lada2105

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 2,340
  • Szerző
    Bejegyzés
  • lada2105
    Felhasználó

      A lib az más dolog!
      A kernel modulokat kb ezen az útvonalon találod: (kernel verzió eltérhet!)
      /lib/modules/2.6.20-15-generic/kernel/net/ipv4/netfilter/

      gondolom a nf_conntrack_ipv4 kellhet neked… de egyébként is „ko” a kiterjesztése…

      lada2105
      Felhasználó

        A lib az más dolog!
        A kernel modulokat kb ezen az útvonalon találod: (kernel verzió eltérhet!)
        /lib/modules/2.6.20-15-generic/kernel/net/ipv4/netfilter/

        gondolom a nf_conntrack_ipv4 kellhet neked… de egyébként is „ko” a kiterjesztése…

        Hozzászólás: horde3 #2133789
        lada2105
        Felhasználó

          Nem véletlenül az apache tanusítványa járt le?
          Azt meg egyszerü!
          google -> apache ssl
          kb így:
          http://www.vanemery.com/Linux/Apache/apache-SSL.html

          alapban azthiszem 365 napra készíti a kulcsot. Meg lehet adni mást is, de nálam pl nem fogadja el… Sebaj, majd újra elkészítem 🙂

          Hozzászólás: horde3 #2133790
          lada2105
          Felhasználó

            Nem véletlenül az apache tanusítványa járt le?
            Azt meg egyszerü!
            google -> apache ssl
            kb így:
            http://www.vanemery.com/Linux/Apache/apache-SSL.html

            alapban azthiszem 365 napra készíti a kulcsot. Meg lehet adni mást is, de nálam pl nem fogadja el… Sebaj, majd újra elkészítem 🙂

            lada2105
            Felhasználó

              modprobe modul_neve?

              lada2105
              Felhasználó

                modprobe modul_neve?

                Hozzászólás: static ip HOWTO #2133793
                lada2105
                Felhasználó

                  yast2 hálózati beállítások?
                  Vagy DHCP-vel akarod? Mert akkor a routeren keress ilyen funkciót!

                  Hozzászólás: static ip HOWTO #2133794
                  lada2105
                  Felhasználó

                    yast2 hálózati beállítások?
                    Vagy DHCP-vel akarod? Mert akkor a routeren keress ilyen funkciót!

                    Hozzászólás: ASUS F3F problémák #2124081
                    lada2105
                    Felhasználó

                      Az lehet, hogy képes, de ott talán elgondolkodtató a dolog, hogy az emberi szem úgysem tudja megkülönböztetni azokat az árnyalatokat (max bebeszélik maguknak az emberek, vagy a monitor képleképezése adhatja ezt az érzést), úgyhogy teljesen felesleges ennyire állítani.

                      Azthiszem valahol már bevágtam ezt a linket meg szöveget a fórumon, de újra bevágom:
                      „Az emberi szem nem képes 16 millió különböző szín megkülönböztetésére. Így a 24 és 32 bit mélységű színábrázolás jelentősége inkább technikainak nevezhető. „
                      http://www.banki.hu/~tkt/palyazatok/vtk/tartalom1.htm
                      Nem tudom ki hogy van vele, biztos az én szemem rossz, de speciel én sem látok különséget. Pont emiatt minek terheljem a gépet vele, hogy kiszámolja?

                      Bár persze mindenkinek a saját dolga eldönteni ezt a beállítást is…

                      Hozzászólás: ASUS F3F problémák #2124082
                      lada2105
                      Felhasználó

                        Az lehet, hogy képes, de ott talán elgondolkodtató a dolog, hogy az emberi szem úgysem tudja megkülönböztetni azokat az árnyalatokat (max bebeszélik maguknak az emberek, vagy a monitor képleképezése adhatja ezt az érzést), úgyhogy teljesen felesleges ennyire állítani.

                        Azthiszem valahol már bevágtam ezt a linket meg szöveget a fórumon, de újra bevágom:
                        „Az emberi szem nem képes 16 millió különböző szín megkülönböztetésére. Így a 24 és 32 bit mélységű színábrázolás jelentősége inkább technikainak nevezhető. „
                        http://www.banki.hu/~tkt/palyazatok/vtk/tartalom1.htm
                        Nem tudom ki hogy van vele, biztos az én szemem rossz, de speciel én sem látok különséget. Pont emiatt minek terheljem a gépet vele, hogy kiszámolja?

                        Bár persze mindenkinek a saját dolga eldönteni ezt a beállítást is…

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 2,340