Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
dedesz wrote:Újabb megfigyelésem, és ezt már végkép nem értem:
Amikor grafikus felületen a betüket ismétli, akkor konzolon normálisan ír. Akkor ez nem hardveres, hanem szoftveres hiba kell legyen.Akkor a grafikus felületen keressd meg a billentyüzet beállításait és ott az ismétlési sebességet! 😉
Jah sorry, régi már a topic, nem olvastam az elejét újra el…
Akkor próbálj ki egy LIVE-ot és ha azzal is, akkor …. te döntesz 🙂dedesz wrote:Újabb megfigyelésem, és ezt már végkép nem értem:
Amikor grafikus felületen a betüket ismétli, akkor konzolon normálisan ír. Akkor ez nem hardveres, hanem szoftveres hiba kell legyen.Akkor a grafikus felületen keressd meg a billentyüzet beállításait és ott az ismétlési sebességet! 😉
Jah sorry, régi már a topic, nem olvastam az elejét újra el…
Akkor próbálj ki egy LIVE-ot és ha azzal is, akkor …. te döntesz 🙂Keresd meg a firefox plugin könyvtárát.
Töltsd le az adobe oldaláról a flashplayert.
Egyszerüen csak tömörítsd ki a letöltött fájlt és az so-t meg asszem xpi-t másold be a firefox plugin könyvtárába.
Firefox restart
about:plugins -nál csekkold le, hogy látja-e
PróbaKeresd meg a firefox plugin könyvtárát.
Töltsd le az adobe oldaláról a flashplayert.
Egyszerüen csak tömörítsd ki a letöltött fájlt és az so-t meg asszem xpi-t másold be a firefox plugin könyvtárába.
Firefox restart
about:plugins -nál csekkold le, hogy látja-e
Próbapomm wrote:Akkor nem voltál figyelmes, mert többször említettem az x kapcsolót! 😛ok-ok, az x-et (exclude) ismertem, vagy legalábbis gondoltam volna rá, hogy van ilyen 😛
pomm wrote:Akkor nem voltál figyelmes, mert többször említettem az x kapcsolót! 😛ok-ok, az x-et (exclude) ismertem, vagy legalábbis gondoltam volna rá, hogy van ilyen 😛
pomm wrote:Te is olvasd el a linkemet 🙂Elolvastam a megjegyzésem elött is 😛
pomm wrote:Te is olvasd el a linkemet 🙂Elolvastam a megjegyzésem elött is 😛
uzsolt wrote:De egyébként miért kéne az egész rendszert másolni? Fogod a /etc-t, meg esetleg a /home-ot és kész.Tegyük fel összeomlik a rendszered.
Melyik a jobb szerinted:
egy LIVE által lementett rendszert egyszerüen csak kicsomagolni esetleg a bootmanagert újratelepíteni, rebootolni és kész
VAGY
0-ból felrakni az új rendszert, az etc-s configokat visszaállítani, ellenörizni, hogy minden rendben, újra beállítani az esetleges jogosultságokat, stb…Én az elsöre szavaznék 😛
ui: bár kétségtelen, a te által említett etc-home mentés kevesebbet foglal…
uzsolt wrote:De egyébként miért kéne az egész rendszert másolni? Fogod a /etc-t, meg esetleg a /home-ot és kész.Tegyük fel összeomlik a rendszered.
Melyik a jobb szerinted:
egy LIVE által lementett rendszert egyszerüen csak kicsomagolni esetleg a bootmanagert újratelepíteni, rebootolni és kész
VAGY
0-ból felrakni az új rendszert, az etc-s configokat visszaállítani, ellenörizni, hogy minden rendben, újra beállítani az esetleges jogosultságokat, stb…Én az elsöre szavaznék 😛
ui: bár kétségtelen, a te által említett etc-home mentés kevesebbet foglal…
-
SzerzőBejegyzés