítsd ki a letöltött fájlt és az so-t meg asszem xpi-t másold be a firefox plugin könyvtárába.
            Firefox restart
            about:plugins -nál csekkold le, hogy látja-e
            Próba

            Hozzászólás: Rendszerbeállítások másolása #2135707
            lada2105
            Felhasználó
              pomm wrote:
              Akkor nem voltál figyelmes, mert többször említettem az x kapcsolót! 😛

              ok-ok, az x-et (exclude) ismertem, vagy legalábbis gondoltam volna rá, hogy van ilyen 😛

              Hozzászólás: Rendszerbeállítások másolása #2135708
              lada2105
              Felhasználó
                pomm wrote:
                Akkor nem voltál figyelmes, mert többször említettem az x kapcsolót! 😛

                ok-ok, az x-et (exclude) ismertem, vagy legalábbis gondoltam volna rá, hogy van ilyen 😛

                Hozzászólás: Rendszerbeállítások másolása #2135703
                lada2105
                Felhasználó
                  pomm wrote:
                  Te is olvasd el a linkemet 🙂

                  Elolvastam a megjegyzésem elött is 😛

                  Hozzászólás: Rendszerbeállítások másolása #2135704
                  lada2105
                  Felhasználó
                    pomm wrote:
                    Te is olvasd el a linkemet 🙂

                    Elolvastam a megjegyzésem elött is 😛

                    Hozzászólás: Rendszerbeállítások másolása #2135693
                    lada2105
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      De egyébként miért kéne az egész rendszert másolni? Fogod a /etc-t, meg esetleg a /home-ot és kész.

                      Tegyük fel összeomlik a rendszered.
                      Melyik a jobb szerinted:
                      egy LIVE által lementett rendszert egyszerüen csak kicsomagolni esetleg a bootmanagert újratelepíteni, rebootolni és kész
                      VAGY
                      0-ból felrakni az új rendszert, az etc-s configokat visszaállítani, ellenörizni, hogy minden rendben, újra beállítani az esetleges jogosultságokat, stb…

                      Én az elsöre szavaznék 😛

                      ui: bár kétségtelen, a te által említett etc-home mentés kevesebbet foglal…

                      Hozzászólás: Rendszerbeállítások másolása #2135694
                      lada2105
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        De egyébként miért kéne az egész rendszert másolni? Fogod a /etc-t, meg esetleg a /home-ot és kész.

                        Tegyük fel összeomlik a rendszered.
                        Melyik a jobb szerinted:
                        egy LIVE által lementett rendszert egyszerüen csak kicsomagolni esetleg a bootmanagert újratelepíteni, rebootolni és kész
                        VAGY
                        0-ból felrakni az új rendszert, az etc-s configokat visszaállítani, ellenörizni, hogy minden rendben, újra beállítani az esetleges jogosultságokat, stb…

                        Én az elsöre szavaznék 😛

                        ui: bár kétségtelen, a te által említett etc-home mentés kevesebbet foglal…

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 2,340