Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A lib az más dolog!
A kernel modulokat kb ezen az útvonalon találod: (kernel verzió eltérhet!)
/lib/modules/2.6.20-15-generic/kernel/net/ipv4/netfilter/gondolom a nf_conntrack_ipv4 kellhet neked… de egyébként is „ko” a kiterjesztése…
A lib az más dolog!
A kernel modulokat kb ezen az útvonalon találod: (kernel verzió eltérhet!)
/lib/modules/2.6.20-15-generic/kernel/net/ipv4/netfilter/gondolom a nf_conntrack_ipv4 kellhet neked… de egyébként is „ko” a kiterjesztése…
Nem véletlenül az apache tanusítványa járt le?
Azt meg egyszerü!
google -> apache ssl
kb így:
http://www.vanemery.com/Linux/Apache/apache-SSL.htmlalapban azthiszem 365 napra készíti a kulcsot. Meg lehet adni mást is, de nálam pl nem fogadja el… Sebaj, majd újra elkészítem 🙂
Nem véletlenül az apache tanusítványa járt le?
Azt meg egyszerü!
google -> apache ssl
kb így:
http://www.vanemery.com/Linux/Apache/apache-SSL.htmlalapban azthiszem 365 napra készíti a kulcsot. Meg lehet adni mást is, de nálam pl nem fogadja el… Sebaj, majd újra elkészítem 🙂
modprobe modul_neve?
modprobe modul_neve?
yast2 hálózati beállítások?
Vagy DHCP-vel akarod? Mert akkor a routeren keress ilyen funkciót!yast2 hálózati beállítások?
Vagy DHCP-vel akarod? Mert akkor a routeren keress ilyen funkciót!Az lehet, hogy képes, de ott talán elgondolkodtató a dolog, hogy az emberi szem úgysem tudja megkülönböztetni azokat az árnyalatokat (max bebeszélik maguknak az emberek, vagy a monitor képleképezése adhatja ezt az érzést), úgyhogy teljesen felesleges ennyire állítani.
Azthiszem valahol már bevágtam ezt a linket meg szöveget a fórumon, de újra bevágom:
„Az emberi szem nem képes 16 millió különböző szín megkülönböztetésére. Így a 24 és 32 bit mélységű színábrázolás jelentősége inkább technikainak nevezhető. „
http://www.banki.hu/~tkt/palyazatok/vtk/tartalom1.htm
Nem tudom ki hogy van vele, biztos az én szemem rossz, de speciel én sem látok különséget. Pont emiatt minek terheljem a gépet vele, hogy kiszámolja?Bár persze mindenkinek a saját dolga eldönteni ezt a beállítást is…
Az lehet, hogy képes, de ott talán elgondolkodtató a dolog, hogy az emberi szem úgysem tudja megkülönböztetni azokat az árnyalatokat (max bebeszélik maguknak az emberek, vagy a monitor képleképezése adhatja ezt az érzést), úgyhogy teljesen felesleges ennyire állítani.
Azthiszem valahol már bevágtam ezt a linket meg szöveget a fórumon, de újra bevágom:
„Az emberi szem nem képes 16 millió különböző szín megkülönböztetésére. Így a 24 és 32 bit mélységű színábrázolás jelentősége inkább technikainak nevezhető. „
http://www.banki.hu/~tkt/palyazatok/vtk/tartalom1.htm
Nem tudom ki hogy van vele, biztos az én szemem rossz, de speciel én sem látok különséget. Pont emiatt minek terheljem a gépet vele, hogy kiszámolja?Bár persze mindenkinek a saját dolga eldönteni ezt a beállítást is…
-
SzerzőBejegyzés