Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
birno wrote:wget egy nagyon jó kis progi, de amennyire tudom nem lehet vele távoli könyvtárakat böngészni(bár majd ránézek a man-jában).
böngészni nem tudsz vele, de azt mondjuk egy mc-vel Firefox-al vagy valami kényelmes klienssel megteszed, majd
wget -c -i queue.txtamiböl a queue.tx ebböl áll:
Code:aztán ha idöközben lelövöd a wget-et, akkor a -c miatt tudja folytatni, ahol abbahagyta.
birno wrote:wget egy nagyon jó kis progi, de amennyire tudom nem lehet vele távoli könyvtárakat böngészni(bár majd ránézek a man-jában).böngészni nem tudsz vele, de azt mondjuk egy mc-vel Firefox-al vagy valami kényelmes klienssel megteszed, majd
wget -c -i queue.txtamiböl a queue.tx ebböl áll:
Code:aztán ha idöközben lelövöd a wget-et, akkor a -c miatt tudja folytatni, ahol abbahagyta.
A firefox-nak meg egyszerüen van egy tar.gz-s változata a mozilla.org-on.
Azt töltsd le, tömörítsd ki és egyszerüen csak használd! Ne bonyolítsd a dolgod! 😛
Az egyszerüség a slackware egyik alapelve.berus wrote:Csomagok telepítéséhez, rendszer frissítéshez használd a slapt-get-et v. a swaret-et, mindkettőt megtalálod a linuxpackages.net-en.Meg ha jól emlékszem a telepítö cd/dvd egyik könyvtárában. Bár a legfrissebb tényleg a neten van 🙂
A firefox-nak meg egyszerüen van egy tar.gz-s változata a mozilla.org-on.
Azt töltsd le, tömörítsd ki és egyszerüen csak használd! Ne bonyolítsd a dolgod! 😛
Az egyszerüség a slackware egyik alapelve.berus wrote:Csomagok telepítéséhez, rendszer frissítéshez használd a slapt-get-et v. a swaret-et, mindkettőt megtalálod a linuxpackages.net-en.Meg ha jól emlékszem a telepítö cd/dvd egyik könyvtárában. Bár a legfrissebb tényleg a neten van 🙂
kisbetu wrote:Talán fogalmazzuk át a kérdést:1. jelentkezzenek olyanok, akik tudják, mia franc az a yafc
2. maradjanak közülük azok, akik használják
3. nekik meg legyen idejük elolvasni a kérdést, legyen érkezésük válaszolni1. Te (is) szoktad mondani: google 😛 http://yafc.sourceforge.net/
kisbetu wrote:Talán fogalmazzuk át a kérdést:1. jelentkezzenek olyanok, akik tudják, mia franc az a yafc
2. maradjanak közülük azok, akik használják
3. nekik meg legyen idejük elolvasni a kérdést, legyen érkezésük válaszolni1. Te (is) szoktad mondani: google 😛 http://yafc.sourceforge.net/
Valami ftp kliens ahogy látom…
Fel vagy letölteni használod?
Mert ha csak le, akkor cseréld ki egy wget-re és probléma megoldva. 🙂Valami ftp kliens ahogy látom…
Fel vagy letölteni használod?
Mert ha csak le, akkor cseréld ki egy wget-re és probléma megoldva. 🙂kukacomone wrote:Hát mandriva is elhalálozott bootkor..Akkor ott már nagyobb probléma van…
Nem írt ki semmiféle hibát?
az ilyenkor szokásos acpi=off meg mittoménmilyen acpi-s kikapcsolásokkal is probálkoztál már? (Mindegyik disztrónál meg lehet ezt tenni)Ha igen, akkor állítsd a BIOS-t vissza a gyári értékre (reset to defaults ha minden igaz) és csak a boot sorrendet állítsd át!
Más tippem tényleg nincs.Ezt a típusu lapot akkor pls, itt mutasd meg:
http://www.asrock.com , mert rákeresve a neten se híre se hamva ennek a lapnak.Ha a menüre gondolsz, akkor ajánlom a Menü gombján a jobb egérgombot és valamilyen beállítás pontot.
A többire neked kell rájönnöd! 😛 -
SzerzőBejegyzés